2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canimmmm hadi insallh hayrlisiyla basla bakalimm.. Hamilleik iyi cok sukur darisi sana ve doslarimizada nasip eylesin aminnn ecmainn

Evveeettt şafak 6 mesela bugün çıktım saçlarımı kestirdim yürüdüm alışveriş yaptım... Düşünmemeye çalışıyorum ama aklımdan çıkmıyoooooo
Ya ben sanki bu sefer dahami rahatim ne valla transferden sonra hep yatip dinlenecegim o kadar yoruldum ki dinlenmek iyi gelecek bana :) ilac kullaniyormusun?[/QUOTE]
Evet kuzum kullanıyorum. Dondurulmus tedavisi ya benim estrofem, fitil, folikasit, coraspin kullanıyorum. Transferden sonra anneme geldik biz çok iyi oldu ben hep keyif yaptım annem pervane oldu Allah razı olsun. Annem memur, bir hafta izin almıştı ama ben yarın evime geçme niyetindeyim. Oda bırakmam pazara kadar diyr... Biraz yanlız kalmak istiyorum.. Ya bende çok tuhaf bişey var bebeğimin olacak olması yada işte bebek konuşması bile gecse çok utanıyorum... Annemden büle utanıyorum... Mesela kasıgın agrıyomu ne hissediuosun felan diyo kendimi çok kötü hissediyorum ben nasıl aşıcam bu durumu yaaa bak buraya yazarken bile tuhaf oldum[/QUOTE]
Ay bnmm cnm utanirmus yhuu aliscksinza mn gectikce.. Ytrki pmugumuz gelsin insallh

[QUihar, post: 37657242, member: 505821"]Canimmmm hadi insallh hayrlisiyla basla bakalimm.. Hamilleik iyi cok sukur darisi sana ve doslarimizada nasip eylesin aminnn ecmainn[/QUOTE]
Ne yapiyosun tatlım, pambukum ne yapıyor

[QUihar, post: 37657242, member: 505821"]Canimmmm hadi insallh hayrlisiyla basla bakalimm.. Hamilleik iyi cok sukur darisi sana ve doslarimizada nasip eylesin aminnn ecmainn
Ne yapiyosun tatlım, pambukum ne yapıyor [/QUOTE]
Yewwrrrriiimmmm hastalndik bizzz grip oldukk hpsu hpsu.. Hep bbk iyidir insallh ihlmur iccem birsey olmaz sanirim ya cok mutsuzum

Kızlar nasılsınız benim bu sabah kanamam oldu.. bebeğim iyi şükür iğne yazdı durdu gelmiyor kahverengi geliyor selpağa
Ohh cok sukur cnmmm yaa. Iyisiniz..nerdesin sen bnmde bydir aklimdaydin ya.. Yazamadim. Giremedim sitye dkka basi uyuklamalar bas donmelerim oldu ondan..

Kızlar nasılsınız benim bu sabah kanamam oldu.. bebeğim iyi şükür iğne yazdı durdu gelmiyor kahverengi geliyor selpağa
Canım benim çok geçmiş olsun , bebisinin iyi olmasına sevindim Allah sağlıkla kucağına alanı nasip etsin, umudihara kizma o bize umut olmak için burada normalde eskisi kadar girmiyor sanirim

Ohh cok sukur cnmmm yaa. Iyisiniz..nerdesin sen bnmde bydir aklimdaydin ya.. Yazamadim. Giremedim sitye dkka basi uyuklamalar bas donmelerim oldu ondan..
Iyiyim şimdi uzaniyorum canım sabah bi uyandım bişey akıyor gittim baktım kan gelmiş. . Doktor diğer embriyo dan olur dedi. Proluton depot verdi şimdi gelmiyo çok şükür sanada geçmiş olsun yat terle ıhlamur ic

E="yesilinci, post: 37656500, member: 612883"]Benim amh 22 den büyük çıktı gecenkinde olmadım ama bu sefer korkuyorum ilaç dozun kaçtı o zaman, ben gecen tedavudede şimdide 175 ünite puregon kullanıyorum :)
Cok cikmis kuzum... ben her ikisindede bi gun 200 bigun225 kullandim... benim transfere kadar hic sorun yoktu transferin oldugu gece ohss oldum.. insallah olmazsin[/QUOTE]
Nasil Anlasildi ohss oldugun? Bende sonucu gorunce korktum iste neyse ya olmsm heralde [/QUOTE]
Bn cok siddetli atlattim kuzum. Rabbim kimseye yasatmasin transfer gecesi birden kusmaya baskadim ve belki 30 kere kustum hic abartmiyorum resmen icim disima cikti karnim sisti asiri agrim oldu tansiyonum cok dustu. Gunduzleri tup bebrk merkezinde geceleri acildeydi

