2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ohhh be arkadaşım ya inan içim rahatladı :):) sabahtan beri bekliyorum sonucunu... bak hepimiz dedik sana bebeğini üzme boşuna diye, cuma günü de artacak inşallah artık rahat bi nefes al bebeğine odaklan....
Sen benim içimi görsen birde sonuçtan önce böyleydim şimdi daha iyiyim çok üzdü beni bebeğim ama o benimle olsunda ben üzüleyim sadece o iyi ve benimle olsun yeter sonuna kadar inşallah. Hastanedekilere dedimki kızım olursa adı Naz oğlum olursa Umut olacak arkadaşım diyoki inatta olabilir ne uğraştırdı bizi daha erken yazacaktım ama telefonum bouldu mecbur eve gelip pc den yazmak zorunda kaldım

iyi düşünmüşsün gerçekten, bi de doğar doğmaz popoşuna bi tane 5 kardeş yapıştır beni niye bu kadar üzdün diye :):)

bu sefer olacak diyorsun yani inşallah canım ya ben çok korkuyorum inşallah hayırlısıyla güzel devam eder her şey.
bencede olcak bu sefer kalbni ferah tut sen olumlu dusum yetrki artsin dusmesin gec tutundu findik heralde canim stres yapma sakin moralini yuksek tut canim vee dua etmeye devam tatlim bende senden haber bekliorum sayfya giriorum giriorum yok simdi gorunce sevindim ☺

Âmin canım inşallah bakalım bende Cumartesi test yaptırıcam Rabbim hayırlı haberler vermeyi nasip eder inşallah

iyi düşünmüşsün gerçekten, bi de doğar doğmaz popoşuna bi tane 5 kardeş yapıştır beni niye bu kadar üzdün diye :):)
haketmiyor mu ama bu sefer kucağıma alayımda o bana istediğini yapsın sorun değil popişini öperim kız ben onun kıyamamki hiç. çok korkuyorum kese görürmüyüm keseyi görsem kalbini duyarmıyım Allahım bu sefer yarım bırakmasın inşallah

Valla çok teşekkür ederim bugün moralim iyi biraz sonuç artınca :) senin bebişinde seninle sanırım hala aferin ona offfffffff çok üzüyolar bizi, doktor dediki 2 embriyo transfer edilmişti ya onlardan 1 i önce tutunmuş sonra bırakmış olabilirmiş Allahım hayırlısını nasip etsin hepimize inşallah.

Âmin canım inşallah bakalım bende Cumartesi test yaptırıcam Rabbim hayırlı haberler vermeyi nasip eder inşallah
cumartesi kaçıncı günün? dualarım seninle inşallah güzel olur sonucun, bu topikte bi sen kaldın sanırım beklediğimiz inşallah sende cumartesi kızlar hamileyim yazarsın burayada seviniriz hep birlıikte

göreceksin de, duyacaksın da, kucağına da alacaksın :):):) Allahım yarım bırakmaz inşallah bu sefer dua et sen içini ferah tut :):)

insallah canim evet cok uzuyolar vallahi ama iyi olsnlar kucaklsrmza alalim da uzulmye raziyiz biz.annem dioki kizkm artik dogsa yasar kalk yuru falan die sirtim cok agrio cunki dayanlmaz agri oluo yatmktn sende cansin kizkm yazik cok yiprattin kendini dio anne nasil kiyayim ona bigun durmasi kar diorum sen onu dusunuosun da sende benim evladimsin kiyamiorum dio.valla canim imsallah cektiklermzn mukafti guzel olsun bunlarn hepsi gecer.seninde dahada yukselck ben inaniyorum.hic sikma canini.

cumartesi kaçıncı günün? dualarım seninle inşallah güzel olur sonucun, bu topikte bi sen kaldın sanırım beklediğimiz inşallah sende cumartesi kızlar hamileyim yazarsın burayada seviniriz hep birlıikte
9 günüm canım inşallah yazarım canım benim

canım çok teşekkür ederim güzel duyguların için. Bugün ki sonucum 157 cıktı. Cuma tekrar edelim dedi doktor. Hayırlısı olsun inşallah.

Ay yerim ben onu annesini de severmiş de bırakmazmış bak boşuna üzülüyosun herşey çok güzel olucak minişin sadece biraz yavaş ve emin adımlarla ilerlemek istiyo demek ki cuma mübarek gün inşallah daha daha iyi olucak

canim naptin karar verdinmi ayrintili ultrsna.yaptrdinmi.

Valla bende yerinde olsam kalkmam, annen de haklı onuda anlayabiliyorum ama sen yinede yat risk almayalım. bizler çok zor sahip oluyoruz çünkü onlara biraz daha sık dişini az daha. doğduğunda da kokla oğlunu. Güzel olsun herşey senin için inşallah.

bende onu çok seviyorum, daha varlığından bile emin olamadan kaybediyorum sandım İnşallah cumada güzel haber alırımda doktor kese için gel der, keseyide görürüm kalbinide duyarım bu sefer inşallah Allahın izni ile

canim naptin karar verdinmi ayrintili ultrsna.yaptrdinmi.

Yok canım yaptırmadım daha Via hospital hast.de yaptırıcam sanırım Doğumu da orda düşünüyo gibiyim ama evime uzak baya 18-24 haftaları arasıymış ya en ideal zaman 20-22 hafta arası dediler bakalım senin herşey yolunda inşallah az kaldı çok heyecanlı bi durum yaaaa nasıl yaramazlık yapmıyo dimi ufaklık

saol canim insallah senn icinde guzel olur.kalkmiyorum canm kalkarmiyim ☺ tabi pat die olmuo bizimkiler.

ay canim hic durmuo masallah ne zamn uyuyo bilmiorum cok tekmelio ve artik acitio ama hzreketli olmasi saglikli olmasni gosteriomus drum oyle soyledi.valla tavsiyem dogmu dusndgn hastnden bi dr sec 3 4 hafta oncesnden git dra alis canim benim.az kaldi ama heycanni yasaymiorumki yatmktan kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…