2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim benim Allah razi olsun ne guzel konustun isyan etmek ne haddime Rabbimden gelen herseye raziyim sadece korkuyorum ama buda gecicek Allahin izniyle neler gecmiyor ki dimi Rabbim bu kadar yuku yuklemez bana biliyorum her duam kabul oldu buda olucak ben inaniyorum hayirlisiyla ayyy keske olsaaa ne mucize olur varya

Allah im insallah bu duanida kabul eyler insallah biliorum arkadasim isyan etmeyecegini insallah hayirlisiyla atlatacaksin minigini aldiginda sadece bunlara gûlúp gececeksin imkansiz varmi Allah huzurunda onbes yillik komsum cok tedavi oldu dok. Cocugun olnaz dediler esi problemliydi bak simdi iki kizi var Allah im bagislasin dok. Ona imkansiz dedi Allah im ise kûn fe yekun dedi oldu seninde olur insallah canm anestezi alcakmisin rahim filminde búyúk ihtimal verirler insallah verirler

Canim benim rahmimde ters yani one bakmioda arkaya bakio zaten her 5 kadindan 1inde goruluomua bu cocugun olmasna engel bisey degilmis adet sancisida ondam olmuo benm hic sancm olmaz mesela :) bu korkulcak bi durum degil.rahim filmndende hic korkma sadece kendini sikma yetr ben hic aci hissetmedm sadece icine verilen sivida biraz oda birazck aci hissediosun okadr hic korkma sikarsan kendini acir tatlim.Allahim tez vakitte sanasa hayrli bi evlat versin insallah.

Neler var canim benim halam iste 13 yil gozleri kurudu aglamaktan gitmedigi yer kakmadi simdi 3 tane var :) Allah ol dedikten sonra hic biseyin hukmu yok anestezi almayi dusunuyorum cunku 15 ay once oldugum bi acik kalp ameliyatim var korkuyorum panik atakta var zaten kasarim kendimi acisi cok degil diyolar ama ben isimi saglama alayim panik yaparsam hic cekilmez

Canim cok sagol Allah razi olsun yok o tersligi takmiyorum hic o siviya takildim yarin cektiricem insallah filmi anestezi istiyorum cunku kalp ameliyatliyim korkuyorum panik yaparim biliyorum o yuzden oyle istiyorum bakalim doktor iyi olursa rahatlatirsa beni almayada bilirim

Oyy kendine gúvenin yoksa al ozaman canim psikolojik olarakta rahat edersin ben mecburen almistim cünkü bana göbek ve solkasik rahimdende arastirma yapti ayrintili sonra ilac sikti mecburi anastezi almistim Allah im huzurunda imkansiz yoktur Allah im halanin evlatlarini bagislasin insallah hayirlisiyla bu mutlulugu sende herkeste tatsin yasasin

Iyi huylu mu oluyormus yani canim hangi kanalda
Canim tgrt avrupada tûrkiyede cekmio o bildigim kadariyla kist nedir die soru geldi dok. Da kist yumurtularin olusturdugu bir sivi yada ici su dolu bir maddedir bunlar pek sprun teskil etmez dedi ama cikolata kistleri biraz daha tehlikeli bunlar búyûrse ameliyat sart olur dedi ve agri sanci adet dûzensizligi verirmis tabi sen genede dok. Ayrintili sor kistmi baska biseymi die

Turkiyede cekmiyor sen nerdesin kiii :) adet sancim icin gitmistim bana rahmin cok kasiliyor ondan dediler ilk tedavmdede biliyodu doktor herhangi bi terslik yok dedi o sivida ins ici bos sudur kist demedi doktor sivi birikmesi dedi korkulucak bisey yok film cekildiginde emin olup icimiz rahatlucak dedi Allahim sen buyuksun Yarabbim insallah hic bisryim yoktur insallah

