2014 Aralık Anneleri

Hanimlar benim de mide bulantim basladi... kizimda da olmustu ve 14. Haftaya kadar cok kotu gecmisti.. su bile icememistim kac kere hastanede serum takildi doktorum miden bulandigi surece bebegin gelisiyor demek, bu sekilde kendini avutabilirsin demisti :)

Simdi bu bebegimde de basladi... hafif gidalarla gecistirmeye calsiisorum. Insallah kizimda oldugu gibi olmaz

canım özel msj atamıyorm.e postan doluymuş.bu arada şimdi öğrendim sonucu 1000 in üstündeymiş. bin küsur dedi şimdi gidicem sonucu almaya.. sonrada doktora gidicem .yine haber veririm sana.

tamam simdi postayı boşaltıyorum hemen hadi gözün aydın . cabuk geeel seni bekliyorum

cnm ilk uc ay çekim yasak

canım kac haftalıkken kalbini dinledin bende yarn gitcem duymam diye korkuyorum

doktor altı haftalık dedi sesini açtı ama duyamadık görüntüde pıt pıt atıyo yaa sorun yok dediğine göre kalp atışını görmek de yetiyo daha 6. hafta olduğu için erken olabilir belki,görüntü bile yetiyo inann

cnm ilk3 ay cekim yasak

aynen canım her gece sabaha karşı 5 gibi uyanıyorum sırt ve bel ağrısı ile bir dahada uyuyamıyorum.. sonrada doğru işe.. doktor parol ve endol fitil verdi ama kullanmak istemiyorum. ilk üç ay en azından..

Benim karnim agriyo sağa yatamiyorum sola yatamiyorum sonra uykusuzluk tan basim tutuyo...ben calismiyorum gün içinde yarim saat uyuyorum genelde de uzaniyorum zaten...Allah kolaylik versin hem uykusuzluk hem hamileliğin verdiği halsizlik birde is zor

cnm vallaha benim diş dislikten cikmis yarmazlarsa iyidir.hep korkumun kurbanj oldum.ilk3ay çekim yasak.bide kan sulandiricj ilaclar kullaniyom kanamam durmaz ki cektirsem

canım yaa hayırlı olsuun benimde yarın 6+0 olacak inş bende görürüm sen 6+0 mısın

evet canım benimde gün içinde kasık ağrılarım devam ediyor, öğleden sonra ise bir uyku bir ağırlık zor ayakta duruyorum... her geçen gün uyku halim artıyor..
4. aya kadar dayanacağız artık..

Gozunaydin canim darisi bizim basimiza...ayni günlerde ddoğum yapicaz ptesi bende Dr gidicem o güzel sesi inşallah bende duyarim bebeklerimden

canım yaa hayırlı olsuun benimde yarın 6+0 olacak inş bende görürüm sen 6+0 mısın

teşekkür ederim inşallah sende duyarsın,ben 6+6 yım canım... burdan okuduklarıma göre alttan ultrasonla daha erken kalp atışı duyulabiliyomuş herhalde benim karnımdan baktı ultrasonla görüldü kese kalp atışı falan

kızlar hem içimi dökeyim hem de biraz benden haber vereyim dedim sabah sabah...

öncelikle halen midem bulanmıyor fakat kabızlığım başladı cok fenayım fitille idare etmeye çalışıyorum üstüne üstlük mantar başladı kaşınıyorum akıntım var korkuyorum bebege zararı olur mu dıye ne yapayım? neler önerirsiniz? kabızlık için çorba yaptım bugun onu yiycem...

şimdide psikolojik sıkıntılarıma gelelim halen doktora gitmedim kocama gitmem gerek diyorum oyalayıp duruyor!!! turkıyede olsam hıc kımseyı beklemeden gıdıcem kendım de buradakı doktorlardan korkuyorum turk bir doktor bulduk en son ona gitmiştim çok iyiydi ama fiyatlar çok pahalı eşimde bir arkadaşından rica etti işte bakalım ne olacak... bunun dışında kaynanam ben seni doktora götürcem dedi ya üç ayından sonra ondan da korkuyor eşim çatlıyorum yani stresden... ya bir sorun varsa üç ayına kadar bilemiycem çatlıyorum çatlıyorum üzülünce karnım ağrıyor resmen yazık bebişime benim stresim yüzünden bebişde huysuz olacak...

çok kötü oldum yine ağlamaktan bile bıktım...

ha birde kızlar benim hamişlik takvimim de 6. hafta 3 gün diyor ya bu 6+3 mü demek ?

canımm yaa bu durumlar için doktora görünmen lazım bence mutlaka mantar için falan doktor bi öneri ilaç verecektir.ve kendini bu kadar psikolojik sıkıntıya sokma hem kendine hem o bebeğine zararlı. allah huzurla doğurmak nasip etsin inş. bu arad evet 6 hafta 3 gün 6+3 demektir..

Son düzenleme:
kızlaaaaaarrrr günaydın yeni doktordan geldim bebişimizin kalp atışını duyduk bugün inanılmaz heyecanlandım hatta ağladım dakikada 175 kez atıyormuş ve boyu 1 cm olmuş yani tam haftasıyla uyumlu dedi ayrıca üç ay ilişki yok devam yani

evet canım benimde gün içinde kasık ağrılarım devam ediyor, öğleden sonra ise bir uyku bir ağırlık zor ayakta duruyorum... her geçen gün uyku halim artıyor..
4. aya kadar dayanacağız artık..

Benim halsizlik ve karin agrimin dişi da çok şükür biseyim yok heee birde esimle ayri sehirlerdeyiz onun özlemi var uykusuzluğun en büyük nedenlerinden biri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…