2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canlarim geldim ben. Değer 3.2 çıktı ama benim 3. Gun embriyosu ve bugun 7. Gun transfer gununude sayarsak. En azindan 0 lı çıkmadı umudumu kaybetmiyorum

Sevgili UMUDIHAR
SENDEN ricam konu sahibi olarak kimin hangi gün transfer oldugunu listeye dönüştürür müsünüz? Yada tedaviye ne zaman basladiginin .yanina da zamanla pozitif negatif yada beklemede yazariz.

Canim bu gibi takvimler yapilirken.site yineticileri ile yapiliyr.. egunale mesaj vektim coktannn.. oda bana site suan vaok karisik onu toparlamay calistigini yardimci olcagini soldi ama malesef tik yok cnm uzgunum yoneticiden msj bekliurum.. izinsiz olmuyr..

Canlarim geldim ben. Değer 3.2 çıktı ama benim 3. Gun embriyosu ve bugun 7. Gun transfer gununude sayarsak. En azindan 0 lı çıkmadı umudumu kaybetmiyorum

Ewet canim.. hiv degikse 0degil demkki yukseliyr insallh birdaha baktiginda.. 50lerin ustunde olur..

Amin canım, sen bekle derim ben sonuna kadar, hem anladimki bu is hep bekleme ve sabir isiymis, simdi kese için bekliyorum, sonra kalp atışı, testler, cinsiyet bekle bekle bekle ....

Bekliyorum ama yalnız hissediyorum kendimi yani heyecanını bile yaşayamıyorum ben böyle tahmin etmiyodum canım yalnız bırakılacağımı Bilmiyodum ne eşim ne ailesi... Gerçi ailesinin varlığını hiçbi zaman hissetmedim ha varlar ha yoklar ama eşim yapmıcaktı bunu bana hani şuan test yapsam sonuç kötü çıksa bu yalnız kalmışlığım kadar hüsrana uğramıcam bugün de aramadı kendisi... ağlamaktan gözlerim ağrıdı mutlu olmak için çabalıyorum ama olmuyo

Bikiyrum.bitanem bilincli hastane aonucta onuda dusunurler sanirim hahah

canim sen simdi strese girme kuzum rahat relax ol.incir yemeyi ihmal etme yumurtlra etkisi var.zaten merkeze gittignde seni hersey icin bilgilendrip yonlendiriolar.ilk igneni orda hemsireler vuruo ogrenmn acisindan canm sonrasni hep aksam 6da sonra yumurta takibi falan herseyi ogrenceksin orda kuzum rahat ol

Insallh bebgim yok ya stresli degilim.ttlim bnm iyim cok.sukur.. merak ettim sadece canimm bnmm bi bi bi bitanemm su tatnsfeei gunune bir geliyim de.. ondan sonrasi onmli olan. Ins guzel olur.

Insallh bebgim yok ya stresli degilim.ttlim bnm iyim cok.sukur.. merak ettim sadece canimm bnmm bi bi bi bitanemm su tatnsfeei gunune bir geliyim de.. ondan sonrasi onmli olan. Ins guzel olur.

insallah canm benim.hayrlisyla hersey gerceklesir insallah .rabbim hayrli saglikli bi evlat versin.

canımm benimm kıyamam sana ya ama boyle uzulup aglarsan olmaz vallahi ya bebisni stres kotu etkiliodur POZITIF SONucnu aldgnda cikarrsin acısni kuzum.

Canim senin suan rahat olman gerekiyor erkeklerin bazeb inat ve anlayissiz damarlari tutar senin gonlunu alir sende uzuldugunle kalirsin lutfen yapma kendine bunu bi anne adayinin guclu olmasi lazim toparlan hemen

Canim senin suan rahat olman gerekiyor erkeklerin ba zeb inat ve anlayissiz damarlari tutar senin gonlunu alir sende uzuldugunle kalirsin lutfen yapma kendine bunu bi anne adayinin guclu olmasi lazim toparlan hemen

Sanırım üzüldüğümle kalıcam hayır hiçbi zaman telafi etmicek bu yaptıklarını ben kendimi kandırıyorum öyle yapıcam böyle yapıcam diye transfer olmadan önce rüyamda hep bebeklerimi görüyodum defalarca aynı rüya üçüz bebeklerim oluyo transfer olduktan sonra bi kere bile görmedim rüyamda sadece o gün sabaha karşı rüyamda karın boşluğumda gezindiklerini hissediyormuşum gibi oldu hatta kalktığımda karnımda sıcaklığını da hissettim ama nedense umutsuzluğa kapılıyorum duygusallaştıkça bu kdr üzülmeye tutar mı düşüncesine kapılıyorum sonra yine güne umutla uyanıyorum öyle olmalı sen güçlüsün diyorum ama yok işte başa çıkamıyorum kendimle

evet aynen dedigin gibi iste sen guclusun ve guclu olmak zorundasin. ins cok mutlu olacagin gunlerde gelecek. ne yapalim biz kadinlar biraz daha alttan almak zorunda kaliyoruz. lutfn esine karsi kin besleme kesinlikle gelip gonlunu alacaktir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…