2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Sende ovu testinde 2gub koyuyu yakalamissin benim gibi. Ben gecen ay 2gunde calistim ama snra biraktim. Sen nasil yaptin. Sende iki gun ust uste calistin mi yoksa ikinci gun calisip biraktin mi.
Burdan aldigim bilgilere gore yumurtlamanin oldugu gunun ertesi gunu iliski gerekliymis.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

2.gun calisip biraktik biz...malesef...misafir vs derken simdide yazliktayimama goguslerim bir sisti dolgunlasti anlatamam...1hafta gecti uzerinden...ama gecen reglim 2 gun gecti ve 2 gun surdu bu da acaba dedirtti ama yoktur heralde var gibi hissetmiyorum,akintimda cok

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

2.gun calisip biraktik biz...malesef...misafir vs derken simdide yazliktayimama goguslerim bir sisti dolgunlasti anlatamam...1hafta gecti uzerinden...ama gecen reglim 2 gun gecti ve 2 gun surdu bu da acaba dedirtti ama yoktur heralde var gibi hissetmiyorum,akintimda cok

işte birakmamak gerekiomuş. sonrasında 1-2kez daha çalışmak lazımmış. inş bu ay tutar bakalım :)
bende bu ayın çalışmalarına bayramdan sonra başlıyorum :))

Bende dün yakaladim cumaya kadar full artık dedim eşime adam afalladi :-D

işte birakmamak gerekiomuş. sonrasında 1-2kez daha çalışmak lazımmış. inş bu ay tutar bakalım :)
bende bu ayın çalışmalarına bayramdan sonra başlıyorum :))

Onumuzdeki aya kismet der geceriz...ama arkadasim birtek koyu gun yapti hemen kaldi

Kızlar agustosta hepimiz hamile olacağız görürsünüz. . Nedense şuan içimden öyle geldi :) artık olumlu düşünceye geçtim ben.. sıra sıra hepimiz hayirlisiyla hamile kalacağız :)

kısmet işte. biz neler yaparız tutmaz. millet tek seferde tutturur :)
ne etkiliyo ne oluyo bilmiyorum ama bu ay tutacak inanıyorumm :KK52:

Insallah kuzum...peki benim varligi uctan ibaret memerim ndn dolgunlasti ki

Bencede kalalim artık ya hakediyoruz valla.

Kızlar agustosta hepimiz hamile olacağız görürsünüz. . Nedense şuan içimden öyle geldi :) artık olumlu düşünceye geçtim ben.. sıra sıra hepimiz hayirlisiyla hamile kalacağız :)

Agzin bal yesin ins oyle olur canim :)

Insallah kuzum...peki benim varligi uctan ibaret memerim ndn dolgunlasti ki

Haha :) umarim bebeisinin varligini hissetmistir de ondan sut dolmaya baslamistirr :))

İnşallah canım senin ilk deneme mi yaş kaç tatlım

Haha :) umarim bebeisinin varligini hissetmistir de ondan sut dolmaya baslamistirr :))

Ben hissetmiyorum...12 gunum var ve goguslerim.bildigin dolgunlasti

Ay cnm ya... Kulaga cok hos gelio valla... Burdan hep birlikte mayis anneleri topigine donus yaparizzzz:KK66:

X