2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Allah yardımcın olsun canım... Eger sperm 5 milyondan az ise direk verirler raporu
Yookk 117 milyon sayisi var yine,ama onceki yerde 72 hareket cikti, simdi yok denecek kdr az dediler. Morfolojisi hala 1 mis ama;(( hareket nasil bu kdr geriledi anlamadim da. Keciboynuzu aldik, proxeed plus alcaz birde

Yookk 117 milyon sayisi var yine,ama onceki yerde 72 hareket cikti, simdi yok denecek kdr az dediler. Morfolojisi hala 1 mis ama;(( hareket nasil bu kdr geriledi anlamadim da. Keciboynuzu aldik, proxeed plus alcaz birde
Tekrar artar inşallah.. Sperm sayınız yüksek oldugu için önce aşılama yaptırırlar rapor için havuç suyuda faydalı diye okumuştum e vitamini açısından ama kürü nasıldı hatırlamıyorum hiç

Insallah canim,tutsun da rapor onemli degil. Asilama %15 sans,morfoloji 1 oldugu icin tup bebek yaptirmaniz daha mantikli dediler. Bizde direkt tup bebege baslayacagiz. Insallah olur.

Insallah canim,tutsun da rapor onemli degil. Asilama %15 sans,morfoloji 1 oldugu icin tup bebek yaptirmaniz daha mantikli dediler. Bizde direkt tup bebege baslayacagiz. Insallah olur.
Evet hiç gerek yok inşallah tüple hayırlı sonucunu alırsın. Acıbademe gittiğim bi gün doktorum beni bülent beye yönlendirmişti ön görüşme yapmıştık. Çok tatlı sıcak bi doktor. İşinin ehli o kesin. İnşallah güzel sonuçlar alırsın:)

Canimmm insallahhh sen nerde yaptirdin, niye gitmedin? Cok olumsuz yorum okudum hakkinda tabi bi okdr da olumlu.. bakalim hayirlisi

Evett erkek inf. Tıkladım telde androlojiye verdi randevu
oranın dr iyi değilmi sizdedemi aynı sorun vardı incim
ben salı gidip ( yarın çook kalaabalıktır ) raporumu çıkartıcam
Dıs heyetmi çıkarayım sen ne diyosun hiç uğrasmim emrebeye gidim dimi

Bizde sayı ve morfoloji sorunu vardı. Doktor iyiydi eşime ilaç verdi 6 ay kullan diye ama biz dayanamadık semiha şakirden raporumuzu alıp doğruca emre beye gittik. Ama çapadaki doktor bi takım genetik testler yaptı iyi oldu. Bence al raporunu emre beyin yolunu tut:)

Canimmm insallahhh sen nerde yaptirdin, niye gitmedin? Cok olumsuz yorum okudum hakkinda tabi bi okdr da olumlu.. bakalim hayirlisi
Ben istanbul tüp bebekte yaptırdım. Emre beydi doktorum. Tüp bebek yaptırmamız gerektiğini ilk öğrendiğimde görüşmüştük bülent beyle. Tedaviye karar verdiğimizde bir kaç merkezle daha görüştüm kendimi en çok emre beyde güvende hissettim. Doktorun seninle tek hastasıymışsın gibi ilgilenmesi çok önemli inan. Doktorunla iletişimin ne kadar sıkı olursa kendini okadar iyi hissedersin

Tamam o zaman ayy heyecanlandımmm
dönüp dolaşıp emre beye çıkıyo kapılar var bi hikmet :)))

Inci bisey dicem ya bende yumurta tembelligi var ama klomen alinca buyup catlio. Esimde morf.1, hareket 72 idi, dusmus simdi.dr um bu sebeple normal yoldan olmaz tup bebek yapin dedi. hsg falan da temiz cikti.tahlillerde normal gorunuo ama esime hic tahlil yapilmadi bu surecte. Sizinde mi durum ayniydi? Kacinci denemede oldu?Toplam ne kdr odediniz siz? Tedawiye baslamadan once genetik kromozomlarinizA bi baktirin isterseniz dendi.. sizinde bakilmismiydi?

Bende polikistikover var ileri derecede değil o ayki duruma göre bazen çstlayıp bazen çatlamıyolardı:) evlendiğimizden beri gittiğimiz jinekolog eşimden sperm testi istedi sonuç morfoloji bozuk, sayı 200.000 harekette nerdeyse yoktu doktor direk tüp bebek dedi. Semiha sakire gittik rapor almak için aynı andada çapaya gittik. Çapada erkek infertilitesi doktoru bize ilaç verdi amacı sperm sayısı kslitesi yükselsin diyeydi. Bu aradada 2 tane genetik testi istedi çapada yaptırdık onlarıda. Benden istemedi ama. 1 ay olmadan semiha şakirden rapor çıktı. Tedaviye başladık. 2500 tl ödedik toplamda. Bide ilaçlar var tabi. 2. Denemede oldu bizim şimdi 13 haftalık olduk çok şükür... İlk denememde olmayacağı belliydi 9 embriyodan 2 tanesi 3. Güne geldi onlarda 2. Kalitedeydi doktorum transfer yapmayalım raporun ysnmasın dedi bide ohss riskim vardı ben direttim ama sonuç hüsran oldu. 2. Denemeye kadar vitamin kullandım yumurta kalitemi arttırmak için. İlkinde yumurtalarım 2. Kalitedeydi çünkü. Öyle işte.......

Canim o ilacin adi neydi,esin icin aldiginiz? Bende pkoluyum, yilda 2 kere kendiligimden oluyorum yasimiz 28. genetik testini tedavi sirasindami yoksa oncesinde mi yaptiniz?durumlarimiz ayni gibi sanki, insallah bizde guzel sonuclar aliriz.

Canim o ilacin adi neydi,esin icin aldiginiz? Bende pkoluyum, yilda 2 kere kendiligimden oluyorum yasimiz 28. genetik testini tedavi sirasindami yoksa oncesinde mi yaptiniz?durumlarimiz ayni gibi sanki, insallah bizde guzel sonuclar aliriz.
Serephone kullandı esim ama bir ay kadar. Belki 6 ay kullansaydı fayda ederdi ama beklemek istemedik dayanamadık:) tedavi öncesinde yaptık genetik testini çapaya ilk gidişimizde hemen istedi doktor. Bende 26 yasındayım. Durumumuz çok benziyor birbirine insallah sizde bu mutlulu yasarsınız:) tüp bebek doktorum bana coenzym qh diye bi vitamin vermişti 2. Denememde 40 yumurtam vardı hepside kaliteliydi ben bu vitamine bağlıyorum. Ama doktorun vermeden kullanma sakın. Polikistik yüzünden 2. Tedavimde embriyoları dondurup sonraki ay transfer yaptık sendede öyle olur muhtemelen

merhaba şimdi okudum yazdıklarini sonucun ne oldu onu göremedim. bende tranferin 10.gunu eşimle cok kotu kavga ettim akşama kadar agllaadim ne yapacağımi şaşırdıklarınm ogün hatta sonraki iki günde. bugün test günüm saat dörttesonucumu alicam. merak ediyorumm cok.

Canım ben simdi 9+4 günlük hamileyim, inşallah seninde sonucun güzel olur, bu isin üzülme sikilmayla pek alakası yok aslında Rabbim nasip etsin yeterki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…