2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

R Ravza iyiyim canım çok şükür bugün bir mutlu haber daha aldım SMMM sınavı için 2dersim kalmıştı sonuçlar açıklanmış geçmişim çok şükür Allahıma. Meslek mensubu oldum çok zaman harcadım ve sonunda kazandım. Rabbim sanada tez zamanda hayırlı saglikli evlat nasip eder inşallah canım benim

inşALLAH canım aldım bebekleri evdeyim şimdi nasip bakalım varsa ömürleri tutunurlar zaten inşAllah Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün
Aminnnnnn insallhh cnmm bnmm.. Rabbim herkesin dalina gore kar versin.. Cok sukur azmettin yine.. Busefer yuzune gulcek insallh.. Kucaginasa alicaksin allhin izniyle dualarim sennle..

aaaaaaaaaaaaa canimmm cok sevindim hayirlisi olsun valla bebisin Ugurlu gelmis valla emeginin karsiligini almisin hep diom siz güzel anneler dua edin ben inaniorum Allah in izniyle insallah oda olcak ama cok sevindim

aaaaaaaaaaaaa canimmm cok sevindim hayirlisi olsun valla bebisin Ugurlu gelmis valla emeginin karsiligini almisin hep diom siz güzel anneler dua edin ben inaniorum Allah in izniyle insallah oda olcak ama cok sevindim

Sağol canım benim Rabbim tez zamanda seninde kucagini doldursun inşallah AMiN :)

Hadi gozunuz aydin okadar duygulandimki günlerdir seni takip ediyordum ne olacak diye darisi basima bende kese için gün sayiyorum
Cok tesekkur ederim cnmmm. İnsallah keseni gorursun, guzel habeler verirsin sende. Ne zaman gideceksin, hemen haber ltf. 2015 hepimizin bebeciklerimizi kucagimiza alacagimiz yilimiz olur insallah

Canım çooook sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah teyze oluyoruuum...
İnsallahhhh Allahim hayirlisiyla kucagima da almayi nasip eder, hepimize eder... 2015 saglikli huzurlu mutlu bir yil olsun....

Hayrli olsunnnn canmm rabbimm kucagina aldigin gunleride gostersin insallh..
İnsallah cnm insallah. Dedigin gibi bir de kucagima aldigim gunu gorursem 2015 hepimizin yili olsun insallahhh..

Ayy canım çok sevindim. Maşallah... Allah sağlıkla mutlulukla huzurla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Cok tesekkur ederimmmmm. Allahim insallah bebecigimi kucagimada almayi nasip eder. Tum can arkadaslarima 2015 yili hayirli gelir, herkes bebeciklerine kavusur insallahhh

Ravzaaaa, oldu sonunda cnm yaaa...hayirlisiyla Allahim kucagima da almayi nasip eder insallah. İnsallah bi aksilik olmaz, bu kadar sıkıntılardan sonra. Allah herkezin dualarini duysun, 2015 yili herkezin kucagina bebislerini alacagi, saglikli mutlu huzurlu bir yil olsun. Cok opuyorum...

Canım Merhaba ben tedavi olmadan tüp bebek denedim.. Benim 3 transferim oldu, ilk ikisi bence dr hatası sonuncu tuttu oda 5 haftalik ken bebeği kaybettim bildiğim tedavi olduğun sürece sorun yok burda bi kaç arkadaş var hamileler şu anda bebek tutunduktan sonra ilaç içiyorsan sorun yok sanırım

Merhaba kızlar sebepsiz teşhisi ile 2 kez aşılama oldum tüp için rapor çıkarırken eşimin varikosel olduğu çıktı

ama ameliyatlık değilmiş şimdi kararsızım böyle olup tüpü tutan varmı ne yapsak ((

Kuzum ameliyatlık değilse demekki sperm çıkışı var. Sen içini ferah tut... Sperm varsa ameliyata ne gerek var

Kuzum ameliyatlık değilse demekki sperm çıkışı var. Sen içini ferah tut... Sperm varsa ameliyata ne gerek var

İncimmm çok sağolll
değerleri iyi diye anlaşılmadı zaten bunc azaman
dopplerde çıktı
kaliteyi artırcaz o zaman
çakşır havuç k.boynuzu hepsini dayimm :)))

İncimmm çok sağolll
değerleri iyi diye anlaşılmadı zaten bunc azaman
dopplerde çıktı
kaliteyi artırcaz o zaman
çakşır havuç k.boynuzu hepsini dayimm :)))
Aynen tedaviye kadae bitkiselleri daya sen:) ne zaman yapıcan tüp bebeği

Aynen tedaviye kadae bitkiselleri daya sen:) ne zaman yapıcan tüp bebeği

Canım tüp raporu tamamdı işte imzaları topladım son dakika ürolog eşiimi gjrmek istedi ve demişki ister imzalim deneyin ister ameliyat ol
böle çelişkili konuuşunca napacamızı şaşırdık çapadan randevu aldı görünüp sonuçları göstercek fikir almak istedik prof. Dan
Ama beklemek istemiyorum gidip raporu çıkartacam bu arada emre beyden randevu alıcam bide o baksın
embriyolog önemlibu konuda değilmi

Aynı süreci yasamışız:) bizde çapaya gitmiştik yanlız ürolojiden değil androlojiden randevu alman iyi olur. Erkek infertilitesine ora bakıyor. Ama bence sen raporunu çıkar. Ameliyattan sonra raporunu vermeyip normal olması için bekleyebilirler.

Kizlarr bu rapor almak icin 3 kez asilama, 3 yil ewli olmak ve 35 yasi gecmemek mi gerekiodu? Biz nisanda 3 yil olcaz,hic asilama yaptirmadan ocak da tup bebege baslicaz. Biz alamioz oylemi ;( emre bey e gidecektim bnde ama acibadem de bulent bey e gidecegiz,bi tanidik bulduk orda. Bizzat O ilgilenecek bizimle.insallah hayirlisiyla hepimiz guzel sonuc elde ederiz. Birbirimize dua edelimm

Buarada bende yumurtlama tembelligi var,klomenle buyuyup catlio. Hsg ve tahlillerim temiz sayilir. Polikistik overim var, 5 hap kullaninca 2 yumurtam olgunlasiodu,tup bebek tedavisinde 30lara cikar mi dersiniz? 5 yumurtam bile olmadi hic,tup bebege baslicaz simdi. Esimde morfoloji 1. Normal yolla olmama sebebi bu olabilir dediler. Tedavi oncesi genetik kromozomlariniza bi baktirin isterseniz dedilet. Yaptiran varmi? Neyi gormek istemis olabilirler? Yaptirinki tedawide geriye donmeyelim tekrar,herseyden emin olalim dediler..

Allah yardımcın olsun canım... Eger sperm 5 milyondan az ise direk verirler raporu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…