2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Doğru haklisin görsem yeter :KK51: ay ben çok halsizim, basım çok fena bi iyilesemedim ya :KK61: sen progesteron kullaniyormusun yani devam ediyor musun
Bugüne kadar kullandım canım... Bugun kontroldeyken bıktım dedim doktora oda 4 tane iğne verdi haftada bikere vurulcam sonra bittiiiiii.... Bıktım yaaaaa:) yat dinlen kuzu en iyi gelen şey istirahat...

Canım benim ilk tedavimdede bundada doldurulacak embriyon maalesef kalmadı. Yani sıfırdan başladım bundada
Anladım cnm hayırlısı inşAllah bende sonunda hasta oldum yarın gidicem dr cagırdı bakalım nasıl bir süreç bekliyo bizii cok heycanlıyım Rabbim kucaklarımızı bos bırakmasın artık gözümüz gönlümüz kalbimiz kucagımız yatagımız dolsun:KK70:

Bende coraspin kullanıyodum. Kontrole gittim kanama alanı yoktu kesede normaldi. Doktor büyük ihtimal asprinle ilgili dedi bıraktırdı. 2 gün sonra kesildi çok şükür... 10 gün kadar olmuştu lekelenmem
10.haftaya kadar kullan demişti doktor banada hatta plasentada kanama var dedi sonra geçti ne yapacağimi şasırdım.önce siyah koyu kahve sonra acıldı sımdı ara damarlı kırmzı gibi geliyor.bebek iyi diyorlar ama gecmemesi beni üzüyor.duramyorum ayakta belim kopuyor kasıklarıma ağrılarngiriyor

10.haftaya kadar kullan demişti doktor banada hatta plasentada kanama var dedi sonra geçti ne yapacağimi şasırdım.önce siyah koyu kahve sonra acıldı sımdı ara damarlı kırmzı gibi geliyor.bebek iyi diyorlar ama gecmemesi beni üzüyor.duramyorum ayakta belim kopuyor kasıklarıma ağrılarngiriyor
Korkma canım yat dinlen bol bol... Benimde o dönemde baya yogundu hatta pet kullanıyodum:KK43: seninde gececek hiç merak etme...

X