2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Topiğin hayırlı olsun canım inşallah bol güzel haberli topik olur ve hepimizede uğur getirir

Ne güzel yazmissin canım benim, bende en başından beri farklı şeyler için endiselendim hic bitmiyor gerçekten, yaw daha yumurta ile sperm halini bile düşünmüştüm yani:) valla sabahtan beri Allahima sukrediyorum, biliyorum ki o ol dedi ve oldu çok dua ettim hayirlisiyla bana da ver Allahım dedim, sabaha karşı uyandım namazlar kildim, ağladım dua ettim, herşey bir sebep Allahtan istemek ne verirse iyisini vereceğine inanmak lazim, ben hep umutsuzdum ama umutsuz oldugumda da hep istedim Allahima çok şükürler olsun, Allahım isteyen herkese tez zamanda versin aratmasin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gözün aydın canım iki katı olması gerekiyormuş artarken seninki iki katı olmuş inşallah pazartesi ben de yazarım pozitif kan sonucumu ama bu gün 8. günüm idrar testi yaptım negatif çıktı bakalım artık

Bismillah dedik ve başladık kuzum ilk görüşme güzel geçti içimde bi mutluluk umut oluştu🙏👯😃çok şükür iyi hissediyorum kendimi teker teker bebiş haberleri veririrz inşallahh🐣🐣🐣hepinizi çok seviyorumm, hepimize dua ediyorum çok🙏🙏😇

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

simdi baktim teldeki hic belli deil. Testte daha cok belli. Amaan hayirlisiii.. belki bugun kanda baktiririm.

Belki deme canim bakcaksan heyecan yaptim bndee hahahaa insallh hayrlisi olurr

Gorusmeyemi gittin ttlim simdi ne durumdasinnn hadi hayrlisiii ttlimmmnnmnnnn bnde sni sewiyrummm dualarini esirgeme insaallhh ttlimmmm🐥🐔🐥🐥🐥🐞

İnşallah dediğin gibi uğurlu gelirim de herkes hamile kalır, daha hamile olduğu na inanmıyorum ki:) eşime dedim adam afalladi inanmıyorum bana herhalde bana kendini hissettiren kadar inanamam, valla tekme atsa ben gazın car dicem herhalde:)

Tamam canım mutluyum bak:) inşallah hepiniz tedaviden pozitif pozitif cvplar alırsınız:)

Elif aradii canim 6 hafta si kalmiss doguma hazirlik yapiyrr senn hberini verdim sewindiii bnm haberimede cok sewindi..

0.100 cikti deger kan testi canim ..

Canım benim üzülme sakin, 12 gün değeri artanlar olabiliyor ne diyeceğini bilemiyorum çok üzüldüm

canım çok üzüldüm ama umudunu korumaya çalış lütfen inş diğer sefere daha iyisi olur

Ben olmasaydı ocak gibi falan yaptirabilirdim,o arada da rapor çıkarttıracak tim ilaçlar için valla, sende Dr una soyle ben söyledim valla onlarda biliyor isin mali boyutunu sonuçta,

Kizlar sizce bu silik 2.cizgi mi bn karar veremedim de. Trasferle 9.gunum

Ben gördüm valla 2. Çizgiyi:) hamilesin herhalde sende, bende 6. Gün yaptigimda aslında boyle çizgi oldu ama ben saat 11 gibi yaptim 13,30 gibi bu kadar az çıkınca dedim herhalde bozuk hamile değilim çünkü ozer 3435 diye biri vardı idrarda önce tek çıktı yarim saat sonra 2. Çizgi oldu yazmıştı ertesi gün kan negatifti o yüzden dedim yok attım testi falan, 7. Gün kan 30 çıktı:)

Canım benim üzülme sakin, 12 gün değeri artanlar olabiliyor ne diyeceğini bilemiyorum çok üzüldüm

Bende üzüldüm ama ne yapabilirim ki artik dualarimmm sizinle ... sizin mutlu haberlerinizi almak istiyorum

İnşallah yazarsin canım, negatif yazanlar olunca ben kendim yazmak istemiyorum buraya onlar mutsuzken ben mutlu olamazmisim gibi geliyor pozitif olur inşallah.

Elif aradii canim 6 hafta si kalmiss doguma hazirlik yapiyrr senn hberini verdim sewindiii bnm haberimede cok sewindi..

Nasıl yani ya o daha 4 aylık ikiz bebeklere hamile degilmiydi, 6 hafta nasıl oluyor erken mi yapacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…