2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

9. Gun 33, 11. Gun 130 ve bugun 13. Gun 410.8 ciktiiiiii. Kizlar galiba hamileyim. Allahim olecegim heyecandannn

Maşallah ooohh ohh.. Hayırlı uğurlu olsun canııımmm.. Allah sağlıkla sıhhatle mutlulukla kucağına almayı nasip etsin inşallah :nazar::nazar::nazar: çok sevindim çok:anneadayı::anneadayı::anneadayı: harika bir haber. :KK73::KK73:

Gecmis olsun canim. Cok uzuldum yasadiklarina.. ben dr hk bilgi ararken buldum seni.. simdi nasilsin.. devam ettigin farkli bi dr var mi.. ben de ikinci kez gittim ona ilkinde ongorusmeydi ve bayagi etkiledi esimle beni.. ikinci regl olup gittim muayeneye ve beni cok gerdi tabi kendi de gerildi. Tekrar muayenem var ama gidip gitmemek konusunda kararsizim.
Merhaba arkadaşım yazılarınızı takip ettim sanırım sizde benim gibi haşimato hastasısınız tpo değeriniz yüksek tıpkı benim gibi benim 2 yaşında oğlum var ikinci bebeğe karar verdiğimizde 1 yıldır uğraşlarımıza rağmen olmadı dk haşimato olduğumu söyledi 6 ayn önce fakat normal yola olur diyor ama ben olmadığını görüyorum bebeğinizi kaybetmenizin nedeni ki sizin adınıza çok üzüldüm haşimato olduğunu düşünüyorum benim durumumda birisinden yardım almak istedim hiç tedavi olmadan mı tüp bebek denediniz tpo düşürmek için tedavi oldunuz mu bende en son tüp bebek düşünüyorum ama haşimato hastalarının tüp bebek tedaviler ininde başarısız olduğunu görüyorum beni bu konuda bilgilendirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim.

Kızlar GünaydınSabah 7:10 geçe mutfakta kahvaltı hazırlarken tost yapıyordum birden havasız kaldığıni düşündüm mutfağın camı açtım yumurta haşlanmıştim onu soymaya başladım birden başımdan aşağı sanki soğuk sular dökülmeye başladı gözlerim kararmaya başladı güçsüz kaldım eşim geldi zarzor oturmaodasına kadar yürüdüm hemen yatağa yattım 5dk içinde kendime geldim sizce bunlar normal mi sizde karşılaştıniz mi böyle bir durumla

Kızlar GünaydınSabah 7:10 geçe mutfakta kahvaltı hazırlarken tost yapıyordum birden havasız kaldığıni düşündüm mutfağın camı açtım yumurta haşlanmıştim onu soymaya başladım birden başımdan aşağı sanki soğuk sular dökülmeye başladı gözlerim kararmaya başladı güçsüz kaldım eşim geldi zarzor oturmaodasına kadar yürüdüm hemen yatağa yattım 5dk içinde kendime geldim sizce bunlar normal mi sizde karşılaştıniz mi böyle bir durumla
Geçmiş olsun canım galiba tansiyonun düşmüş... Olabilir bu dönemlerde tansiyon düşmesi hatta bayılmalar bile olabiliyor... Çok şükür ben yasamadım ama yasayanlar var.. Dinlen bol bol...

Geçmiş olsun canım galiba tansiyonun düşmüş... Olabilir bu dönemlerde tansiyon düşmesi hatta bayılmalar bile olabiliyor... Çok şükür ben yasamadım ama yasayanlar var.. Dinlen bol bol...

Sağol canım 6+3 günlük şuanda çok korkuyorum lekelenme tarzı bir şey olmadı ama böyle bir şey olmasi beni çok korkuttu ptesi kalp Atislarini duymaya gideceğim inşallah minik kelebeğim inşallah cok iyidir

Sağol canım 6+3 günlük şuanda çok korkuyorum lekelenme tarzı bir şey olmadı ama böyle bir şey olmasi beni çok korkuttu ptesi kalp Atislarini duymaya gideceğim inşallah minik kelebeğim inşallah cok iyidir

Sağol canım içimi ferahlattin Allah razi olsun senden Rabbim bebeğini kucağına almayi nasip etsin inşallah :KK68:
Amin canım hepimiz alalım inşallah:)

Slm kizlar gunaydin uzun zamandir yazamiyorum kanamam var dun geldim hastanesen eve bebegim iyi simdilik ama cok korkuyorum varmi aranizda kanamasi olan

X