2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim benim ya hic anestezi alma istersen cidde bende cok korkup anestezi istedim dr dediki en cok agri hissetgn anda kalk dedi aglaya aglya girdim odaya :) mesela vajinal muayne oldnmu hic onun gibi ayni hani ismini bilmiorum drlar bisey yerlestrip acio ya vajinayi muayne ettikleri cubuk gibi onu sokuo iste sabitlensin die sonra incecik hortm gibi bisey var onuda sokuo ama kendini serbest birakip sikmazsan rahat gecio o sivida varya mavi su sinek issirigi gibi biri cimdiklerya seni tatli bi sizi canim ama rahatszlgm var diosan kendine guvenmiosan al ben o odaya aglyrk girdim eşimde disrda aglams benim korktguma bakmista dr bana guldu bu gozyaslarna gukeceksin dedi oylede oldu.bu ogluma kavusmk icin neler atlattim sonnda kucagmda ins sende alrsn tez vakitte bi evlat kucagna.

Canim okadar yûregin temizki esini okadar cok sevmissinki helal olsun sana fedekarligina cok duygulandim insan dedigin sevgi dedigin budur Allah im emin ol vercektir bir evlat bizimki sagliklida ne oluo yok olmuo 4. Hamileligim iki kürtaj bir kimyasal 3 asilama simdi iki aylik nasibimde ne varsa yasiorum sebebsiz infertile hep diorum esime üzülme belki bizim bebegimiz yetimhanede bizi beklior anlastik 10 sene icinde olmazsa basvurcaz nasib nerdeyse Allah im yeterki hayirli evlat nasib etsin hemserim aslen orduluyum dogma bûyûme sakaryaliyim istanbulda cok yabancim sayilmaz yasim 26 5 senelik evliyim Allah im insallah bu gûzel yüregine saglikli hayirli bir evlat versin moral asma yok hep pozitif ol hersey biz insanlar icin

Kiz Allah canini almasin bukadar kortun ama cesaretine hayran kaldim cancazim valla bûtûn zorluklari yenip aldin cinarini resmine bakiom sakaci hep gülen birisin ama tersimde ters gibi duruosun o cesaretten banada yolla

Hemseri sayiliriz bi lazlik var var :) kokumuz trabzondan gocme bizimde :) moral asmak yok tabi bak yarin gidicem filme mutlu mutlu gelicem gor sende :) bu fedakarligima karsi Rabbim evlat hasreti cektirmicek biliyorum senin yasadiklarinda cok zormus Allahim yasatmasin bidaha insallah evladinda sagsalim dogsun Allahim korusun yavrunu karninda

Allah razi olsun canim cok sagol valla okudum sabahtan beri almamis cogu kisi bende almicam her ay cektigim adet sancisindan daha zor olamaz sonu guzel ciksinda baska bisey istemiyorum Rabbimden ameliyatliyim diye korkum panik yaparim dun muayenede bile ilk kez oluyomisum gibi bacaklarimi durduramadim titremesinden :) bunlardaa gecicekkk sonunu hayirli eylesin Mevlam

Ewet canım benimde arkaya doğru biraz kalp şeklinde bu hamileliğe asla engel değil ama ben 3 kere kaldım hamile çünkü
Benimde oyleymis :) ilk kez duydum ya ben korktum kaynanamda yok olmiyor deyince anammm dedim :) oku oku didik didik ettim her yeri engel degilmis :) cok sagol cnm sende su serptin :)

Canim hayırlısı ile git hayırlısı ile gel. ALLAH işini rast getirsin inşallah.

Canim aminnn insallah hayirlisiyla Allah im herkese nasib etsin evet azcik var ee rabbim sevdigi kullarina dert verirmis sinamak icin derdi veren hic dermanini unuturmu aynen git ne cikarsa ciksin sûkret ve buraya gel Allah im insallah bu mûkafatini vercektir

Amin insallah vericek hayirlisiyla bende inaniyorum buna kalpten inaniyorum sukrediyorum ve tevekkul ediyorum Takdir O'nun

Selam canlarim :) bugun 16 .15 te randevum rahim filmi icin bakirkoy radyotomda 400 tl anestezi istersem +170 tl anestesi istemedim agrisiz yapiyoruz dedi ins dedim bende :) coook tirsiyorum yaa valla daha simdiden bacakkarim zingir zingir titriyor kayinvalidemle ve gorumcemle gidicem esim olaydi iyiydi ama isi var dua edin bna lutfen bide yanima bisey alim mi ped camasir falan

Canim simdiden gecmis olsun duayla git bismillah de cata cikarken gözlerini kapa bebegini onun gûlúsúnú sana bakisini hayal et ozaman insan herseye katlanio valla alistersen ped ne olur olmaz ben anestezi almistim bide arastirildigi icin hafif kanamam olmustu hemsireler ped koymustu korkma hayirlisi ile git hayirlisi ile gel

Amin canim insallah insallah hayirla gider gelirim anestezi bnde istedim pahali oylede ya bosver dedim burcu katlanirsin sen koskoca acik kalp ameliyatini atlattim bunlar neki :)

Amin canim insallah insallah hayirla gider gelirim anestezi bnde istedim pahali oylede ya bosver dedim burcu katlanirsin sen koskoca acik kalp ameliyatini atlattim bunlar neki :)
Aynen òyle bu hic bisey kalp ameliyatina karsi hic bisey anlamican normal kont. Ediolar say o demirlerin tadina hemen hemen hep bakioz zate insallah hayirlisiyla arkadasim

Aynen òyle bu hic bisey kalp ameliyatina karsi hic bisey anlamican normal kont. Ediolar say o demirlerin tadina hemen hemen hep bakioz zate insallah hayirlisiyla arkadasim
Seni cok sevdim valla bak hep msjlarima cevap verdin destek oldun sayende icim rahat korkmuyorumda hersey bebeklerim icin :) cok sagol cnm Allah bin kez razi olsun senden

Slm kizlar bayadir yazmadim ama hep takip etyim bende ağustosta tedaviye baslayip buradaki arkadaslarla dertlesip yazistik simdi ikiz kizlarim oldu bu forum bana ugurlu geldi umarim herkese ugurlu gelir ve kollari bos kalmaz.
Amin amin canim agzin bal yisinnn :) Allahim sana bagislasin evlatlarini ne guzel bizlerde insallah cekeriz taaa cigerlerimize evlat kokusunu Rabbim kimseyi mahrum etmesin bundan op onlari benim icin koklayarak

Amin amin canim agzin bal yisinnn :) Allahim sana bagislasin evlatlarini ne guzel bizlerde insallah cekeriz taaa cigerlerimize evlat kokusunu Rabbim kimseyi mahrum etmesin bundan op onlari benim icin koklayarak

Canim rahim filminn inşallah çekilirken kendini kasma sakin rahat ol rahat geçsin zaten uc dk sürüyor. Bebeğini getir gözünün önüne öpüp kokladigini düşün inan hemen bitecek. Anayiz biz yada olmak için uğraşıyoruz çok kolay değil bu tedavi süreçleri canim uc dakika sadece sonra başlasın tedavin hayırlı sonuçla sonuçlansin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…