2014 Aralık Anneleri

Evet canım ya alışmışlar ben sevmiyorum buranın doktorlarını ne varsa yine türk doktorlarında var tatilimi ayarlıycam yaza tüm takiplerimi türkiyede yaptırıcam burda herşey belirsiz :)) yada biz alışmışık türk doktorlarına sen fransada nerdesin?

Bende tatil programım vardı ama ilk ultrasona burda girmek zorundasın dedi doktor mecbur tarih değişikliği yaptık inşallah cinsiyeti belli olur Türkiye'de iken

Bölge 76 dayım canım Almanya sınırına uzağız biz

Sen Türkiye de nerde yasıyordun ?

Kızlar benim kasık ağrılarım var.bütün gün sürüyor ama hafif..normalmı acaba..
Kusma bulantidan çok korkuyorum ben.büyük kızımdada aralıksız 2 ay küçük kızımdada aralıksız 2 ay hastanede yattım.hipermesisden dolayı.bunda olmasın nolur Allahım. Kızlarım da küçükler onları birakib nasıl giderim hastaneye.
Bide aranızda Almanyada yaşıyan varmı? Ve 3 çocuk bir tek benmiyim:KK1::KK1:

Bende tatil programım vardı ama ilk ultrasona burda girmek zorundasın dedi doktor mecbur tarih değişikliği yaptık inşallah cinsiyeti belli olur Türkiye'de iken

Bölge 76 dayım canım Almanya sınırına uzağız biz

Sen Türkiye de nerde yasıyordun ?

İzmirliyim ben canım yalnız fransa almanya dan da beter tatile gelmiştik birkeresinde de one ya her yerde güvenlik görevlisi die iri yarı zencileri tutmuşlar insan korkuyo gezmeye :))

canım bende 4+5 de gittim 7.5 di kesem bide yarın gidecem . yarın tam 6 haftalık senin kac haftalık su an. bende coraspırın kullanıyrm bide foliik asit.benimde yolk sacla ilgili bişe demedi doktor ama ultrasyon kagdnda gozükmüyo

bugun 5+6 carsamba gubu gidecem bende

Rabbim bu sesi duymayı hepinize nasip etsin :)) gümgümgümmmmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende bugün gittim 6+6 diye gittim kağıtta 6+2 çıktı yani benimde 4 gün geriden geliyo ayrıca kese 5.6 mm görünüyo. normal dedi demekki değişiklik gösteriyo kişiden kişiye.

Rabbim bu sesi duymayı hepinize nasip etsin :)) gümgümgümmmmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Aminnnn cnm pitir pitir sesleri duyariz insallah.

canım bende 4+5 de gittim 7.5 di kesem bide yarın gidecem . yarın tam 6 haftalık senin kac haftalık su an. bende coraspırın kullanıyrm bide foliik asit.benimde yolk sacla ilgili bişe demedi doktor ama ultrasyon kagdnda gozükmüyo

mrb cnm hayırlı olsun bebegın bıse sormak ıstedım bu folık asıt veya vıtamın dışkında koyu renk yapıormu benımkı cok koyu ıkı gundur sıyah bıle denebılır szde varmı bole bıse endılesndımde?

mrb cnm hayırlı olsun bebegın bıse sormak ıstedım bu folık asıt veya vıtamın dışkında koyu renk yapıormu benımkı cok koyu ıkı gundur sıyah bıle denebılır szde varmı bole bıse endılesndımde?

yok folik asit yapmıyor ben 4 aydır kullanıyorum.vitamindir belki ypan ama canım vitamin için erken değil mi doktorlar 3 aydn sora öneriyyo bildiğim kadarıyla

demir ilacı siyah yapıyor canım korkma prospektüsünde de yazıyor zaten...

X