2014 Aralık Anneleri

canım dediğim gibi ben hem doktorumdan hemde hastaneden çook memnun kaldım,kızım için aynı hastanenin çocuk dr.özlem yurdun'a gidiyorum, seninde gönlünce olur inşallah

Benimde gebze canim guncelleyebilirsin

Ben sabahlari sut iciyorum ama gaz yapiyo patlamak uzereyim sanci cekiyorum
Light sut aldim organik aldim hepsi ayni
Ben pazartesi kontrol randevumu aldim bakalim saat onda hayirlisi kese gorunur insallah

herkeze merhabalar ben 2012 mayıs annelerindenim kısmetse aralık annesiyim pazartesi kese gördük ama cok kücük minicik benle aynı olan arkadas var 2aralık dogum tarihi keseyi görmüs rica etsem resmini koyabilirmisin cnm cumartesi tekrar gidicem inş herkez sorunsuz saglıklı bebekler dünyaya getiririz simdiden hamile olan ve olacak olanları tebrik ederim

canım ben isterim dr.gidicem bakalım ne diyecek, bugün kızımın ilk yaş günü, yeni doğum yaptım sayılır eğer uygun görülürse isterim tabii

siz istedikten sonra neden olmasin. grubumuza buyrunn orda sezeryen sonrasi normal dogum yapmis annelerimiz var 17 ay ara ile 22 ay ara ile ssvd (sezeryen sonrasi normal dogum) gerceklestirmis annelerimiz ve dogum hikayeleri ssvd nin yapilabilirligi , ssvd riskleri, tekrari bir sezeryenin sizi ve bebeginizi tehdit eden riskleri hakkinda tum dosyalar orda mevcut. :) https://www...................../ssvd1/ sanirim link veremiyorum facebook ta ssvd yazarsaniz bizi bulursunuz. :)

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba,
ben de aranıza dahil oldum, ilk hamileliğim o yüzden epeyce acemi sorularım olabilir :) sat 24 şubat, 1 hafta gecikince doktora gittim, 5 haftalıktır, belki görürüz ultrasonda dedi baktı ama göremedi. kan testi istedi değer 554,9 çıktı, doktor gebesin 2 hafta sonra gel kalp atışlarına bakalım dedi... sizce normal mi? bi arkadaşım benim 5. haftada değerim 4000lerde çıkmıştı dedi.. bu 4000 olayı ve ultrasonda da görülmeyince içime bi evham çöktü

kanda yüksek değerlerin çıkmayabilir panik yapma sonuçta yüksek bir rakam senin değerinde ve gün geçtikçe katlanacak... tam görmek istemiş olabilir doktorun bana da değerlerin yüksek dediği halde 8 nisana randevu verdi tam görelim diye... 4000 yüksek bir değer belki ikizde olabilir arkadaşınınki...

Canim evham yapma herkesin degeri ayni oranda yukselecek diye bi kaide yok. Bu kadar ayrinti düşünme daha onunde sekiz ayin var incik cincik kahrokursun . Allahin izniyle hepimiz alicaz yavrularımizi kucagimiza

hayirli ugurlu olsun Allah tamamina erdirsin nazarlardan korusun tesekkürler canm

arkadaşlar merhaba.ben 2011 aralık annesiyim.ve şimdi yine hamileyim sanırım.yanlız doktorum değerimin çok düşük olduğunu dış gebelik de geçiriyor olabiliceğimi söyledi.bi kaç gün içinde inşallah güzel sonuçlar alırım.

liste çok güzel olmuş
ama listeden beni çıkarman gerekicek kimyasal gebelikmiş çıldırıcam ya kandaki değer düşmeye başladı 32 şimdide 10 1 saat önce aldım sonucu çok üzgünüm ya delibi 4 gündür hamileyim diye dolaşıyordum ortada rabbim inş. kucaklarınıza almayı nasip eder dualarım hep sizinle hayırlı bir hamilelik geçirmeniz dileği ile sağlıcakla kalın bebişlerinize de iyi bakın herşey gönlünüzce olsun inş. hoşçakalın..

hayırlısı olsun arkadaşım, vakti saati gelince hayırlısı ile alırsın bebeğini inşallah

hayırlısı olsun arkadaşım, vakti saati gelince hayırlısı ile alırsın bebeğini inşallah

allah razı olsun cnm nedim kısmette buda varmış çok beklemiştim olsun diye olmadı hayırlı demekten başka çarem yokki...

sağlıcakla kucağına alırsın inşallah, bakalım beklemekten baska yapacak bir şeyimiz yok...

Canim evham yapma herkesin degeri ayni oranda yukselecek diye bi kaide yok. Bu kadar ayrinti düşünme daha onunde sekiz ayin var incik cincik kahrokursun . Allahin izniyle hepimiz alicaz yavrularımizi kucagimiza

inşallah hepimiz o mutluluğu saglıklı sıhhatli tadarız, teşekkür ederim...

hanimlar, karin bolgenizde bir de kasiklarinizdan bacaklariniza vuran agrilariniz oluyor mu?

aman güzelim sakin ol... moralini kaybetme inşallah hayırlısıyla senin için doğru zamanda gelir bebişin... bu kimyasal gebelik neymiş yaa insanı boş yere umutlandırıyor acaba gidip arada test mi yaptırsaydık öyle birşey demi oluyor

yani hamileliğin ilk dakikasından itibaren herhalde 9 ay riskle geçecek hep heyecan oldumu olacak mı? ne kadar motive etme arzusunda olsam da bende çok üzüldüm yaa rabbim inşallah daha iyi olan için bekletmiştir seni...

sağlıcakla kucağına alırsın inşallah, bakalım beklemekten baska yapacak bir şeyimiz yok...

aynen öyle beklemek hepimize hayırlıısyla kucağımıza almayı nasip etsin rabbim....

yaaa benim ağrılarımın çoğu kayboldu artık... eskiden kasık karın ağrım varken çok kuvvetliydi ama artık bel ve sırt ağrılarına döndü... senle aynı günlerdeyiz senin ağrıların nasıl?

hanimlar, karin bolgenizde bir de kasiklarinizdan bacaklariniza vuran agrilariniz oluyor mu?

ay bende tam onu yazmıştım.... benim çok ağır kasık karın hatta mide ağrım var dik duramayacak derece adet sancısının baya güçlüsü ama şimdi azaldı sadece sırt bel ağrısı kasıklarda nadiren bıçak saplaması gibi ağrı var...

bacaklarıma vuramıyor çünkü ayakta durduğum yok iş yerinde hep oturuyorum...

ah canim ya hayirlisi olsun hakkinda ne kadar sana üzülme desemde eminim elde degil ..kimyasal son zamanlarda cok artti bende korkuyorum dr a gidene kadarda emin olamiyacam..hepimizin hakkinda hayirli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…