2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Güzel güzel yumurtaların olsun inşallahhhh... Zaman nasıl geçiyo bak... 10 gün sonra felan olur transferin inşallahhh... Sen beslenmene şimdiden başla güzel sağlıklı şeyler ye inşallahhh hersey süper olsun bu defa
Valla yediğim en sağlıklı şey kahvalti , sonra bütün gün nescafe iciyirum :KK43: benimde nescafeyle basım dertte valla :KK43: bide incir Yiyorum daha doğrusu yemeye çalışıyorum günde 3 4 tane falan, ya stresim olmasında beni en çok strese etkiliyor hatta düşük yaptığım hafta öyle stresliydimki :KK43:

Valla yediğim en sağlıklı şey kahvalti , sonra bütün gün nescafe iciyirum :KK43: benimde nescafeyle basım dertte valla :KK43: bide incir Yiyorum daha doğrusu yemeye çalışıyorum günde 3 4 tane falan, ya stresim olmasında beni en çok strese etkiliyor hatta düşük yaptığım hafta öyle stresliydimki :KK43:
Aaaa kuzummmm ama yumurta kalşten için de önemli beslenmen. Kahveden uzak durman gerektiğini sölemicem sana çünkü sen biliyosun... Eee nşye uzak durmuyosunnn??? Kahve cıssssssss:KK51:

Aaaa kuzummmm ama yumurta kalşten için de önemli beslenmen. Kahveden uzak durman gerektiğini sölemicem sana çünkü sen biliyosun... Eee nşye uzak durmuyosunnn??? Kahve cıssssssss:KK51:
Gecen sefer agzima surmedim bile :KK43: valla bu sefer soracagim kahve icmek istiyorum ben ya en azindan 1 fincan gunde,

Aaaaaa olmadı bak şimdi No stres no stre hep pozitif hep pozitif Nescafé içneyide bırak artık süt onın yerine az kaldı bende geliyorum arkandan salı günü İstanbul yolcusuyum çok güzel planlarım var :)

Bir fincana ixin verdi benim doktorum ama ben bugün ilk defa içtimm ohhh nasılda özlemişim kokusunuuuuu
Bana diyene bak sen, valla benim Dr izin versede vermesede içmek lazim aksam yada sabah 1 fincan, ben söyleyeceğim haberi olsunda, dediğim gibi gecen içmedim cay kahve çikolata falan yemedim gayet sağlıklı beslendim düştü, bu sefer stresten uzak duracagim yeme içmede daha rahat olacagim

Aaaaaa olmadı bak şimdi No stres no stre hep pozitif hep pozitif Nescafé içneyide bırak artık süt onın yerine az kaldı bende geliyorum arkandan salı günü İstanbul yolcusuyum çok güzel planlarım var :)
İse gitmeyecegim transferden sonra ancak oyle stresim olmaz, yoksa tedaviyi falan stres yaptigim yok, dun arkadasimdaydim isten bahsedilmeye baslandi bende cuma gunu olan bisey anlattim baktim anlatirken bagiriyorum, diyorlarki sakin sakin, sen transferden sonra gelme benimde 10 gun izinim var 10+10 da rapor almayi dusunuyorum pozitif olursa

Canim planlarin ne :) sut iciyorum ama nescafe icmezsem basim agiriyor o yuzden o biraz zor

Bana diyene bak sen, valla benim Dr izin versede vermesede içmek lazim aksam yada sabah 1 fincan, ben söyleyeceğim haberi olsunda, dediğim gibi gecen içmedim cay kahve çikolata falan yemedim gayet sağlıklı beslendim düştü, bu sefer stresten uzak duracagim yeme içmede daha rahat olacagim
:KK47:Bir aydır bugün ilk defa içtim:KK47: Ama çikolatasız çok mutsuz olurum ben:KK47:

Canim planlarin ne :) sut iciyorum ama nescafe icmezsem basim agiriyor o yuzden o biraz zor
Ooooo hangi birini anlatayım transfer günü için özel bir Tişört yaptırıyorum kuzenime bebişlerimi almaya geldim yazacak üstünde ve kırık yumurtadan çıkmış bir bebek resmi olacak

Uzulucek birsey yokkk canimmm... Bazi bebkler 1hafta onceden yada geriden gelebiliyr.. Bnmkide.. Pbb arkiminde yanlis hatrlmiyrsam bizim bebklerde. 1hafta ilerden gidiyr.. Bnm sammi oldugumm. Arkadasimin bebgide 1hafyaa geriden gidiyr.. Ama saglikli klpini duyduktan sonra dert etme.. Asla.. Bebgin kalbi demek saglikli demkk doktrlar oyuzden dinletrler.. Uzulme..
Canım sadece geriden gitse sıkıntı etmiyeceğim bugün dr gittim 1 mm dahi büyümemiş ve kalbi 70-80 atıyo çok yavaş dr hiç umutlu konuşmadı,ne yapcam bilmiyorum:KK61:

Canım sadece geriden gitse sıkıntı etmiyeceğim bugün dr gittim 1 mm dahi büyümemiş ve kalbi 70-80 atıyo çok yavaş dr hiç umutlu konuşmadı,ne yapcam bilmiyorum:KK61:
Canim cok gecmis olsun, insallah hayirlusiyla duzelir bebeginin kesesi ve kalp atislari :KK43: lutfen moralini bozma iyi olki bebeginde iyi olabilsin

:) ne kadar güzel bu kadar umutla başlayan, keşke bende senin gibi olabilsem :KK66:
Ahhhh ben bu hale gelebilmek için o kadar çok bekledim ki ben diyorum benim bu umudum bu yoldaki herkese yeter Rabbimin izniyle seninde benimde son tedavimiz olacak bak söylemişti dersin zamanı gelince anlaştık mı :KK66:

Canim cok üzüldüm ama sen üzülme umudunu hic kaybetme sen inanki bebegine gecsin bu enerjin Allah tan umut kesilmez insallah bebegin büyûr gelisir ve bu zor gûnler gecer

Cok iim canim evdeyim bol bol dinleniorum sen nasilsin nasil gidior
Valla ben bugün 6 ignemi oldum, yine bugün orgalutranada başladım, yarin 3. KKontrolüm var, öyle iste bitsede kurtulsam :KK43: gerçi tedavinin kolay yerindeyim en azından agrim yok, progesteron benim kasiklarimda çok ağrı yapiyo, estrofemde göğüslerinde :KK43: aslında bu günlerin tadını cikarmam lazim opuya kadar iyiyim yani opudan sonra Allah buyuk

X