2014 Aralık Anneleri

korkma canım benimde bundan önce bi düşüğümm olmuştu senin sebebi bellimi. progestan kullanıyormusun . sakın olumsuz düşünme. hep yat. ben bi tek yemek yapıyorum hep uzanıyorum. maydanoz yeme banyo yapma yapıncada soğuk suya yakın ılıkla yap. hgcn kac cıktı keseyi gördünmü kac mm kesen

cnm coraspin+gobekten igne+crinone jel kullaniyorum.ben de fazla bişey yapmiyorum hep eşim yapıyo. kesem gittigimdr 4 gun gec gorundu son adetime göre gecen hafta carsamba gunu gittigimde 4+4dedi doktorum.kesem 7.1mm di.adet olmam gereken gun hcg 226iki gun sonra 526 idi.bit hafta sonrada keseyi gördük zatrn.sen gordun mu keseyi ve yolksak gotundu mu bende yolksak görünmedi

kızlar hem içimi dökeyim hem de biraz benden haber vereyim dedim sabah sabah...

öncelikle halen midem bulanmıyor fakat kabızlığım başladı cok fenayım fitille idare etmeye çalışıyorum üstüne üstlük mantar başladı kaşınıyorum akıntım var korkuyorum bebege zararı olur mu dıye ne yapayım? neler önerirsiniz? kabızlık için çorba yaptım bugun onu yiycem...

şimdide psikolojik sıkıntılarıma gelelim halen doktora gitmedim kocama gitmem gerek diyorum oyalayıp duruyor!!! turkıyede olsam hıc kımseyı beklemeden gıdıcem kendım de buradakı doktorlardan korkuyorum turk bir doktor bulduk en son ona gitmiştim çok iyiydi ama fiyatlar çok pahalı eşimde bir arkadaşından rica etti işte bakalım ne olacak... bunun dışında kaynanam ben seni doktora götürcem dedi ya üç ayından sonra ondan da korkuyor eşim çatlıyorum yani stresden... ya bir sorun varsa üç ayına kadar bilemiycem çatlıyorum çatlıyorum üzülünce karnım ağrıyor resmen yazık bebişime benim stresim yüzünden bebişde huysuz olacak...

çok kötü oldum yine ağlamaktan bile bıktım...

Canım neden gitmiyorsun doktora bence hemen git bırak eşini kendin git yurtdışındasın sanırım nerdesin? Yazıktır bunu kendinede bebeğinede yapma kaç haftalıksın bilmiyorum ama 7. Haftaya kadar mutlaka bi doktora gözükmen gerek

Ay senin birde ikinci bebeğin ne güzel :)

Dediğin gibi canım ve burda yaşayanlar hiç yadırgamıyor bu durumu

Allah sabır versin bizlere ne diyeyim inşallah sağlıkla kucağımıza almak nasip olur

Evet canım ya alışmışlar ben sevmiyorum buranın doktorlarını ne varsa yine türk doktorlarında var tatilimi ayarlıycam yaza tüm takiplerimi türkiyede yaptırıcam burda herşey belirsiz :)) yada biz alışmışık türk doktorlarına sen fransada nerdesin?

benim sadece bir gün oldu sonra geçti. insallah iyiye işarettir. carsamba günü brlli olcak insallah hepimiz güzel şeyler duyarız.

inşallah canım rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah :)

kızlar akıntınız var mı ? benim regl günlerimde oldu şimdi birşey yok sorayım dedim sizlere

kizlar doktora gittiğimde 4+4 idi.kese 7.1mm di.ve yolksak görünmedi, normal mi sizce benin gibi olab var mı? bide sata göre 4 gün geri çıktı ultrasyonda

kizlar doktora gittiğimde 4+4 idi.kese 7.1mm di.ve yolksak görünmedi, normal mi sizce benin gibi olab var mı? bide sata göre 4 gün geri çıktı ultrasyonda

bende bugün gittim 6+6 diye gittim kağıtta 6+2 çıktı yani benimde 4 gün geriden geliyo ayrıca kese 5.6 mm görünüyo. normal dedi demekki değişiklik gösteriyo kişiden kişiye.

cnm coraspin+gobekten igne+crinone jel kullaniyorum.ben de fazla bişey yapmiyorum hep eşim yapıyo. kesem gittigimdr 4 gun gec gorundu son adetime göre gecen hafta carsamba gunu gittigimde 4+4dedi doktorum.kesem 7.1mm di.adet olmam gereken gun hcg 226iki gun sonra 526 idi.bit hafta sonrada keseyi gördük zatrn.sen gordun mu keseyi ve yolksak gotundu mu bende yolksak görünmedi

canım bende 4+5 de gittim 7.5 di kesem bide yarın gidecem . yarın tam 6 haftalık senin kac haftalık su an. bende coraspırın kullanıyrm bide foliik asit.benimde yolk sacla ilgili bişe demedi doktor ama ultrasyon kagdnda gozükmüyo

Merhaba kızlar.benimde sat 16 mart.bu gün randyevu aldim.mayısın 6 na.kan testi filan hiç bir yaptirmadim ben.ayın 6 belli olur artik her sey. Hayırlısı olsun..bu 3 bebeğim.

X