2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Senin adina cok sevindim inanki 9.gune gore iyi bi deger insallah artar canm benim.bitanecik kelebgin tutunmus icinde.bundan sonrasida guzel olur insallah senin icin.kalp atislarnida tekmelrnide duyup sonra kucagna almayi nasip etsin insallah Rabbim.
Kizz sen dogurmadin mi :-) valla kizdirdiniz tosunu gelme die gününden sonrada kizip gelmiomus tabi herseyin sakasi canim nasilsin doktorun tam gün verdimi az kaldi bebisine kavusmaya:KK71:

Selammm güzel anneler ve adaylari topik sansli ayinda 2014 sonuna damgayi vurdular valla NukteK NukteK ve gyilmaz1982 gyilmaz1982 insallah biz bekleyenlerede nasibb olurrr topigin ilk dogan bebegide insallah sabahruzgari59 sabahruzgari59 ninki olcak siz anneler meleklerinizle bize dua edin bol bol bizde yazariz tekrar insallah benim genetik raporlari saglikli ama vücudum arastirior acaba hormonlar bebegimi istemio die herkesee hayirli cumalar güzel hafta sonugecirmeniz dilegiyle:KK36:

Selammm güzel anneler ve adaylari topik sansli ayinda 2014 sonuna damgayi vurdular valla NukteK NukteK ve gyilmaz1982 gyilmaz1982 insallah biz bekleyenlerede nasibb olurrr topigin ilk dogan bebegide insallah sabahruzgari59 sabahruzgari59 ninki olcak siz anneler meleklerinizle bize dua edin bol bol bizde yazariz tekrar insallah benim genetik raporlari saglikli ama vücudum arastirior acaba hormonlar bebegimi istemio die herkesee hayirli cumalar güzel hafta sonugecirmeniz dilegiyle:KK36:
O hormonları ben ne yaparım sen biliyormusun olumsuz dusunme lutfen. Buralara kadar geldin. Hersey cok guzel devam edecek. Opuyorum cok.

canm hasta oldunmu merak ettm seni
he oldum 2 gun gecikmeli. ama test yaptirmadigim icin aklimda kaldi. kimtasal gebwlik mi olmustu diye.cunku cok sancim oldu ve asla gunum 1 gun dahi olsa gecmezdi. daha onceki asilama sonrasi yasadigim kimyasalda da boyle olmustu :KK43: neyse hayirlisi ocakta tup bebek insallah

Canlarimmmmm. Degerim 33,48. Ay tuttu galiba bu sefer. Sizce guzelmi degerim. 2 tane koymustu doktorum. Agliyorum su an. Olecegim heyecandan
masallahhh Allah hayirli ugurlu etsin insallah. agla agla kizz sevuncten ama iki de gobek at dicem de neyse sen yorulma simdilik :)

Cancazim nasilsin bugün gittin mi dün doktora duydun mu bebisini öksürügüne ne dedi doktor korkma kuzum Allah im nasib ettiyse onu sanabisey olmaz insallah annesi konus onla sen
Canım biraz zor oldu ama duydum Allaha şükürler olsun, darısı başına insallah senin sonuçlarında iyi çıkmış sevindim, inşallah kısa zamanda tekrar pozitif sonuç alır ve sağlıkla kucağına alirsin

Canım inşallah hayirlisiyla sende hamile kalıp kucağına sağlıkla alacaksın, cok pozitif gördüm seni ilk tedavinde olacak bence :)

Canım aserme diye biseyim yok, ama mide bulantim ve kusmam var ama bugün iyiyim en azından kusmadim sadece bulantim vardi şuan oda yok, güzel geçiyor yani, sadece rahmim agiriyo sanki :KK43:

Rahim genişliyor ya Ondandır ağrıların normal benim de iki gündür sol kasığımda ani kasılma ve sancı hissediyorum aman fındıklarımız iyi olsun da gerisi hikaye Ayrıntılı ultrason araştırmasına girdim Ayy çok pahalı ya ama önemli de bakalım ikili test yaptırdığım doktor perinatoloji eğitimi de almış bu tabi önemli bi kriter çünkü ya radyoloji uzmanları ve perinatoloji uzmanlarının bakması gerekmiş en keyifli yanı da bebişinle yarım saat zaman geçirip tüm detaylara tanık oluyosun

Kusman olmasın da Allahım allahım nasıldı kendimi düşünüyorum da şimdi en keyifli zamanlarımdayım bugünler gelicek mi diyodum geçmicek sanıyodıum hergün iğne serum acı dolu bulantı ve kusmalar ayyyy çok şükür herşey içerdeki melekler için onlar iyi olsun da

Canım biraz zor oldu ama duydum Allaha şükürler olsun, darısı başına insallah senin sonuçlarında iyi çıkmış sevindim, inşallah kısa zamanda tekrar pozitif sonuç alır ve sağlıkla kucağına alirsin
Aminn insallah kuzummm cok sevindim minigini görmek hissetmekte nasib olur saglikli olur evet simdilikhalen arastiriliorhayirlisi canim hepimiz aminnn

Olacak tabii insallah. O hormonlar korkacak benden R ravza54 gyilmaz1982 gyilmaz1982
Aynenn valla ya ne güzel insanlarsiniz hepiniz dert ayni olunca paylasmasi daha güzel olurmus ailemle bile paylasamiorum bukadar ben sizden sonra geldim ya topige ondan son olcak galiba NukteK NukteK valla korkacaklar he benim oglum olacak hissediorum hep görüorum insallah saglikli olsunda fark etmez kizllarr cok saollun bu topik umutsuzu bile umutlandirio valla:KK19::KK19: birmirimizi görmesekte baglandik he aslinda

