2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

eşin ve sen de zor zamanlar geçirmişsiniz,ama şuan iyi galiba eşin.çok geçmiş olsun.ne güzel insanın doktoruna böyle güvenmesi,inşallah başka doktorlara gitmene gerek de kalmaz bundan sonra.

Iyi canım rutin kontrollere devam ediyo tabi inşallah canım inşallah gerek kalmaz hakkımızda hayırlısı

kanamam derken adet mi olmuştun test günü gelmeden? benim 21 ağustos canım 12.günüm.beklemeyi düşünüyorum.belki 10.günü salı da yapabilirim
hadi arkadaslar ins guzel haberlerinizi aliriz benmde test gunum ayin 20 si. olumsuz sonuc alacam diye cok korkuyorum. allah kaldiramayacagimiz yuk vermezmis. allaha teslim olduk artik.

Cnm benimde ilk denemem florance de olmustu anlaşmalı eczaneleri var yardım isteyebilirsin bide gonalf i aksam 6 da yaptırıyolar ztn inşAllah kendin kolaylıkla yaparsın orda hemsire merve hanım var numarasını al bence ben en ufak bişeyde aramıstım msj atmıstım yardımcı oluyo hemen saolsun cünkü insan ilk olunca herseye takılıyo buz kalıbıda iste vermiyo hepsi çünkü Allah yardımcın olsun cnmm bu yolda kimsenin emeği boşa gitmesin

Valla fantazi mantazi. Esimin 8 yildir gormek istedigi 2 tane kirmizi cizgi...

Tamm bitanemm ole yaparim.. derim sagolasin cnm bni yonlendrdigin icin.. alirim cnm.. hemen hemn hepainin var zaten birsey olursa doktorumu ariyrum zaten sagolaun yardim.ci oluyrlar..

Ay ins hepimizin yuzu guler test gunlerimizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…