2014 Aralık Anneleri

gecen hafta adet sancisi gibi ölüyodum lekelenmem oldu bilmiyorum yerlesme kanamasida olabilir denildi ama bu gün itibariyle hic bi belirtim yok pazartesi dr a gitce bakali o gün geleydi bide kan verme sansimda yok burda sadece yaptigim idrar testine güveniyorum ya hayirlisi

Slm kizlar inşallah bende her şey yolunda gidrse aralık annesi olucam benim 4 yildan sonra tup bebek dun doktor vajinal ultrasonda bakti daha çok küçük 5mm kese gördü yarinda gidicem karindan bakacak inşallah her şey yolundadir. Bendede bir belirti yok goguslerimin sizlamasi dışında birde dun aksam dun akşam adet olucak gibi ağrım oldu arada oluyor.
İnşallah hepimiz için her sey yolunda gider benim korkularim hic bitmiyor

Ben 28 yaşındayım :)

Kızlar benim de sol yumurtalığımda kasılmalar oluyor nadir de olsa. Kimyasal gebelikten bahsetmişsiniz. 4 gün önce kan vermiştim. Acaba tekrar bi kontrol ettirsem mi. Benm de içime kurt düştü allah korusun herkese de haber verdik hamileyim dye

Savha allah hayirlisini versin insallah istedigin olur en kisa surede
Benimde icime kurt dustu ben kendimi daha cok sorumlu hissediyorum kocam yok

canım keseyi gördünüz mü? sat kaçtı senin, gördüyseniz sat tan kaç gün sonraydı

Kizlar guncellemeleri birara yapicam, simdi telden giriyorum. Aramiza yeni katianlarda bilgilerini yazarlarsa eklerim. Bu arada sizin bu kasiklardaki agri tek taraflimi benim ilk basta sagdaydi simdi hem sag hem sol tarafim da kramp girercesine agri oluyor normalmi bu?

Son düzenleme:
canım keseyi gördünüz mü? ve karından mı görüldü? gördüğünüzde sat tan kaç gün geçmişti.

canım aslında erken diye düşünüyordum ama bugün dayanamayıp gittim dr a 5. haftam bugün bitti ve keseyi gördük ama henüz kalp atışları duyulmuyor 21 nisana gün verdi hayırlısıyla inşaallah .... he unutmuşum evet karından baktı alttan bakmak sakıncalı zaten düşük olbliyor.

Son düzenleme:

Bende de var o ağrı .. Biri kasıklarımdan aşağı çekiyor gibi.. Bir de midem çok ağrıyor

Kasik agrim olmadi hic, ama su an bel ve sirt agrim cok fazla bnm de..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim bel agrim yok ama kasik agrisi beni endiselendiriyor, henuz dr a gitmedim zaten haftaya gitmeyi dusunuyorum. Mide bulantilariniz basladimi?

canım yeni gördüm çok üzüldüm biliyorum ne desek boş insanın elinde değil üzülüyor ama vardır bir hayır vakti zamanı gelince sende bebişini kucagına alcan bak benm arkadaşımın ilk bebişi düşük oldu ama şimdi ikincisiyle yarıladı dokuz ayı.

kızlar ben de kasık ağrısı yok ama benm ilki sezeryandı ve o bölgem ağrıyor bir de tabi bel v e sırt ağrısı çok oluyor mide bulantm daha başlamadı bebek anneden beslenmeye başlayınca oluyormuş doktor öyle söyledi sadece midem kazınıyor kendimi mutfakta buluyorum ..

Benimde sezeryanin uzerinden 4 sene gecti surekli sizliyo dikis yerlerim, en ufak bir ayaklarimi usuteyim dikis yerleride sızlıyor, mide bulantilarim umarim ilki gibi olmaz ilkinde bir fiil 7 ay bulanti çektim

ayyy benim de beşinci haftan bugün bittiiii :) aynıyız... ben de salı günü gideceğim Allahım bana da nasip eder inş görmeyi. canım duanı bekliyorum... hayırlısıyla kalp atışlarını da duyarız inş.

ben de geçen sene bugün hamile olduğumu öğrenmiştim çok heyecanlıydı:) kızım yarın 4. ayını bitirecek, zaman çok çabuk geçiyor, şimdiden bol bol uyuyun, hepinize kolay doğumlar sağlıklı bebişler diliyorum

ya kizlar lütfen akil verin bana pazartesi dr a gitcem kese icin ama dr alttan bakiyo teklikesi varmi yokmu tecrübeli arkadaslar yazarlarsa sevnirim .. bu yüzden bu hafta gitmedim dr a erteledim bebek varsada büyüsün die bekledim birazcik daha .. eger alttan bakmak düsük tehlikesi yaratiyosa nie bakiyolar

bana alttan bakmıştı ve kesinlikle zararı yok demşti ama sen bilirsin yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…