COTE="umudihar, post: 37657477, member: 505821"]Ne yapiyosun tatlım, pambukum ne yapıyor [/QUOTE]
Yewwrrrriiimmmm hastalndik bizzz grip oldukk hpsu hpsu.. Hep bbk iyidir insallhm birsey olmaz sanirim ya cok mutsuzum[/QUOTE]
Cok gecmis olsun canim benim, ben bugun toplantidayken facebook ta gordum hasta oldugunu tam yazacaktim gecmis olsun diye bisey sordular unutuverdim ilac kullanamiyorsun tabi insallah kisa zamanda iyilesirsin, uzulme hayatim gececek insallah mutsuz olma lutfen

Ya ben sanki bu sefer dahami rahatim ne valla transferden sonra hep yatip dinlenecegim o kadar yoruldum ki dinlenmek iyi gelecek bana :) ilac kullaniyormusun?
Evet kuzum kullanıyorum. Dondurulmus tedavisi ya benim estrofem, fitil, folikasit, coraspin kullanıyorum. Transferden sonra anneme geldik biz çok iyi oldu ben hep keyif yaptım annem pervane oldu Allah razı olsun. Annem memur, bir hafta izin almıştı ama ben yarın evime geçme niyetindeyim. Oda bırakmam pazara kadar diyr... Biraz yanlız kalmak istiyorum.. Ya bende çok tuhaf bişey var bebeğimin olacak olması yada işte bebek konuşması bile gecse çok utanıyorum... Annemden büle utanıyorum... Mesela kasıgın agrıyomu ne hissediuosun felan diyo kendimi çok kötü hissediyorum ben nasıl aşıcam bu durumu yaaa bak buraya yazarken bile tuhaf oldum[/QUOTE]
Ay bnmm cnm utanirmus yhuu aliscksinza mn gectikce.. Ytrki pmugumuz gelsin insallh[/QUOTE]
Sorma kuzum yaaaaaaa gecmis olsun kuzum usuttunmu kiii

Bn cok siddetli atlattim kuzum. Rabbim kimseye yasatmasin transfer gecesi birden kusmaya baskadim ve belki 30 kere kustum hic abartmiyorum resmen icim disima cikti karnim sisti asiri agrim oldu tansiyonum cok dustu. Gunduzleri tup bebrk merkezinde geceleri acildeydi[/QUOTE]
hatırlıyorum canım yazdıklarını iste bende ondan korkuyorum PCO bende var ya amh da çok yuksek çıkınca bende korktum

Sagolsin cnm hpimuze g.olcak bbkleri bir kucgimiza allim hyrlisyla. Insallh

hatırlıyorum canım yazdıklarını iste bende ondan korkuyorum PCO bende var ya amh da çok yuksek çıkınca bende korktum [/QUOTE]
Korkma cnm bnmm hic birsey olmycak.. Insallhh.. Dualrim sizinlee emin ol kurbn oldugum

hatırlıyorum canım yazdıklarını iste bende ondan korkuyorum PCO bende var ya amh da çok yuksek çıkınca bende korktum [/QUOTE]
Allah korusun kuzum eger doktorun hemen transfer etmeyelim derse hiç uzulme... Risk görürse erteler

COTE="umudihar, post: 37657477, member: 505821"]Ne yapiyosun tatlım, pambukum ne yapıyor
Yewwrrrriiimmmm hastalndik bizzz grip oldukk hpsu hpsu.. Hep bbk iyidir insallhm birsey olmaz sanirim ya cok mutsuzum[/QUOTE]
Cok gecmis olsun canim benim, ben bugun toplantidayken facebook ta gordum hasta oldugunu tam yazacaktim gecmis olsun diye bisey sordular unutuverdim ilac kullanamiyorsun tabi insallah kisa zamanda iyilesirsin, uzulme hayatim gececek insallah mutsuz olma lutfen [/QUOTE]
Insallh be kuzum faceden yzdiydim he ywrimmm iyim daha iyim pbb konustum dedi. Karbontla su yp. Burnuna cek azinla gargara yap dedi allh razi olsun hoppp scildi genizim aklinizda nulunsun fallhi cok iyi geldi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…