2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Daha bugün bir bayan bana adetin az olup bitiyorsa bebiş olarak öbür ay onun için kan topluyo dedi mantıklı değil ama eskiler bı işi iyi biliyon arkadaşlar inş kucaklarımız sağlıklı bebeişlerle dolarrr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Agzin bal yesin o zaman hadi insallah tamda istedigim.gibi kis sonu bahar basi bi bebis olur Rabbim hayirli zamanda nasip etsin cumlemizinkini

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Bende ağustos topiğideyim artık kırmızılar geldi maalesefff inşallah bu ay....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ağustos topigine hoooooop gectim:KK43: haziran temmuz simdide bu ayi deniyelim bakalm...bu gunler yumurtlama günüm insss olur bu sefer yaaa.bi onceki hamileligime baktimda dun adetin 13. Günü ilişki olmuş sonrada olmadi yumurtlma zamani yani 13. Günden sonra döllenme olmuş. Kızlar bu hep boylemidir? Bi kadinda yumurtlama günü hep aynimidir yani? Belku kurtajdan sonra degismis olabilir ama. Hayırlısı bakalım. .batim 3 agustos ve o gün doğum günüm insss güzel haberler olur ne kadar takmiyorum desemde gecen ay adet oldugunda hüngür hüngür ağladım

Ağustos topigine hoooooop gectim:KK43: haziran temmuz simdide bu ayi deniyelim bakalm...bu gunler yumurtlama günüm insss olur bu sefer yaaa.bi onceki hamileligime baktimda dun adetin 13. Günü ilişki olmuş sonrada olmadi yumurtlma zamani yani 13. Günden sonra döllenme olmuş. Kızlar bu hep boylemidir? Bi kadinda yumurtlama günü hep aynimidir yani? Belku kurtajdan sonra degismis olabilir ama. Hayırlısı bakalım. .batim 3 agustos ve o gün doğum günüm insss güzel haberler olur ne kadar takmiyorum desemde gecen ay adet oldugunda hüngür hüngür ağladım

canım umarım müjdeyi alırsın.eğer 30 günde bir adet oluyosanız adetin 13.-15.-17. ve 19. günü yumurtlama gününüzdür.eğer öyleyse en garantisi 13. ve 15. gün ilişkidir.çükü spermler içeride 3 gün yaşayabiliyor.yani 13.gün ilişkide sperm ogün döllenmezse 2 gün sonra 15. güne denk gelir ve o gün de döllenme şansı yüksektir. aynı şey 15.gün için de geçerli.
biraz karışık yazmış olabilirim ama özetle böyle:KK1:
ayrıca 18 günde bir adet görüyosanız bu günler 12.14.16. ve 18. gün olarak değişir.bence adetlerinizin döngüsüne bak.garanti olsun:KK34:
hayırlısı olsun canm..

benimde doğum günüm 11 ağustos aynı senin gibi bende doğum günümde hediye olarak bebeğimi istiyorum rabbim inşallah duyar sesmizide süpriz yapar bize o gün. Bende kürtaj sonrası ovulasyon tarihi değişir mi merak ediyorum, bayram haftası olarak hesapldım ovulasyon tarihini ona göre çalışacaktım. Dün adetim bitti düşükten sonra ilk adetimdi 28. günde oldum ama daha önceki adet aralıklarım 30 ya da 31 gündü şimdi ben ovulasyonumu hangisine göre hesaplamalıyım ki.

gelir oda gerçi onun ihtiyacı yok artık ama neysee :) klomen + çatlatma iğnesini bir ay daha anca kullanırım ben psikolojimi çökertio benim ya :KK43:
cnm valla ilk aydı benim fazlada umutlanmamıştım işin gerçeği çünkü malum nedenlerden ama bayram sonrası doktor ne der bilmiyorum bakalım tekrar verirse mecbur kullanırım herhalde..................

Kızlar ovulasyon testinde bugün buldum koyu çizgiyi 12. Gunum bugün.dun çalışma olmuştu bu hafta cumaya kadar calisacaz.ayrica soğan suyu ve Hayıt suyuna devam. Sizler ne alemdesiniz yumurtlayan var mi :-D

Kızlar ovulasyon testinde bugün buldum koyu çizgiyi 12. Gunum bugün.dun çalışma olmuştu bu hafta cumaya kadar calisacaz.ayrica soğan suyu ve Hayıt suyuna devam. Sizler ne alemdesiniz yumurtlayan var mi :-D

canım yumurtlama döneminde soğan kürü yapmak sakıncalı diye biliyorum yani soğan kürü içini temizliyor ne yumurta ne sperm bırakmıyor. Soğan kürü ragl den hemen sonra yumurtlamaya kadar yapılıyor. Bir araştır istersen boşa gitmesin bu ay

Canım bnde adetin 7.gunu başlayıp 15 gün yapılacak diye okudum. Hamile kalinsada bir zararı yok diyorlar bakalım cnm inşallah olur

Canım bnde adetin 7.gunu başlayıp 15 gün yapılacak diye okudum. Hamile kalinsada bir zararı yok diyorlar bakalım cnm inşallah olur

Bnde oyle okudum adet sonrasi yumurta gelissin diyeymis bnim 4, gunum kurde

Bendr haziran topiginden geldim. Adetim biteli 3 gun oldu. Doktor obur ay tekrar klomene baslayacak. Bende bu ay ovu testiyle takip yapip deneyecegim. Hayirlisi

Samsung Note 3

Bnde 6. Gundeyim cnm inşallah güzel bir haber alırız bn birde yakı yapistirdim :-D

Kızlar yakıyı ne zaman yapıştırıyorsunuZ adetimin 3.günü batım 15ağustos 25 26günde bir döngüm yardımcı olursanız sevinirim

X