2014 Aralık Anneleri

Herkese merhaba. Hepinize sağlıkla gebelikler dilerim..bende nasıl burdayım hiç bilmiyorum..o kadar korunmama rağmen hamileyim..ilk kızım 2010 aralık doğumlu.ikincisi daha küçücük 7 nisanda bir yaşı.en az 6 sene bebek düşünmüyordum.çok şaşkınım.bilmiyorum

1 ayda 4 hafta olduğuna göre, 2 ayda 8 hafta olur. Doktorun dediğine göre 8+1 günlüksün. Yani 9. haftanın içindesin. 8+0 ile 8+7 arası 9. hafta sayılır ve bu şekilde devam eder tatlım. Evet 1 gün bile geçse diğer haftaya atar.

hoş bulduk:)
ben sadece b-hcg artmış mı diye gittim doktora.
yarın yani cuma gel dedi ama henüz erken diye p.tesi gitmeyi düşünüyorum.

Ben de kararsızım aslında evet önümüzdeki hafta gitmek en iyisi..

:)))) Süpriz yumurtan hoş gelmiş diyelim o zaman..

Çok sağol güzelim.3 çocuk düşününce bir ürperti geliyor. .sevinemiyorumki.korkuyorum.sanki şükürsüzlük ediyorum Rabbime karşı.Allahım günaha yazmasın..sağlıklı evlat versin..

Çok sağol güzelim.3 çocuk düşününce bir ürperti geliyor. .sevinemiyorumki.korkuyorum.sanki şükürsüzlük ediyorum Rabbime karşı.Allahım günaha yazmasın..sağlıklı evlat versin..
Şükürsüzlük değil; hissettiklerin çok normal.. Ama kısa sürede içgüdsel olarak bu duruma alışırsın, Annelik böyle bir şey..

canlar sonunda bir doktora karar verebildim ve 5 mayısa randevu alabildim şu an aslında çok merak içerisindeyim ama 10 gün daha bekleyeceğim hayırlısı olsun inşallah

Şükürsüzlük değil; hissettiklerin çok normal.. Ama kısa sürede içgüdsel olarak bu duruma alışırsın, Annelik böyle bir şey..

İn şa Allah canım. .tuhafım işte.her şey deniyorum alışmam için.inanırmısın kızlarım oyuncaklarini küçük kiyafetleri dağıttım attım bazıları nı.gebelik pantolonlarımıda..bir daha görmek istemiyorum demiştim.küçük kızımıda tuvalete alıştırıyım artık bezde kullanmiycaz diyordum.sil baştan başlamak 5 kişilik aile olmayı düşünmek korkuyorum

canlar sonunda bir doktora karar verebildim ve 5 mayısa randevu alabildim şu an aslında çok merak içerisindeyim ama 10 gün daha bekleyeceğim hayırlısı olsun inşallah

Beklemen en güzeli canım..Şu an çok kücücükler zaten..Ben de gitmiyorum.

demek ki sizin hakkinizda böyle hayirliymis. ben de böyle arka arkaya bebek buyuten annelere imreniyorum. tek çocuk çok yalniz kaliyor zira. cani sıkılıyo, arkadaş istiyor. kardesin, arkadasin yapacagi herşeyi de anne yapmak zorunda kaliyo

selam herkese
benim mide yanmalarim azaldi esim iki gunde iyi geldi bize :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar bişey sorucam yarın beta hcg baktırmaya gidecektim bugün akşama doğru lavobada hafif kırmızı bir kan geldi sonra ardında kahverengi az hiç adet belirtim yok günüm 10 gün geçti sizce adetmi oluyorum

İyi aksamlar Kızlar Ankarada gidebilcegim onere bileceginiz hastane varmi....simdi Gataya gidiyorum ama doktor hiçbirşey soylemiyo ve çok yoğun daha ilgili bi doktor istiyorum

Kızlar 5+5 haftalik hamileyim 20'lik disimden ölüyorum ne oneriyosunuz doktorum parol sadece ic dio napacam zabahtandir denemedigim sey kalmadi gecmiyo gecmiyo

Canim yerleşme kanamasida olabilir ssen yarin tahlilini yaptir mutlaka

kizlar bende gastrit var iki gundur agrisi tuttu hic bisey yiyemiuom su bile icsem sisiisiyom gaz oluyo karnim kocaman oldu eksimede var gaviscon vermisti doktor icsem bi zaari olurmu? varmi eksimesi olan siz ne yapiyosunuz?

Beklemen en güzeli canım..Şu an çok kücücükler zaten..Ben de gitmiyorum.

ben merak ettim ilk bebiş tutundu mu oralara gezer mi diye :) nasip öyleymiş iyi olur umarım aynı zamanda bebişlerimiz olacak inşallah :) rabbim sağlık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…