Canim korkma emin ol kuruntuyla kalcan hicbirsey olmayacak tertemiz cikcak insallah ben mi ben avusturyadayim canim uzaktayim biraz dok. Öyle dediyse icin rahat olsun haberdar et bizi

Canim korkma emin ol kuruntuyla kalcan hicbirsey olmayacak tertemiz cikcak insallah ben mi ben avusturyadayim canim uzaktayim biraz dok. Öyle dediyse icin rahat olsun haberdar et bizi
Rahatladim valla sayende canim :) amin insallahh oyle olur garibim annemde korktu yoktur kizim diyo bak ben kac tane dogurdum bana cekmissindir sen diyo :) oyledir tabi anneme cekmisimdir insallah

Rahatladim valla sayende canim :) amin insallahh oyle olur garibim annemde korktu yoktur kizim diyo bak ben kac tane dogurdum bana cekmissindir sen diyo :) oyledir tabi anneme cekmisimdir insallah
Cok dogru demis annemde dio bana kiz kadincagizida korkutmusun olumsuzluk yok olumlu ol bakem temiz cikacak merak etme bol bol dua et pozitif ol dok. Bana sen nie hamile kalamiosun bilion mu dedi yok dedim kendin yûzûne psikolojik olarak etkiliosun kendini bi rahat birak dûsûnme demisti hep kendini hamile hissedersin olmazsin ama beynin oyun oynar demisti sakin odaklanma bazen biz kendi kendimizi hasta edioruz

Aaa olumsuzluk yok pozitifim biliyorum hersey tertemiz cikicak anneme cektim ben kiz kaynanam korkuttu beni ters olanin cocugu olmazmis ne alaka okudum hic biryerde yazmiyor oyle bisey ulaa dedim benim yuzumden mi olmadi olucaktida aglaya aglaya aksam sistim esimde geldi sen rahat ol korkma biseyin yok ben hastayim yoksa niye olmasin dedi yazik o oyle deyince burcu dedim kes aglamayi bak kendini sucladi iste onu uzmek yapmak isteyecegim en son sey su dunyada

Rahmin mi ters canım seninde

Canim kaynanan patavatsizlik yapmis bûyüklerin destek olmasi gerekio esine úzûldúm he sen mutlu ol die kendini öne atmis ama yanlis ikinizdede yanlislik var anlattim sana komsumun esinin sperm azligi vardi imkansizdi ama iki kizi var Allah im yeterki ol desin esinde sende öyle dûsünmeyin kiz kayinvalidenin lafina bakipta aglanirmi dok. Demedimi engel degil die bende okudum internetten degilmis bu sûrecte kimseye pek bisey anlatma bilgi verme annene bile gerekirse söyleme arkadas tavsiyesi insani daha cok yipratiolar esinle sen bil cok sikilirsan bize anlat attan düssen biziz cûnkû basina gelmeyen icin konusmak cok kolay bak böyle pozitif ol burcucum ozaman hayatin degisir yas kac nerelisin

Kiz agzin bal yesin senin emi :) moralimi bomba gibi yaptin valla sorununu asla esimin yuzune vurmadim bunu bile bile evkendim bana evlenmeden once anlatti cunku dayilarinin olmamis oda suphelenmis test yaptirmis sonuc varikosel ameliyat olmus ama yinede sayi artmamis dahada dusmus hayirlisi olsun kacamazdim nasibimden cekilicek cilem varmis basim gozum ustune herzaman onun yanindayim hic olmicak olsa bile ... Yas 23 aslen duzceliyim istanbula gelin oldum 25 aylikta evkiyim

Ewwt cnm insallh.. Bakalim.. Rabbim hepimzin yawrsnu kucagina almyi nasip.etsin.. Sende kndinle kavga etme.. Guzel olucak insallh hersey

Canm tedavin hayrli olsun rabbim tez zamnda yavrunn hayrli haberlerini almyi nasip.etsin.. Insallh hersey guzel olur dualarimz sennle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…