2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

KIZLARR COK SUKUR DUN OGLUMU KUCAGIMA ALDIM DARISI SIZLERE INSALLAH IKIMIZDE IYIZ MASALLAH 3340 GRM 51 CM DOGDU OGLUM DARISI SIZLERE INSALLAH HEPINIZE YASATSIN BU MUTLULUGU RABBIM :anneadayı::nazar::KK70:
gözün aydın canım..Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah... darısı başımıza artık ....

KIZLARR COK SUKUR DUN OGLUMU KUCAGIMA ALDIM DARISI SIZLERE INSALLAH IKIMIZDE IYIZ MASALLAH 3340 GRM 51 CM DOGDU OGLUM DARISI SIZLERE INSALLAH HEPINIZE YASATSIN BU MUTLULUGU RABBIM :anneadayı::nazar::KK70:
Afferin tosunaaaa maşAllah subhanAllah barikAllah sonunda beklenen bebiş geldiii Rabbim hayırlı evlat eylesin canım cok sevindim hayırlısyla dogurmana ikinizde Allah a emanet olun gözünüz aydın❤️❤️

Canım o kadar çok sevindim ki sanki kendim doğurmuş gibi oldum, gözlerim doldu, Allahım herkese nasip etsin insallah

Hani 2 hafta vardi , çık sevindim Allahım bizlere de nasip etsin inşallah, esini de hayirlisiyla kurtarsın inşallah gerçi ben görene kadar doğurmuştur heralde :KK43:
Kiz bn nerden biliyim.. Nezamn gelcegini bebkin.. Aminn kuzum.. O aldi sukur kucagina dariai geride kalan.. Dostlarimiza.. Canmmss

Oyyyy maalesef negatif canım yaaa netim cekmedi ondan giremedim nasip degilmiş hepsi tutcak degil yaaa bidahakine inşAllah...
Canimmmm benimm senn dirayetine.. Hayrann kaldim.. Allhim sen bole oldugun icin.. Seni mujdelndirecek insallh.. Dualrim hepinzle.. Allhim yar ve yardimcin olsun.. Cnm

bibebemolsa bibebemolsa canım galiba öyle olacak yoğun saçlı :) süt içiyorum allahtan o bastırıyor ama gene de fena negatif çıktı demek güçlü kadınsın rabbim en kısa sürede gücün kadar güçlü bir yağız versin sana duamdasın

Kiz bn nerden biliyim.. Nezamn gelcegini bebkin.. Aminn kuzum.. O aldi sukur kucagina dariai geride kalan.. Dostlarimiza.. Canmmss
Amin canım inşallah, benim zor gözüküyor biraz, yine kanamam var rapor aldım 10 gün yatiyorum, yemek yiyemiyorum yediğini kusuyorum, idrar baktirdim ketonum +++ çıkmış Dr sen beslenen iyot musun dedi yok dedim :KK43: yatış yapacaklardı ben bir serum taktirip geldim dua edin bana ne olur :KK43:

Amin canım inşAllah cümlemizee❤️❤️
Canım benim çok üzüldüm Allahım hayirlisini nasip etsin inşallah, Rabbim bir sonraki seferde sağlıkla kucağına alabileceğini, güzel bir hamilelik gecirecegin ( bu çok onemliymis ben yeni anladım çok zor geçirdim için) hayırlı bir evlat nasip etsin sana

Amin canım inşallah, benim zor gözüküyor biraz, yine kanamam var rapor aldım 10 gün yatiyorum, yemek yiyemiyorum yediğini kusuyorum, idrar baktirdim ketonum +++ çıkmış Dr sen beslenen iyot musun dedi yok dedim :KK43: yatış yapacaklardı ben bir serum taktirip geldim dua edin bana ne olur :KK43:
CAnim gecmis olsun bende ayni durumdayim ucuncu kanamami geciriyorum hic bise anlamadim hamilelegimden ins sonumuz guzel olur

X