2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cnm korkma benim eltim 30. Haftasında ama bazen bütün gün hareket etmiyomus oda yoruluyo galiba bazen

Cnm korkma benim eltim 30. Haftasında ama bazen bütün gün hareket etmiyomus oda yoruluyo galiba bazen

Doktorumu aradım günde 4-5 defa hareketi hissetmen yeterli dedi içim rahatladı çok şükür sinirlerim bozuldu ilk defa bu kdr karamsarlaştım sen nasılsın görüşmeyeli girip bakamıyorum ki son durumun nedir?? Teşekkür ederim cnm ya doktorum da aynı şeyi söyledi

Bende yine basladım tedaviye nolsun bırakmıyoruz peşlerini hayırlısı hakkımızda inşAllah size yetişirim

Canım yarin gideceğim kalp atışlarını görmek için, hayirlisiyla Allahım nasip eder inşallah, çok zor ya hep endişeli bir bekleyiş var boyle yapınca negatifsin diyorlar ama elimde değil iste, inşallah senin sonuçlarında güzel çıkar da bir an evvel bebeğini kucağına alirsin

Canım sen yorulunca bebegin hareketleri azalıyor, öyle birşey olunca tatlı birşeyler ye hareket eeye baslar, bizim doktorlar hemen hastaya tatlı yediriyorlar

Amin canım insallah birşey olmaz benimde içim dışına çıkacak gibi artik göğsümdeki hiriltiyida duyuyorum ama ilaç kullanmiyorum, yarin tekrar soracagim doktora bakalım ne der

Canlarimmmmm. Degerim 33,48. Ay tuttu galiba bu sefer. Sizce guzelmi degerim. 2 tane koymustu doktorum. Agliyorum su an. Olecegim heyecandan
Çok sevindim olmuş sanırım benimde 9, gün degerim 18, 12 gün degerim 53 çıkmıştı korkmustum ama minigimin kalbini duydum bugün Allahım şükürler olsun, inşallah 48 saat sonra artar degerin, gözün aydin Allahım kese gormeyi kalbini duymayı da nasip etsin insallah

Cok sevindim sana cnm. Kalp atisini duymak cok degisik bir sey olmali. Hadi gozumuz aydin olsun ikimizinde. Ay cok heyecanliyim. İnsallah guzel artar degerlerim. Cok umutlenmiyeyim diyorum ama elimde degil. İnsallah hersey cok guzel olacak. Olmazsa da allahin bir bildigi var demek lazim. Herseyin hayirlisi.

Senin adina cok sevindim inanki 9.gune gore iyi bi deger insallah artar canm benim.bitanecik kelebgin tutunmus icinde.bundan sonrasida guzel olur insallah senin icin.kalp atislarnida tekmelrnide duyup sonra kucagna almayi nasip etsin insallah Rabbim.

Evet hayırlısı tabi ama 9. Gün için güzel bi değer artar bence, canım biraz zor duydum korkuttu beni biraz bebeğim doktor vajinal baktı bebek görünmedi çok bakinca korktum korkma bide ustten bakalım dedi bende alttan görünmedi usttenmi görünecek dedim, alttan gördüm de yukarı kacti dedi şuan görmek değil kalp atışlarını merak ediyorum ben dedi üstten baktı yine gördü dr kalbinin attığını da gördü ama bana gösteremeden aşağı kaçtı yine ama korkma ben gördüm kalp atışlarını sanada göstereceği dedi, aşağıya kaçtığı için yine alttan baktı bu sefer yakaladık kacamazsin dedi dr gösterdi kalp atışlarını dedi çok kısa da dinletecegim 4-5 saniyede dinletti , zor oldu ama Allahin izni ile gördük

Senin adina cok sevindim inanki 9.gune gore iyi bi deger insallah artar canm benim.bitanecik kelebgin tutunmus icinde.bundan sonrasida guzel olur insallah senin icin.kalp atislarnida tekmelrnide duyup sonra kucagna almayi nasip etsin insallah Rabbim.
Canım nasılsın nasıl geçiyor sin haftaların? Bide sezaryen mi olacak doğumun normal mi?

Cok tesekkur ederim. İnsallah sabah ruzgari, insallah tutunmus olsun simsiki. Kucagima hayirlisiyla almaya nasip etsin, hepimizin. İnsallah degerlerim guzel artar, herseyin hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…