2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

umudihar umudihar canım nasılsın kontroller nasıl gidiyor geri sayım zor valla srnden 1 1.5 hafta sonrada benim doğum olacak inş beklemek güzel ve heyecanlı tabi birde geceleri uyuyabilsem daha iyi olacak :) özellikle geceleri taş gibi oluyor elimle alttan karnımı taşıyorum sanki düşecek gibihalim çok komik :)
::) ayy kuzum.. Hemen.hemn 2haftan.faln var.sanirimbnmde .. Ole bekliyruz.. Ama bnm bebk 3hafta onden gittiginden daha endiseliyim.. Bakalim.. Hazir ve nazir bekliyruz sertlesmeler ewet ole.. Cnm artik uyku yok.. Soluna yat sertlesince hemn rabbim saglik li sihhtli kucagimiza almyi nasip etsin..

Burdyiz cnm. Neyapalim ben.. Bekliyrum nezamn gelcek.diye. sen.nasilsin iyimisin..
Canim benim bekle bekle son zamanlar yaklastiya gecmek bilmez ben iim sükürler olsun bizde yasariz insallah o gûnleri mide bulantilarim artti biraz rahatsiz edio ama bunada sûkûr eee hazirliklarin tamammi tosun icin

Canim benim bekle bekle son zamanlar yaklastiya gecmek bilmez ben iim sükürler olsun bizde yasariz insallah o gûnleri mide bulantilarim artti biraz rahatsiz edio ama bunada sûkûr eee hazirliklarin tamammi tosun icin
Ayy senn 2grmlik.bebisini yeyyyiimmm..
Iyi olun cnm.bunada.sukur insallh tuzli kraker faln ye..
Ewet teysesii.. Biz.. Haziriz.. Birtek ewin temizligi kaldi havanin.acilmasini bekliyruz.. Insallh rabbim hepimizinkini kucagimiza almyi nasip etsin hele bir allim..

Ayy senn 2grmlik.bebisini yeyyyiimmm..
Iyi olun cnm.bunada.sukur insallh tuzli kraker faln ye..
Ewet teysesii.. Biz.. Haziriz.. Birtek ewin temizligi kaldi havanin.acilmasini bekliyruz.. Insallh rabbim hepimizinkini kucagimiza almyi nasip etsin hele bir allim..
Canimm insallahh alcan merak etme cok giremicen bile onunla ugrasmaktan insallah hayirlisiyla ya oyyy temizlik mi :eek: öyle biseymi varya :KK53: valla yapana kolay gelsin simdiden bugún Gördüm gene 18mm olmus Masallah Subhanallah gûnúmúze uygun gidioruz Insallah nasibse iki hafta sonra tekrar kontrol ALLAH im simdiden yardimcin olsun:KK19:

umudihar umudihar valla sağlıklı doğsunlar daha ne isterizki benimde temizliğim var bu hafta sonu yaptıracağım oda çıksın aradan belli olmaz bu kuzucukların sağları solları hazır olmak lazım
R ravza54 canım çocukla ilgilensem bile doğuma kadar takibimdesin :)

Canimm insallahh alcan merak etme cok giremicen bile onunla ugrasmaktan insallah hayirlisiyla ya oyyy temizlik mi :eek: öyle biseymi varya :KK53: valla yapana kolay gelsin simdiden bugún Gördüm gene 18mm olmus Masallah Subhanallah gûnúmúze uygun gidioruz Insallah nasibse iki hafta sonra tekrar kontrol ALLAH im simdiden yardimcin olsun:KK19:
Aminn cnmm rabbim geride kln dostlrimiza nsip etsin insaalh.. Cnm.. Ewwt temizlik varr :)) bklin.. Hvlr acrsa.. Git cnm kontrlerine insallh daha neler gorceksin allhin izniyle..

umudihar umudihar valla sağlıklı doğsunlar daha ne isterizki benimde temizliğim var bu hafta sonu yaptıracağım oda çıksın aradan belli olmaz bu kuzucukların sağları solları hazır olmak lazım
Aynn kuzu saglijli olsunlr ytrki.. Hyrlisi ile.. Bkalim cnm. Hzir olcz insaalh..

Canim benim iiki varsiniz he dogum yapsanizda gitmeyin pek kimse kalmadi zaten insallah hayirlisiyla saglikla yapar alirsiniz kucaginiza sende umudihar umudihar da dört gözle bekliorum haberlerinizi

Aminn cnmm rabbim geride kln dostlrimiza nsip etsin insaalh.. Cnm.. Ewwt temizlik varr :)) bklin.. Hvlr acrsa.. Git cnm kontrlerine insallh daha neler gorceksin allhin izniyle..
Simdiden kolay gelsin canim az kaldi o gûnlerde görcez nasibse hep girip bakiom valla haber varmi die az kaldi

Simdiden kolay gelsin canim az kaldi o gûnlerde görcez nasibse hep girip bakiom valla haber varmi die az kaldi
Eleimden.geldigince buralarda olmaya calistim cok sukur... Cnm.. Rabbim geride kalan dostlarimada nasip etsin insallh.. Diye diye hep aklim.arkada kalmisti.. Ama cok sukur aklimin kaldiklarinn bebginn haberini aldim.. Darisi geride kalan dostlarima insallh.. Allhin izniyle kucagimiza allim insallh.. Saglikli ve hayrli ewlatlar.

kızlar selam 1 nisan da 5. gün kaliteli 2 dondurulmuş embriyo transfer edildi. bugün sabah yani transfer gününü saymazsak 8. günde betahcg yaptırdım ama sonuç maalesef 0.30. bu şekilde negatif alıp daha sonra pozitif gören var mı aranızda? asıl test tarihim 13 Nisan.

tek umudum belki teki tutmuştur ama geç tutunmuştur.

H.geldin cnm..
Allhim yar ve yardimcin olsun.inssallh.. Rabbim hayrli haberlerini alnyi nasip etsin bizlere..
Hosbuldum cancagizim oyyy yerim senin ben bebisini guzel anne az kalmis doguma cok sevindim ya baya hamile olan var Allah saglikla hayirlarla versin kucaginiza insallah bnde onumuzdeki ay basliyorum nasipse :) ins bu topik bana bu kez ugurlu gelir

X