Canım nasılsın nasıl geçiyor sin haftaların? Bide sezaryen mi olacak doğumun normal mi?
Ilk haftalarnizn kiymetni bilin diyorum sadece :) karnim kocaman oldu ve artik uyuyamiorum geceleri saga don yok sola don yok ne tarafa donsem biyerni dayiyo otaraf semsert oluo kiyamiosun eziliomu biseymi oluo die uykusuz gecelern alisttrmasini yapioz.bide acayip gaz sancsi olusuo buyudkce.ve artik bi tekmesi hem acitio hem uyandirio corabmi giyemiorum egilip eşim giydirio.son haftalr zormus ama bunada sukur o saglikli olsnda gecer bunlar diorum hep.canim benim drum sezeryandan yana erken dogarsa kesnlikle sezeryan gunnu tammlarsada sezeryan dio cunki ugrasip kavusuosunz bebislernze dio riske atamm bebegi dio drumz cok iyi birisi parasi icin kolayligi icin demiydr ona guveniorum canm sezeryan olcak yani Allah kismet ederse.

Cok duygulandim insallah sen ve bekleyen herkes biran once kavusur bebegine dogum esnasnda edilen dualri rabbim geri cevirmezmis dua edicem senin icin insallah sennde olcak :) yaa teyzesi daha dogurmadm biraz daha beklesin sipacik.

Ilk haftalarnizn kiymetni bilin diyorum sadece :) karnim kocaman oldu ve artik uyuyamiorum geceleri saga don yok sola don yok ne tarafa donsem biyerni dayiyo otaraf semsert oluo kiyamiosun eziliomu biseymi oluo die uykusuz gecelern alisttrmasini yapioz.bide acayip gaz sancsi olusuo buyudkce.ve artik bi tekmesi hem acitio hem uyandirio corabmi giyemiorum egilip eşim giydirio.son haftalr zormus ama bunada sukur o saglikli olsnda gecer bunlar diorum hep.canim benim drum sezeryandan yana erken dogarsa kesnlikle sezeryan gunnu tammlarsada sezeryan dio cunki ugrasip kavusuosunz bebislernze dio riske atamm bebegi dio drumz cok iyi birisi parasi icin kolayligi icin demiydr ona guveniorum canm sezeryan olcak yani Allah kismet ederse.
Canım zordur mutlaka ama bebegine kavusmanada az kaldigi icin guzeldir diye dusunuyirum :) beni dun gece uykudan uyandiran cok siddetli bel ve kasik agrim oldu :KK43: ne yapacagimi biledim :KK43: cik korktum. tüp bebek kıymetli gebelik olduğu için sezaryen diyorlar zaten de bazı tüp bebekler normal doğuyor ya ben sezaryen dedikce eşim normal diyorsa gerçi o simdi daha birşey demiyorda :) alıştı sanırım,.

Canım zordur mutlaka ama bebegine kavusmanada az kaldigi icin guzeldir diye dusunuyirum :) beni dun gece uykudan uyandiran cok siddetli bel ve kasik agrim oldu :KK43: ne yapacagimi biledim :KK43: cik korktum. tüp bebek kıymetli gebelik olduğu için sezaryen diyorlar zaten de bazı tüp bebekler normal doğuyor ya ben sezaryen dedikce eşim normal diyorsa gerçi o simdi daha birşey demiyorda :) alıştı sanırım,.
Evet sonunda ona kavusmak var guzel tabiki :) yaa druna sorsaydin bi.benim hic oyle cok siddetli agrim olmadi canm ne ilk basta ne sonda bende lekelnme oluodu igneyi vurulnca geciodu.normal yolla yapan cok az aslinda bizimkde normal hamilelik ama o an cogunun acilmiomus rahim agzi kullandgmz ilaclardan yada kullandgmz ilaclarn etkisyle erken acilma oluo iste bende oldgu gibi yani geneli erken dogum yapio tupbebeklilern benm arkdsmnki 37ye kadr zor durdu :)

Gunaydinnn. Bugun 11. Gun test gunum. Birsey soracagim canlar. 9. Gun testim icin saat 2 de kanimi aldirmistim. Bugunde saat 2 civarimi aldirmam lazim. Yoksa sabah veya aksam saatlerinde aldirsam da olurmu. Bir bilginiz varmi saat konusuyla ilgili...

Aynenn valla ya ne güzel insanlarsiniz hepiniz dert ayni olunca paylasmasi daha güzel olurmus ailemle bile paylasamiorum bukadar ben sizden sonra geldim ya topige ondan son olcak galiba NukteK NukteK valla korkacaklar he benim oglum olacak hissediorum hep görüorum insallah saglikli olsunda fark etmez kizllarr cok saollun bu topik umutsuzu bile umutlandirio valla:KK19::KK19: birmirimizi görmesekte baglandik he aslinda
Yemin ediyorum cevreden kimse yasadiklarimizi anlayamiyor, hissetmiyor. Herkes "hadi ya ah vah" diyor okadar. Ne yasadigimizi bir bizler biliyoruz maddi manevi. Cok zormus cok. Allah hepimize sabirlar versin. Hayirlisiyla bebeciklerimizi kucagimiza alalim. İyi ki bu topige gelmisim. Sizlerle tanistim. Baglandik valla belki sabahruzgari59 sabahruzgari59 nin dogumuna gideriz, bebecigi goruruz

X