2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Birkac gundur giremedim buraya. Heyecandan 15. Gun icinde yaptirdim kan testini. 15. Gun degerim 1000,29 cikti. Herhalde hamileyim artik. Kese gormeye haftaya sali gidecegim. Herseyin hayirlisi. Degerlerim cok hizli artti. Korkuyorum bundan aslinda ama iyi dusunmek istiyorum.
9.gun 33, 11.gun 130, 13.gun 410,80 , 15.gun 1000,29. Sizi cok opuyorum....

Bebisler ikiz galiba abla hayirli olsun ins

Cok duygulandim insallah sen ve bekleyen herkes biran once kavusur bebegine dogum esnasnda edilen dualri rabbim geri cevirmezmis dua edicem senin icin insallah sennde olcak :) yaa teyzesi daha dogurmadm biraz daha beklesin sipacik.
aglattin beni he Allah razi olsun insallah Amin bende bekleyenlerde görür sizin dualarinizla ben de dua edecem bol bol ki ediorum hayirlisiyla olsun die senin icin hepiniz icin aynen beklesin tabi

canim gecmis olsun ben yasamistim ozaman 5 haftalik yada 6 haftalik hamileydim tansiyon dur büyük ihtimal benim ki tansiyondu en azindan ama doktoruna söyle sen her seyi bilsin eger devam ederse ona göre önlem alinir

kizlar nasilsinizzzzzzzz gözün aydin NukteK abla coookkk sevindim de eee ben seni zate Hamis olarak kafama kazimistim insallah kesenide görür kalp atisini yada atislarinida duyarsin insallah gönlüne göre verir rabbim

Slm kizlar gunaydin uzun zamandir yazamiyorum kanamam var dun geldim hastanesen eve bebegim iyi simdilik ama cok korkuyorum varmi aranizda kanamasi olan
gecmis olsun insallah gecer gider Doktor neden dedi kanamana cok sükür bebisin iimis Allah im sana bagislasin sag salim insallah

canim gecmis olsun ben yasamistim ozaman 5 haftalik yada 6 haftalik hamileydim tansiyon dur büyük ihtimal benim ki tansiyondu en azindan ama doktoruna söyle sen her seyi bilsin eger devam ederse ona göre önlem alinir

Sağol canım benim sen nasılsın gorusemiyoruz nezamandir tekrar tedaviye basladin mi Allah işini rast getirsin canım

Proluton igne yaptirdim cnm surekli yatiyorum duzelme ihtimali varmis o zamana kadar tuvalet disinda ayaga kalkmak yasak cnm sende dikkat et kanamaolurken agri gic olmuyo tesadufen gordum bende cok dikkat et

bana iğne falan vermedi drum yat dinlen de demedi sadece normal doğum yapamazsın böyle olduğu zaman o da zaten tüp bebek olduğu için sezeryan düşünürsün onun için sorun olmaz kanaman olursa korkma demisti başka da bişey demedi düzelebilir ileride daha erken korkulacak bişey yok dedi senin bebeğni ne kdar oldu canım niye dinlen dedi acaba bana demedi bak simdi panik oldum ben

16haftalik canim ama kanamam cok oldu bebek vurdukca kanatiyo riski var ondan yat dedi seninki tam kapatmis ondan yat dememistir rahim agzini kapatmis cunki kolay kolay dusmez diye yat demistir plesenta previa senin durumunun adi ablam yasadi cunku o durumu ondan biliyorum oda yatmadi

anladım canım evet benim rahim ağzını tam kapatmış ilişki sonrası kanama olur dedi başka bir doktorda.. rahatlattın beni çok teşekkürler inşallah sen de bir an önce bu durumdan kurtulursun sağlıklı bi şekilde devam edersin hamileliğine...

Amin canim ins saglikla kucagimiza aliriz hepimiz bebislerimizi

9. Gun 33, 11. Gun 130 ve bugun 13. Gun 410.8 ciktiiiiii. Kizlar galiba hamileyim. Allahim olecegim heyecandannn

Hayırlı olsun canımcım hamilelik çok eğlenceli ve müthiş bi duygu hele ki onca emekten sonra yaşasın o zaman ölme heyecandan minişlerini kocaman kocaman öpüyorum

Canım düşük tansiyondan olabilir sağlık Ocağında ölçüyorlar bi ölçtür birde sağlık Ocağına bildir gebeyim diye onlar da takibini yapıcaklar

Plesenta rahim agzinabyakinbyerlesmis cnm ondanmis sagol
Canim 16.haftada bendede oldu kanama plesenta previa denio bebegin eşi asagda demek o drum bana 1 ay yatcksin mumkn oldgnca dedi cunki rahime plesenta baski yaptkca kanama ve dusuk ihtimali oluo Allab korusun istrht et sen o 21.haftadan sonra cikio normal yerini alio agir falan kaldrma hafife alincak bisi degil.senin drunmu baskasnn drumu demis ya yatmna gerek yok die o adam nasil dr oyle ben bu durumda kimi duydysam yatark atlattilar dinlenmezsen olmaz ben yattim 21.haftada norml yerini aldi canm.nettn bu durmubyasaynlari oku hepsi yatmstr yani.hatta ayagnn altna yastik koy biraz yuksek dursun o cikar.

Canım düşük tansiyondan olabilir sağlık Ocağında ölçüyorlar bi ölçtür birde sağlık Ocağına bildir gebeyim diye onlar da takibini yapıcaklar

Merhaba guzel anne :)
Ertesi gün gittim sağlık ocağına canım Tansiyonum ölçüldü 11-6 çıktı hemşire gayet normal dedi Doktora anlattım bir önceki gün yaşadıklarımı bu gibi durumlar olabilir dedi evde istirahat et dedi ayakta kalma dedi gebelik kartını Nasipse salı günü kalp atışıni duymak için hastaneye gideceğim inşallah duyarım ozaman gidip actiracagim dualariniz benimle olsun kızlar

amanin beni cok duygulandrdiniz ya vallahi rabbim hepimzn kucaklarni doldrsun insallah grlemzsenzde sevincimi taa icinzden hissettignizi biliyorum.hayirlsyla dogsunda koycam buraya resmini gelmis kadar oldunuz bu sozlernzle yanima inanki rabbim hamislerin kucagna almarni nasio etsin insallah burda isteyen herkesede tez vakittr nasip etsin hayirlisyla.hicbirmizi evlat hasrtyle sinamsn.dun muayneye gittigmde kadnin biri transfer icin bekliodu dedi 10 senedr olmuo beklioruz dedi senin kac sene oldu nekadrdr bekledin deyince dilim varmadi 1,5sene olmadi demeye o olmadgi zamnlarda Allahma hep neden ben diodum öyle dedigime utandm yeminederim.kadinin ici burkulur belki die yanindan bahneyle kalktim.insallah ravza sansda tez vakitte nasip etsin rabbim. R ravza54 NukteK

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…