2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar mrb bisey sorucam yardimci oluraaniz sevinirim idrar yaparken batma hissi yasiyorum aklim yerinden cikiyo resmen varmi boyle olan carsamba kontrolum var ondan oncede gitmek istemiyorum

Canimm cok üzüldüm ama simdi iimisin cok sevindim Allah ima emanet bebeklerimiz simdi devam ediomu gribin dikkat et kendine ya insallah bugûn lerde gececek sag salim al bebegini kucagina ya havalar cok karisik hasta olmamak elde degil

Canimm cok üzüldüm ama simdi iimisin cok sevindim Allah ima emanet bebeklerimiz simdi devam ediomu gribin dikkat et kendine ya insallah bugûn lerde gececek sag salim al bebegini kucagina ya havalar cok karisik hasta olmamak elde degil

Sağol canım insallah cümlemiz hayirlisiyla alalim kucagimiza. Bugün düne göre daha iyiyim geçti gibi bir şey iki güne toparlanirim. Sende dikkat et kendine lütfen. Öpüyorum

Kizlar mrb bisey sorucam yardimci oluraaniz sevinirim idrar yaparken batma hissi yasiyorum aklim yerinden cikiyo resmen varmi boyle olan carsamba kontrolum var ondan oncede gitmek istemiyorum
O bndede oluyr bazen sanirim bebekten dolayi sanirim.cnm.. Doktrum.enfeksiynmu var diye baktk cikmadi.. Sende baktr istersen.. doktruna sor cnm.

Sağol canım insallah cümlemiz hayirlisiyla alalim kucagimiza. Bugün düne göre daha iyiyim geçti gibi bir şey iki güne toparlanirim. Sende dikkat et kendine lütfen. Öpüyorum
Cancazim gecsin gitsin insallah aminn canim arkadasim hayirlisiyla insallah hep beraber alalim az kaldi senin insallah

Gûnaydinn kizlar yardim edin benden kahvemsi leke fazla geldi biraz gene persembe rahimde kûcük yara var ondan olabilir dediler ama genede endiseliyim devamli ultrasyon altinda olmakta istemiorum zararli die duydum pazartesi bakildi persembe bakildi eee gidersem bugûnde bakarlar sali kont. Var zate ya akil verin anneler

O bndede oluyr bazen sanirim bebekten dolayi sanirim.cnm.. Doktrum.enfeksiynmu var diye baktk cikmadi.. Sende baktr istersen.. doktruna sor cnm.
Bende baktirdim enfeksiyon cikmadi korkuyorum erken dogum olucak diye Allah yardimcimiz olsun seninde az kalmis sag salim kucagina alirsin hepimiz aliriz ins

Canm usgnin uzerinden 24saat gecince problm olmaz bir baktr istersen simdi ben.sana.nedesem bos olur cnm bnmm rajmimde yara faln crinone jl kullndigimda gelirdi bnden.. Ausg cok korkma zarrli olsa..hepimiz gordik.. Korkma..

Bende baktirdim enfeksiyon cikmadi korkuyorum erken dogum olucak diye Allah yardimcimiz olsun seninde az kalmis sag salim kucagina alirsin hepimiz aliriz ins
Canim ole erkn dogum kolay koly mz cnm korkma.. Rahminde bir inti yok olsa idi bnm olirdu suyumfazla cikyi bebgimde 1ay onden gitti.. Simdi 3haftaya dustu dusun.. Ilk bebkler gelmz ole hem geldigini dusunelim.. 30haftandasin riskli donmli atlattin.. Cok sukur.. Korkma

kızlarrr desteğiniz için çok teşekkür ederim. sonuç negatif.. ilk tüp bebek denem negatifle sonuçlandı.. daha zamanı var demekki..

