2014 Aralık Anneleri

selam herkese
biz bugun evdeyiz mecburen dun is yerinde bazi problemler vardi gece migren krizim tuttu sabah saglik ocagindan rapor aldim. yatiyoruz.
saglik ocaginda ebeye kayit olmak gerekliymis. bide gittigimiz hastanede devlete bildirim yapmasi gerekliymis. benden yaptirdigim kan testlerini filan istedi. pazartesi gel dedi.
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ay senin birde ikinci bebeğin ne güzel :)

Dediğin gibi canım ve burda yaşayanlar hiç yadırgamıyor bu durumu

Allah sabır versin bizlere ne diyeyim inşallah sağlıkla kucağımıza almak nasip olur

canım yaa hayırlı olsuun benimde yarın 6+0 olacak inş bende görürüm sen 6+0 mısın

cnm ayniyiz bendr yarin 6+0 olacam.benimdr kontrolum carsamba günü ama bulaantim dediginiz gibi yok doktorumda sormustu midrn bulaniyor mu diye bir sorun yoktur umarim benim de iki dusugum oldu cok korkuyorum iyi seyler duymazsam. diye

hııım anladım canım neden alttan baktırmadın ki. benim bi düşüğüm olmuştu onda alttan baktı 6+1 ken pıt pıtlarını duymuştuk

hııım anladım canım neden alttan baktırmadın ki. benim bi düşüğüm olmuştu onda alttan baktı 6+1 ken pıt pıtlarını duymuştuk

gerek duymadı doktor herhalde bende gerek görmedim, 2 hafta sonra kontrolüm var o zaman duyarım inşallah..

evet bende şimdi geldim hastaneden beöyle bi duygu yok yaa keseyi gördük kalp atışlarını gördük herşey çok iyiymiş çok şükür,allahım herkese sağlıklı evlatlar nasip etsinn

canım çok sevindim sağlıkla kucağına alırsın inşallah birde ben görseydim ama erken sanırım bende 10 gün sonraya aldım :) daha önce gitmiş miydin canım

cnm ayniyiz bendr yarin 6+0 olacam.benimdr kontrolum carsamba günü ama bulaantim dediginiz gibi yok doktorumda sormustu midrn bulaniyor mu diye bir sorun yoktur umarim benim de iki dusugum oldu cok korkuyorum iyi seyler duymazsam. diye

korkma canım benimde bundan önce bi düşüğümm olmuştu senin sebebi bellimi. progestan kullanıyormusun . sakın olumsuz düşünme. hep yat. ben bi tek yemek yapıyorum hep uzanıyorum. maydanoz yeme banyo yapma yapıncada soğuk suya yakın ılıkla yap. hgcn kac cıktı keseyi gördünmü kac mm kesen

canım çok sevindim sağlıkla kucağına alırsın inşallah birde ben görseydim ama erken sanırım bende 10 gün sonraya aldım :) daha önce gitmiş miydin canım

çook teşekkür ederim datlumm aminn evet o zamana tam çıkar seninde, yok ilk defa gittim ben doktora.

rabbim bizlerede nasip etsin bebişine sağlık versin canım :)

çook teşekkür ederim datlumm aminn evet o zamana tam çıkar seninde, yok ilk defa gittim ben doktora.

tamam kujum o zaman bende sıkıntı yapmıyım kendime : ) uyuzcan teyzzesi gibi bizde duyarız inşallah minnak kalbini :)

canm aynı zamanımız sanırım benimde bulantım yok daha

ay arkadaşım ya bi şu sıcak duş olayını çözemiyorum ben ılık suyla bıcı bıcı yapamıyorum

tamam kujum o zaman bende sıkıntı yapmıyım kendime : ) uyuzcan teyzzesi gibi bizde duyarız inşallah minnak kalbini :)

inşallahh duyarsın sıkıntı yapma bende gidene kadar dotora bn türlü hale girdim korktum midem bulantı ayaklarım geri gitti sanki ama oraya yatıp ultrasonda görünce doktorda herşey normal ilerliyo deyince ne bulantı kaldı ne korku

canım benim yaa çok üzüldüm rabbim zamanını belirlemiştir sen sıkıntı yapıp bebişini de kendini de üzme annesi

ay arkadaşım ya bi şu sıcak duş olayını çözemiyorum ben ılık suyla bıcı bıcı yapamıyorum

bende yapamıyorum üşüyorum ama rahim açılıyomuş galiba sıcak suda. benim diğerinde lekelenmem vardı banyo yaptım çıkyım kanamaya dönüştü. başka seylerde sormuştum amaaa

maşallah teyzesi darısı başımıza :))

bende yapamıyorum üşüyorum ama rahim açılıyomuş galiba sıcak suda. benim diğerinde lekelenmem vardı banyo yaptım çıkyım kanamaya dönüştü. başka seylerde sormuştum amaaa

en iyisi ara ara duş almak bende hergün girerdim artık gezces kokulu kokulu hehe :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…