2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim bende ona sasirdim elime tarih verdi devlete bagli hastane ya orda yapcam deyince ozaman o kagidi verdi o cok umutlu valla benden cok sevindi diyebilirim 3 bucuk senedir ugrasio napsin oda belki bi dûsûncesi vardi verirken ven öyle dûsúnûorum evet insallah haftaya sali tekrar grûp kalp atislarini duyarim nasibsee masallah ya sadece 4 haftan kaldi gûnler ne cabuk gecio Allah im daha dûn gibi umudunu alip geldiginde hic bitermi o korku ben eminim kucagina alsanda bitmez nie aglio biyerimi agrio atesi gazi derken biz anneler uslu durmayiz az kaldi ya cok seviniorum biliomusun sizi gördúkce insallah hayirlisi ile alirsin yavrunu kucagina insallah valla ben bu almanlara pek gúvenmiom túp bebegi normel hamilelik sayiyorlar simdilik bisey diyemem ama dok. Cok ii ona gûveniorum

Canim benim ayy azkalmis 4hafta Rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayi, bir avazda kurtulmani nasip etsin inşallah darısı bizim başımıza. Güzel haberini burda bekliyoruz
Aminnnnnn canimmm aminnn.. Insallh.. Hepimize nasip.etsin rabbim allhim isteyen herkesin kucagini doldursun yuce mevlam.

Ewet cnm bizim bebklerimiz kiymetli. Bnde isterdim normal olsun. Ama sezryan... Olcaz.. Ne yapalim.. Saglikli sihhtli kucagimzda olsunlarda.. Ewet daha dun gibi yasadiklarim.. Umutlar hala dewam ediyr.. Burda buytcez yawrularimizi sanirim bole giderse.. Cok sukur.. Bugunlerimize.. Rabbimden tek dilegim.. El acip yalvaran herkese nasip etsin.. Hayrli ewlatlar..

Aminn canim benim insallah aminnnn evet o unutlar hic bitmio evet biraz ugrastigimiz icin farkli ve kiymetliler nasibse aynen burda hep beraber bûyütcez tecrubesi olan tecrubesizlere yol gösterecek insallah

Kizlarr topicimizin hala aktif olduguna cok sevindim
Disardan takip ediorum ara ara ama pek giremiorum
Nasilsiniz bebisleriniz nasillar
Heyecan baslamistir sizlerde de bnm ki gibi
Her zaman dualarimdasiniz rabbim saglicakla dogurmayi nasip etsin bizlere insallah

H.g mervisss.. Iyiz cok... Sukur.. Heyecan var.. 4haftaya bebik geliyr.. Kucagimiza almadan rahat yok bizde.. Insallh rabbim herkese nasip etsin insallh sen nasilsin ..

kızlarrrrr umarım yazımı görürsünüz. ben 28 marta transfer oldum. bu gün test yaptım negatif.. siz kaçıncı günde gördünüz 2. çizgiyi (bu arada idrar testi yaptım).

kızlarrrrr umarım yazımı görürsünüz. ben 28 marta transfer oldum. bu gün test yaptım negatif.. siz kaçıncı günde gördünüz 2. çizgiyi (bu arada idrar testi yaptım).
5. gün embriyosu..

5. gün embriyosu..
Canim cok erken daha 5.gunun cikmazki benimde 5.gun embrysydu 9.gun gordum ikinci cizgiyi oda silikti baya silik hemde.umutszlga kapilma simdi kanda bile cikmayabilir.insallah vardr.

okadar umutsuzluğa kapıldım ki çünkü hiç belirtim yok...
Bazen belirszlik bile belirti olabiliyr arkadasim.. Korkma.. Umudunu kybetme.. Benim 2.gun embrysu idi.. 12.gun kanda cikti.. Az denecek kadar di ama. 40larda faln.. Sonra sonra artii.. Insallh.. Guzel haberlerini aliriz.. Idrara pek guvenme..

Canlarim selm nasilsiniz dûn yine tasindim hastaneye lekelerden Allah a sükürler olsun ki bebekle alakali degil hep elimiz tetikte ya yûregimizde korku siz naptinizx bakemm

Allah yardimcin olsun insallah arkadasimm hem maddi hem manevi Allah yollarini acsin gönlûndeki hasretinle insallah
allahta senden razı olsun. bebeğini sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallahh.. hhamişlerinı kabul olur mişlerin duas

Canlarim selm nasilsiniz dûn yine tasindim hastaneye lekelerden Allah a sükürler olsun ki bebekle alakali degil hep elimiz tetikte ya yûregimizde korku siz naptinizx bakemm

Merhaba yelizcim çok geçmiş olsun yeter ki bebeklerimiz iyi olsun ALLAHIN izniyle. 4gundur fena gribim bogaz burun fenayim bugün biraz iyiyim çok şükür. Birde geçen hafta tasindik onunda etkisi oldu. Seninde iyi olmana çok sevindim öpüyorum canim. ALLAH islerini rast getirsin.

Korkma vnm allhin izniyle rbbim. Kucagimiza almayi nasip etsin insallh..

hamişlerin duası kabul olur. bana dua et. bebeğim benimle olsun...
Canim emin ol.burdaki herkes.. Hamile bile olsa yasadiklarimizi asla unutamayiz oyuzden bir nebze bile olsa geri kalan dostlarimiz hep aklimzda.. Bu topik.. Hala.. Acik.. 2014 agustoa ayindan beri.. Cunku aklimz hep geride kalan doatlarimzda.. Gonlun rht olsun umudunu sakin kaybetme.. Rabbim kimsenin kucagini bos birkmasin.. Allhim ol der ve olur.. Rabbim cenntinden.. Mis kokulu yawrular nasip etain ilk basta hayirli ewlatlar nasip etain hepimize..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…