2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

aynen öyle canim Hayat cok garib biz cok ugrasioruz igneler doktorlar bir sürü ilac olanda kiz istiorum die üzülmek kolay oldugundandir herhalde yeter ki olsun saglikli hayirli olsun kiz erkek fark etmez dimi ama insallah bizimde olcak kuzum bizde kiz mi erkek mi die merak etcez ve ne olursa sagligina hayirlisina sükretcez[/QUOTE]
Amin canım inşallah, sen ne yaptın kürtaj oldun sanırım :KK43: daha iyimisin şuanda?

slm kizlar kürtajimi oldum bugün geldim narkoz bana biraz dokunuo mecbur birgün kaldim hastanede cok sükür iim ve halen sanki narkozun sersemligi var desteginiz icin hakkinizi helal edin ama topkten gitmeyecem Hamis olmasamda takip edecem bekleyen arkadaslarimizin yazisini dogum yapanlarin heyecanini yilmak yok yola devam raporlara göre:)

aynen öyle canim Hayat cok garib biz cok ugrasioruz igneler doktorlar bir sürü ilac olanda kiz istiorum die üzülmek kolay oldugundandir herhalde yeter ki olsun saglikli hayirli olsun kiz erkek fark etmez dimi ama insallah bizimde olcak kuzum bizde kiz mi erkek mi die merak etcez ve ne olursa sagligina hayirlisina sükretcez
Amin canım inşallah, sen ne yaptın kürtaj oldun sanırım :KK43: daha iyimisin şuanda?[/QUOTE]
oldum canim cok sükür evimdeyim hayirlisiyla senin kac gün kaldi insallah yaz suraya simdi raporlarimi bekliom Genetik 6 hafta sonra insallah:)

iyi akşamlar kızlar. bugun kalp atışı için doktora gittim. karnımdan baktı bebeği göremedi cok korktum. sonra vajinal bakalım dedi ordan çok şükür kalp atışı gördü. Yalnız ben bugun 7 haftalık olmama rağmen ultrasonda 6 +0 görünüyor. Bebek biraz küçük ama daha erken, 10 gün sonra kontrole gel dedi. Bebeğin boyu 3.1 mm sizce çok mu küçük başına bu durum gelen var mı? Biraz üzüldüm ne yapmam lazım:KK43: . Dua edin lütfen.
canim demekki bebegin gec büyüyor doktorun bisey dedimi bir aciklama yaptimi eger kalp atislari iise korkma insallah bisey olmaz stres yapip bebisini üzme ne güzel kalp atislarini duymusun

canim demekki bebegin gec büyüyor doktorun bisey dedimi bir aciklama yaptimi eger kalp atislari iise korkma insallah bisey olmaz stres yapip bebisini üzme ne güzel kalp atislarini duymusun
Canım çok şükür küçük bişey atıyodu ama çok küçük,dr bişey demedi 10 gün sonra kontrol edelim büyüyo mu dedi,bişey demek için erken dedi,hayırlısı artık inşallah gelişimi iyi olur. Sana da çok geçmiş olsun canım,çabucak toparlan sen de inşallah.

Canım çok şükür küçük bişey atıyodu ama çok küçük,dr bişey demedi 10 gün sonra kontrol edelim büyüyo mu dedi,bişey demek için erken dedi,hayırlısı artık inşallah gelişimi iyi olur. Sana da çok geçmiş olsun canım,çabucak toparlan sen de inşallah.
Canim 10 hersey güzel olur insallah icini rahat tut diyecem ama anliorum seni insallah 10 gün sonra büyümüs görürsûn icin rahatlar Allah razi olsun kimseye yasatmasin rabbim insallah canim toparlandim bile cûnkü hersey daha güzel olcak insallah