Okadar uzuldumki aallahim yar ve yarsmcn olsun insallah twz vakitte alirain bebegini kucagna dirayetli olmaya calıs uzulme desemse bos biliorum cok zor evlat haseeti bebek ozlemi insallah rabbim duysun sesimizide sanada yasatsn bu mutlulugu.

kızlarrr desteğiniz için çok teşekkür ederim. sonuç negatif.. ilk tüp bebek denem negatifle sonuçlandı.. daha zamanı var demekki..
Cok uzuldumm gercekten.cnm.. Allhim.. Insallh.. Sana melegini mujdeler kendiligindenn mucizen olur.. Insallh.. Demikki zamni degipmis.. Insallh 2.cide olur.. Cnm bnm.dualrimz.. Sennle insallh rabbim yar ve yardimcin olsun insallh..sakin pes etme..

Okadar uzuldumki aallahim yar ve yarsmcn olsun insallah twz vakitte alirain bebegini kucagna dirayetli olmaya calıs uzulme desemse bos biliorum cok zor evlat haseeti bebek ozlemi insallah rabbim duysun sesimizide sanada yasatsn bu mutlulugu.

amin canım.. ben biraz anlatayım kendimii. 2 yıl çocuk istemedik. ( ev aldık kredi falan:) sonra ben hapı bıraktım doktorlar 6 ay bekleme dedi. 3 ay mucuze gibi hamile olduğumu öğrendim.. 12 haftalıkken kalbi durdu.. 6 aysonra tekrar hamile kaldım. 7. hafta kanama kendi düştü... hadi dedim braz daha zaman tanıyaım. ocağa kadar hiç bişey yapmadım. arkasından aşılama yaptım ocak ayında negatif... mertta tüp bebeğe başladık. o kadar umutluyduk ki.. drlar embriolog çok umutluydu .. 5 gün embriyosu 1. kalite...olmadı.. nasip değilmiş.. nasipten ötesini yaşıyamıyoruz...

Canm usgnin uzerinden 24saat gecince problm olmaz bir baktr istersen simdi ben.sana.nedesem bos olur cnm bnmm rajmimde yara faln crinone jl kullndigimda gelirdi bnden.. Ausg cok korkma zarrli olsa..hepimiz gordik.. Korkma..
Canim benim tesekkür ederim leke tekrarlayinca kostum dok. Baktilar bebegim cok iimis masallah subhanallah yaradan olabilirmis eski kanmis geldim eve kanamam bssladi tekrar geldim hastahaneye dok. Tekrar bakti yarami temizledi ben fitil kullaniorum ya progestron o yapabilir dedi dok. Tekrar gösterdi bebegimi kafasini bedenini kalp atisini kan akisina kadar tarif etti hatta kordonu bile baglanmis bak bu bebegini besleyecek dedi cok kûcük cok güzelmis ya Allah ima sükürler olsun bebegim ii ama hastanede yatis kontrol amacli kanamam durana kadar misafirim Allah im kimseyi evladiyla sinamasin insallah hayirlisiyla sagsalim alalim kycagimiza

umudihar canım nasılsın kontroller nasıl gidiyor geri sayım zor valla srnden 1 1.5 hafta sonrada benim doğum olacak inş beklemek güzel ve heyecanlı tabi birde geceleri uyuyabilsem daha iyi olacak :) özellikle geceleri taş gibi oluyor elimle alttan karnımı taşıyorum sanki düşecek gibihalim çok komik :)

kızlarrr bişe duydummmmmmmmmmmm düşük yapan kadınlar okusunnn
EMBRİYO YAPIŞTIRICI

Embriyo transferi sırasında kullanılan yeni bir hücre kültür solüsyonudur. İçeriğindeki hyaluronan adı verilen maddenin etkisiyle embriyonun rahim duvarına tutunma gücünün arttığı düşünülmektedir. Bu maddenin embriyo-rahim duvarı arasındaki ilişkide ne rol aldığı net olarak bilinmemekle birlikte gebeliği arttırıcı etkisi olduğu da tartışmalıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…