2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Merhaba herkese,
Eskilerden kim var acaba....Umarim hersey cok iyi gidiyordur. R ravza54 sensizim89 Gesmaa S seylaa SERENAD_1 X xxxplnxxx Pbb aysesahra sevcanf halide25 polit sabahruzgari59 lizz_1702 sensizim89 Dere1905 A adakar ayshn Dere1905 ruyacn A Alya_34 S senyeterkiiste @KONATIMMM gozdegokhan Y yz_yz a_gurur Madam Butterfly okyanus34
Nasilsiniz canlar.. İkinci denememi yaptim. Bekliyorum. İki bebis koydular. 18 Aralik Persembe ( 9. Gun oluyor ) kan testi istedi doktor. Hayirlisiyla bu sefer insallah tutar. Ara ara bakiyordum. Ravza yi ,sabah ruzgari biliyorum cok iyi. Adakar ne yaptin cnm sen. Umarim herkes cok cok iyidir. Sevgiler hepinize...

canım inşallah bu sefer pozitif sonuç alırsın, sen bir önceki tedavinde negatif sonucu aldığında ben düşük yapıyordum, kasımda tekrar başladım Allahıma şükürler olsun sonucum pozitif, bende perşembe kalp atışını görmeye gideceğim darısı başına inşallah, herşey bu sefer daha iyi olsun senin için

Cok tesekkur ederim cnm. İnan cok sevindim sonucunun pozitif olduguna cok. Persembe insallah cok guzel gun olacak ikimiz icinde...hayirli haberlerini bekliyorum. Haberlesiriz cnm..

Hayirli olsun ins bukez alirsin bebegini kucagina dualarim seninle abla

oooo :) nasılsın yaa, valla çok sevindim , hadi inşallah az kalmış test gününe güzel haber yazıver de mutlu olalım biz de seninle ben ocak ayında başlıyorum inşallah ilk tüp bebiş deneyimime yani heyecan zirvede. aralıkta başlıyıcaktım ama ocağa kaldı iş dolayısıyla. o yüzden hayırlısı dedik bakalım artık neler olacak. senden güzel haberler duymayı çok isterim. öpüyorum bebişlerini de seni de

Cok tesekkur ederim cnm. İnan cok sevindim sonucunun pozitif olduguna cok. Persembe insallah cok guzel gun olacak ikimiz icinde...hayirli haberlerini bekliyorum. Haberlesiriz cnm..
Bende senden bekliyorum canım, gerçi ben simdi hastaneden geliyorum benim astimim var ölüyorum öksürmekten acile gittim orada muayene oldum kadın doğumdan konsultasyon istediler cunku bebeğinin kalbi atmaya başlamış ama kesenin alt tarafında kanamalı bi bölge varmis yatacaksin dediler, 2 tanede ploruran depot verdiler insallah birşey olmaz

Merhaba canım biz buralardayızda sen nerelerdeydin diye merak etmiştim...ikinci deneme deme yavru ikiz bebeklerime hamileyim de..pozitif düşün Allah ın izniyle bu defa herşey istediğin gibi olacak..unutma o bebek bu eve gi-re-cek...habersiz bırakma bizi..

Cok tesekkur ederimmm...az kaldi valla. Cok heyecanliyim. İns bu sefer tutar. Herseyin hayirlisi benim icin senin icin de. Ocaga da az kaldi zaten. Haberlesiriz yine. İns. Ben de yeniyila bebislerimle girerim. Cok opuyorum...

Doktoruna sormadan baska ilac almasan mi acaba. Asprin aliyormusun veya ecoprin. Okumustum kanama yapabiliyormus galiba. Bir doktoruna sor istersen. Belki keser onu. Moralini bozma. İns. Hicbirsey olmayacak. Sevgiler...

Merhaba cnm. Moral bozuk olunca insanin eli telefona gitmiyor iste. Cok nadir girdim buraya. Senin ucuncu denemen Ocakta dimi. Hadi hayirlisi. İns. Bebeciklerime hamileyim diyebilirim, diyebiliriz. Yasimiz benim 41 senin 37. Artik anne olalim yaa,allahin izniyle tabii. Artik buralardayim. Yine konusuruz. Sevgiler....

Inşallah canım tutar biz iyiyiz cok sukur kalp atislatimizi duyduk haftaya kontrolumuz var tekrar Allahin izniyle insallh hepimiz saglicakla yavrularimizi kucagimiza aliriz

Doktoruna sormadan baska ilac almasan mi acaba. Asprin aliyormusun veya ecoprin. Okumustum kanama yapabiliyormus galiba. Bir doktoruna sor istersen. Belki keser onu. Moralini bozma. İns. Hicbirsey olmayacak. Sevgiler...
Canım kullanıyorum doktorumda konuştum yapilan iğne progesteron du doktorum sorun olmayacağını söyledi ama ben çok fena hastayım hala göğüs hastalıklarına gittim 7 tane iğne verdi prednol, antibiyotik verdi, şurup verdi kullansammi kullanmasammi bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…