E="ravza54, post: 37661671, member: 629423"]Amin canım ah, sen ne yaptın kürtaj oldun sanırım :KK43: daha iyimisin şuanda?[/QUOTE]
oldum canim cok sükür evimdeyim hayirlisiyla senin kac gün kaldi insallah yaz suraya simdi raporlarimi bekliom Genetik 6 hafta sonra insallah:)[/QUOTE]
:KK43: Canim İnsallah genetik test sonucunda temiz cikar, en kusa zamanda tekrar pozitif sonyca ulasirsin, ben bu aksam 3. İgnemi oldum daha var yani cumartesi tekrar kontrole gidecegim, gecen tedavim gibi olursa haftaya cuma opu olur diye dusunuyorum

slm kizlar kürtajimi oldum bugün geldim narkoz bana biraz dokunuo mecbur birgün kaldim hastanede cok sükür iim ve halen sanki narkozun sersemligi var desteginiz icin hakkinizi helal edin ama topkten gitmeyecem Hamis olmasamda takip edecem bekleyen arkadaslarimizin yazisini dogum yapanlarin heyecanini yilmak yok yola devam raporlara göre:)
çok geçmiş olsun canım...Allah tekrar yaşatmasın....bende hamiş kalamadım ama arkadaşları hergün girip takip ediyorum ....

Canim benim çok geçmiş olsun Rabbim bir dahaki denemende bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayi Hayırlısiyla nasip etsin inşallah

iyi akşamlar kızlar. bugun kalp atışı için doktora gittim. karnımdan baktı bebeği göremedi cok korktum. sonra vajinal bakalım dedi ordan çok şükür kalp atışı gördü. Yalnız ben bugun 7 haftalık olmama rağmen ultrasonda 6 +0 görünüyor. Bebek biraz küçük ama daha erken, 10 gün sonra kontrole gel dedi. Bebeğin boyu 3.1 mm sizce çok mu küçük başına bu durum gelen var mı? Biraz üzüldüm ne yapmam lazım:KK43: . Dua edin lütfen.
Uzulucek birsey yokkk canimmm... Bazi bebkler 1hafta onceden yada geriden gelebiliyr.. Bnmkide.. Pbb arkiminde yanlis hatrlmiyrsam bizim bebklerde. 1hafta ilerden gidiyr.. Bnm sammi oldugumm. Arkadasimin bebgide 1hafyaa geriden gidiyr.. Ama saglikli klpini duyduktan sonra dert etme.. Asla.. Bebgin kalbi demek saglikli demkk doktrlar oyuzden dinletrler.. Uzulme..

AMin canimm insallahh temiz cikar bende onu bekliom insallah canim bi sorun olmadan bu sefer hersey yolunda gider ve Allah im gönlüne göre verir bu sefer sorun yasamazsin
E="ravza54, post: 37661671, member: 629423"]Amin canım ah, sen ne yaptın kürtaj oldun sanırım :KK43: daha iyimisin şuanda?
oldum canim cok sükür evimdeyim hayirlisiyla senin kac gün kaldi insallah yaz suraya simdi raporlarimi bekliom Genetik 6 hafta sonra insallah:)[/QUOTE]
:KK43: Canim İnsallah genetik test sonucunda temiz cikar, en kusa zamanda tekrar pozitif sonyca ulasirsin, ben bu aksam 3. İgnemi oldum daha var yani cumartesi tekrar kontrole gidecegim, gecen tedavim gibi olursa haftaya cuma opu olur diye dusunuyorum[/QUOTE]

Arkadaşlar benim sorunum var bilen var mı acaba? 9 haftalık oldum fakat opu dan itibaren üç kere sıtma Nöbeti gibi birsey geçiriyorum. Bugün saat 7 gibi bir başladı zaten kendim işe gidemediğim gibi eşim de gidemedi 2 saat sürdü ne varsa battaniye yorgan aşırı terleme ateş devam etti . Sıtma ama sesli sesli bağırarak geldi . Ne yapmam gerekiyor çok korkuyorum bugün hala bir Üşüme var içimde karnımda biraz Sancı ... Sancının olması çok normal çok titredim çünkü

