2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım keşke aşılamayla tutsaydı 1 aşılama 3 tüp bebek denemesi yaptırdım malesef maddi olarak çökmüş durumdayım, durumlar düzelince 4. deneme için hastane arayışına giricem ve ben özellikle pkolu hastalarla ilgilenen bi doktor arıyorum.
Canımmm çok zor anlıyorum.... Vakti değilmiş demekki... Kendi doktorumu tavsiye edebilirim sana ben memnun kaldım

iyim ben tatlim yatmktan belim backlarm ve kemklerm sizlio inanki sonra diorum bu mucizevii aslan parcam icin deger diorum yat bakalim diorum ☺ hastndeyim canm drum gondermedi olasi riskkeri anlatti icimze sinmedi esimle drum dedi bu cocuga cok emek verdiniz dedi azcik daha dayann tecrubelrme guveniosan cikma dedi bizde durumlari zorladik ailemde biraz destek cikti saolsn ilk torunlari ya.bide burda strs yapmiorum biseymi oldu bu akinti ne bu agri ne die evde dusunip duruodum burda ebeye dra soruom rahat rahatça geciriorum gunleri canim.seninde guzel haberLerini almak umidi ile insallah hersey hepimiz icin guzel olsun.
Evet canım her şey bebeklerimiz için, Allahım hayirlisiyla kucağına almayı nasip etsin inşallah, sen bayağı emek verdim gerçekten içinde bulunduğun durum gerçekten zor ama sonu güzel olacak Allahın izni ile :KK66:

Merhaba aranizda 3. Gun dondurulan embriyosu transfer oncesi cozulup 5. Gune gidip transfr olan varmi

Yaaa kac tane yumurtan vardi kaci 5. Gune gitto cnm sonuc gordugum kadariyla mükemmel inss benimde guzel olur
canim 18 tane yumurta toplndi 14 kaliteli cikti 10 tanesi 1.kalitydi 10tanesni dondurdular 5ini bir 5ini bir 5 tanesni cozdrduler 5ide gitmisti 5gune canim simdi 5tane dondurlmusum daha var.darisi sana insallah canim.

canim 18 tane yumurta toplndi 14 kaliteli cikti 10 tanesi 1.kalitydi 10tanesni dondurdular 5ini bir 5ini bir 5 tanesni cozdrduler 5ide gitmisti 5gune canim simdi 5tane dondurlmusum daha var.darisi sana insallah canim.
Benim 7 tane toplandi 4 tanesi dollendi 4ude 3. Gund donduruldu keske 5e kadar bekleyeydiler simdi saglikli klaip kalmiycklari stresi var allahim yaedim etsin

All

Allah razı olsun canım benim... İnsalkah hep beraber tamamını yasayalım... Benim doktorum emre bey, q enzim vermişti doğru hatırladın:) ama doktora sormadan kullanma sen ne olur ne olmaz... Benim raporluydu raporsuz hakkında hiç bilgim yok canım...
Canımmm cok sevindim senin adına bekliyodum zaten heyecanlaa ve umutluydum senin buz bebeklerinden hayırlısıyla kucagına almak nasip olsun inşAllah❤️❤️

Benim 7 tane toplandi 4 tanesi dollendi 4ude 3. Gund donduruldu keske 5e kadar bekleyeydiler simdi saglikli klaip kalmiycklari stresi var allahim yaedim etsin
hic stres yapma hersey olcana vario canim bitane yumurtasi cikip onunla hamile kalanlar var yetrki rabbim ol desin.Allh hayrlisni versin herseyin canim insallah seninde hamile haberni okuruz.

X