2014 Aralık Anneleri

nekadar güzel bi duygudur kimbilir rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah.kaçıncı haftadasın .ben 7+1 deyim inşllah haftaya gidicem ve bende o muhteşem sesi duyarım rabbimin izniyle.

Allaha şükür Allahima şükür :)))) bizde az önce bebişimin kalp atislarini duyduk, Allah isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin inşallah...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kizlar doktora gittiğimde 4+4 idi.kese 7.1mm di.ve yolksak görünmedi, normal mi sizce benin gibi olab var mı? bide sata göre 4 gün geri çıktı ultrasyonda

Ben varriimmm.. benim de sat a gore 5+4 olmasi lazimdi kese 7.8 yolk sac kese 2cm e yakinken gorunuyormus icin rahat olsn

Slm pomak kac hafta kac gunlukte 1244 acaba hayirli olsun bebisin bu arada Allahim meleklerimizi korusun

amin canım bilmiyorumki daha bugün doktora gidicem.internette baktığım kadarıyla 4bck, 5 haftalık falan.adetime göre geç döllenme.bugün belli olur doktorda.

ALLAH CC bağışlasın ve inş vakti zamanı geldiğinde bnde o sesleri duyabilirim kendi göbüşümden :)

ya arkadaşlar benim çok midem bulanıyo sizin de öyle mi? ne çözüm olur bilen varsa yardımcı olabilir mi? ben de 6 haftalık hamileyim midem bulancak diye dışarı bile çıkamıyorum..

yok folik asit yapmıyor ben 4 aydır kullanıyorum.vitamindir belki ypan ama canım vitamin için erken değil mi doktorlar 3 aydn sora öneriyyo bildiğim kadarıyla

bana verdı dr um bı vıtamın bıde folık asıt verdı o yuzden kullanıorum bazı dr lar vermıor sanırım bılmıorumkı bende

ha birde kızlar benim hamişlik takvimim de 6. hafta 3 gün diyor ya bu 6+3 mü demek ?

selam, eskiden doktora bir kere gitmeden, ultrasona bir kere girmeden doğum yapiliyomus. ilk aylar gitmek o kadar önemli değil bence. çünkü gelişirse buyucek, yoksa dusucek. arkadaşlar dediler ya bazi doktorlar hamilelik olarak bile kabul etmiyomus ilk aylarda. onemli olan son zamanlar. o zamana kadar da gidersin inşaallah. bebeğini strese sokma böyle seyler dusunerek. sevgiler

beni de ekler misiniz listeye yaş 30,sat 7 mart,ilk bebeğim,tahmini doğum tarihi 12 aralık hee bi de denizli

bu kadar ilac bir anda niye verdi ki ilj uc ay sadece folik asit dedi bana

bugün burası ne kadar kalabalık ya maşşallah bgünün msjlarını okuyayım dedim ama yookk yetişemedimm yaa:)))

benide eklermisiniz sat 15 mart 27 yaşındayım istanbull tahmini doğum 20 aralık

Son düzenleme:
az evvel hastanden geldim kesemiz 7 mm olmuş. doktor ha gözün aydın dedi. iğne yazdırdım yine. kalp atışını duyunca rapor çıkartacakmış.beş haftalık dedi doktor ben gebe kalalı daha iki hafta oluyo. ben dort hafta der diye düşündüm . sanırım iğnelerin faydası oldu. inşallah bu defa sorunsuz geçergebliğim. hala ailelr bilmiyo. kalp atışını duyunca haber vericez. sabırsızlanıyorum..:))

beni de eklermisiniz gümüşhane 2. gebelik sat16 mart yaş 26 beklenen doğum tarihi 20 aralık cinsiyet belli değil :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…