2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

E anlastik ne diyeyim insallah son olsun, sen ayin 14 unde basliyormusun ignelere?
Evet canım bir aksilik çıkmazsa ayın 14 de başlıyorum salı günü istabula geliyorum erken gelip birkaç gün dinlenmek istiyorum malum çalışıyorum işler yoğundu bu aralar iyi gelecek 1-2 gün dinlenmek

Canim cok üzüldüm ama sen üzülme umudunu hic kaybetme sen inanki bebegine gecsin bu enerjin Allah tan umut kesilmez insallah bebegin büyûr gelisir ve bu zor gûnler gecer
İnşallah canım,hayırlısı ile bi geliştiğini görsem rahatlayacağım,inşallah gelişir,herşey Allah tan,hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.

Canım sadece geriden gitse sıkıntı etmiyeceğim bugün dr gittim 1 mm dahi büyümemiş ve kalbi 70-80 atıyo çok yavaş dr hiç umutlu konuşmadı,ne yapcam bilmiyorum
Uzulmee canm bnmmm pamuk biraz buyumkte usengeclik yapiyr kiz sen ona annesi hersey yoluna gircek merak etme.. Dok trun ne diyr budurmda peki.. Hic bole bir vakka ile karsilasmamisMi ne yapman gerekiyrmus. . allhim cenin yawruna ruh ufletsin insallh..

Canim bakarsin insallah bu sefer bünyen aliskin die sikintili olmaz insallah sonunda bunlar biter elini karnina koydugunda tekmeleri acitir gececek arkadasim buda gececek az daha sabir güzel günler senin olcak

Canim bakarsin insallah bu sefer bünyen aliskin die sikintili olmaz insallah sonunda bunlar biter elini karnina koydugunda tekmeleri acitir gececek arkadasim buda gececek az daha sabir güzel günler senin olcak
Canım inşallah, şuan iyiyim cumadan sonra yazarım sana nasıl oldugumu , inşallah agrim olmaz geceleri uykumdan uyandıran ağrıların olmuştu valla

Kuzummm testimi yaptım pozitifmiş
Biliyorum kuzum haberini aldim pozitifmis yani Bilmem anlatabildimmi ? Gozun aydin tekrar kac cikti degerin, Allahim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin, hayirli evlat olsun, saglikli olsun ne istiyorsan oyle olsun kisacasi, Allahim banada isteyen herkesede nasip etsin insallah vakti zamani gelince

amanınnn caniimm benimm haberni aldim umudihrdan cok sevindim yaaa ben sana demistim sennde olcak die insallah sonuna kadr saglikla gider canim cok sevindim ya yattigim yerde moral oldu bana vallahi.
amanınnn caniimm benimm haberni aldim umudihrdan cok sevindim yaaa ben sana demistim sennde olcak die insallah sonuna kadr saglikla gider canim cok sevindim ya yattigim yerde moral oldu bana vallahi.
canim sen nasilsin, bebisin nasil? Evdemisin hastanedemi?

Canım 3 dr ile görüştüm hepsi aynı şeyi söylüyo beklemek lazımmış.Ne olacağı belli olmaz ama umut da vermiyolar.Tüp bebek dr bebeği geliştirecek hiç bişey yok dedi.Yani bekleyip göreceğiz,hayırlısı nasibimizde ne varsa o olacak.Bol bol dua ediyorum.

Anlatabildin kuzum... 156,2 çıktı degerim. Hadi bakalım seni bekliyoruz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…