Arkadaşlar benim sorunum var bilen var mı acaba? 9 haftalık oldum fakat opu dan itibaren üç kere sıtma Nöbeti gibi birsey geçiriyorum. Bugün saat 7 gibi bir başladı zaten kendim işe gidemediğim gibi eşim de gidemedi 2 saat sürdü ne varsa battaniye yorgan aşırı terleme ateş devam etti . Sıtma ama sesli sesli bağırarak geldi . Ne yapmam gerekiyor çok korkuyorum bugün hala bir Üşüme var içimde karnımda biraz Sancı ... Sancının olması çok normal çok titredim çünkü
Canim benim ablamda dogum yapar sitma tutardi üc dogumdada aynisi o yüzden hep annemin yanina giderdi bir ay kalirdi kimi kadinlari etkilio annem ablama hemen hatirladigim kadariyla siyah cay demler sicak sicak onu icirirdi ama arar sorarim gene cok gecmis olsunn

iyi akşamlar kızlar malum netim yok giremiyorum yarın 7.günümüz inş bebeğim benimledir pek bişey hissetmiyorum daha doğrusu çok karışık duygularım bi an hamileymişim gibi geliyor bi an sanki olmadı gibi geliyor hayırlısı artık
sizler naptınız ne var ne yok topikte :KK50:

S
Canim benim ablamda dogum yapar sitma tutardi üc dogumdada aynisi o yüzden hep annemin yanina giderdi bir ay kalirdi kimi kadinlari etkilio annem ablama hemen hatirladigim kadariyla siyah cay demler sicak sicak onu icirirdi ama arar sorarim gene cok gecmis olsunn
sağolasın arkadaşım ablan benim durumumu çok iyi anlar o zaman . Bana öğrenip detay versen... Bugün çok moralim bozuk tu... Ilk iki üşüttüm sandım fakat bugün anladım üşümekle alakası yok dgaz yanıyordu en sona çevirdi eşim ama hiç birsey in faydası olmadı... İnternet'e bakınca bütün gün ağladım. (Düşük habercisi, uzuv eksikliği, özürlü çocuk Doğumu vs değince bugün çatlayacak gibi baş ağrılarım oldu... Olursada tabiki yaradan da sorgulayacak değilim ama insan yinede üzülüyor:KK43:(

Canim benim güzel dualarin icin Allah razi olsun insallah hepimize nasib etsin yok kanama agri hic bisey yok hatta normel hamilelik herseyim belirtelerim as ermelerim vücudum sadece kesemin ici bos kesem bile büyük hersey normel gözüküo tek bebek yok nasib böyleymis
Arkadaşım ben sonradan gördüm Rabbim. Yar ve yardımcın olsun... Allah büyük onda çok inşllh bizleri de evlatsız bırakmayacak... Ümitvarız...

Arkadaşım ben sonradan gördüm Rabbim. Yar ve yardımcın olsun... Allah büyük onda çok inşllh bizleri de evlatsız bırakmayacak... Ümitvarız...
Canim olsun dedigin gibi Allah cok büyük benim icin hayirlisi böyleymis internette her okudugunu kafana takma bende okuyup takiodum doktorum cok kizdi oraya yazilanlar genelleme sen le herkes bir degil dedi kafana takma dedi belki vücudun hamilelige karsi tepki vermistir insallah Allah in izniyle bisey olmaz icini ferah tut sitmaya gelince anneme ulastim ablani yorganla battaniyeye sariodum dedi sicak cay demleyip iciriordum arkasindan sicak sulu corba iciriordum az uzanip yatiordu öyle geciordu dedi oöyle dene istersen doktorunada danis ama sen ablam bir saate anca toparliyodu cocugunu bile emziremiodu dogum yapinca hep öyle oldu insallah gecer tez zamanda cok gecmis olsun

Gecmus olsun cnm benim kalbim seninle ins hersey gzl olur bundan sonra kac gundur yoktum inan cok uzgunum hrseyin hayirlisi olsun ins

X