2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Aynı bensin sennn:KK19:[/QUOTE]
HHatırlamıyor musun utancından topige bile hamileyum yazamamistim :-) sanki ne olcak, neden utaniyorsak, dusuk yaptim hastanede yatisim yapildi yatamadim koltuga oturdum gelenden gidenden utandim valla :KK70: hele annw kayinvalude gelince yerin dibine girdim, kanaman varmi agrin varmi diyw siruldukca daha kotu olmustum ya… o an biri tutup kolumda goturse beni uzaklara hic hayir demezdim:KK4:

hamileliğiniz hayırlı olsun.bende turan çetinde bu ayki adetimle başlıyorum kısmetse.eşim azosperm ve doktormuz için seçtik.siz memnun ayrıldınızmı.kısa protokolmü uzun protokolmü uygulandı size.bende şükür bir şey çıkmadı.kısa protokol dedi turan hoca.ama bu iyimi kötümü bilmiyorum.11 yıllık evliyim.ilk defa hazırlanacağım.hiçbirşey bilmiyorum.size zahmet olmazsa bana yaşadıklarınızı anlatabilirmisiniz.doktorunuz kimdi bu arada.rahim filmini nerde kime çaktirdiniz.ilaçlar ne kadar tuttu.toplam ne kadar ödediniz.çok sordum ama kusura bakmayın.tedavide parayı düşünmek istemiyorum.çok birikmişimiz yok.süprizlerle karşılaşmaktan korkuyorum.ilaçları merkezdenmi aldınız dışardanmı.
mrb canım tşk ederim.. darısı senin başına olsun inşallah... ben merkezden memnun kaldım.. dr um abdullah tok du. taner dinçözle başladım ama bana biraz kaba bi adam gibi geldi abdullah beyle devam ettim.. turan çetin çok yoğun olduğu için beklemek istemedim.kısa protokol ve uzun protokol farkını bilmiyorum çnkü bana bu konuda bişe söylemediler.. bende 8 yıllık evliyim. biz 4500 tedavi için ödedik ilaçlar hariç. ohss olduğum için embriyolar donduruldu bizim. ona da 500 lira dondurma ücreti verdik. ialçlarımızı merkezden almadık. oturduğumuz ilçeden bi eczacı tanıdığımızdan aldık.ilaçlarımız 1200 lira civarı tuttu.. rahim filmini adana sistem tıpta çektirdim 450 liraydı.taner dinçöz çekti ilaçlı.. sperm testini merkezde yaptırdık 150 lira da o.. inan bizde tüm parayı denkleştirip başlamadık. Allah yardım ediyo bi şekilde. dr seçimini yapmadıysan abdullah beyi tavsiye ederim. gerçekten iyi bi insan işinde de iyi. hep olumlu hep güleryüzlü. inşallah Rabbim yardımcınız olur maddi manevi kolaylaşır işleriniz. yardımcı olabileceğim her konuda sorabilirsin. bi faydam olursa mutlu olurum..

Evveeettt şafak 6:KK31: mesela bugün çıktım saçlarımı kestirdim yürüdüm alışveriş yaptım... Düşünmemeye çalışıyorum ama aklımdan çıkmıyoooooo:mad:
Ya ben sanki bu sefer dahami rahatim ne:KK66: valla transferden sonra hep yatip dinlenecegim o kadar yoruldum ki dinlenmek iyi gelecek bana :) ilac kullaniyormusun?[/QUOTE]
Evet kuzum kullanıyorum. Dondurulmus tedavisi ya benim estrofem, fitil, folikasit, coraspin kullanıyorum. Transferden sonra anneme geldik biz çok iyi oldu ben hep keyif yaptım annem pervane oldu Allah razı olsun. Annem memur, bir hafta izin almıştı ama ben yarın evime geçme niyetindeyim. Oda bırakmam pazara kadar diyr... Biraz yanlız kalmak istiyorum.. Ya bende çok tuhaf bişey var bebeğimin olacak olması yada işte bebek konuşması bile gecse çok utanıyorum... Annemden büle utanıyorum... Mesela kasıgın agrıyomu ne hissediuosun felan diyo kendimi çok kötü hissediyorum:KK23: ben nasıl aşıcam bu durumu yaaa bak buraya yazarken bile tuhaf oldum:KK23:[/QUOTE]

canımya rabbimden dilerim mutlu haberin burda sayfayı doldursun önce seninki sonra bizimki amin

Ya ben sanki bu sefer dahami rahatim ne:KK66: valla transferden sonra hep yatip dinlenecegim o kadar yoruldum ki dinlenmek iyi gelecek bana :) ilac kullaniyormusun?
Evet kuzum kullanıyorum. Dondurulmus tedavisi ya benim estrofem, fitil, folikasit, coraspin kullanıyorum. Transferden sonra anneme geldik biz çok iyi oldu ben hep keyif yaptım annem pervane oldu Allah razı olsun. Annem memur, bir hafta izin almıştı ama ben yarın evime geçme niyetindeyim. Oda bırakmam pazara kadar diyr... Biraz yanlız kalmak istiyorum.. Ya bende çok tuhaf bişey var bebeğimin olacak olması yada işte bebek konuşması bile gecse çok utanıyorum... Annemden büle utanıyorum... Mesela kasıgın agrıyomu ne hissediuosun felan diyo kendimi çok kötü hissediyorum:KK23: ben nasıl aşıcam bu durumu yaaa bak buraya yazarken bile tuhaf oldum:KK23:[/QUOTE]

canımya rabbimden dilerim mutlu haberin burda sayfayı doldursun önce seninki sonra bizimki amin[/QUOTE]
Amin cavım inşallahhhhh

Aynı bensin sennn:KK19:
HHatırlamıyor musun utancından topige bile hamileyum yazamamistim :-) sanki ne olcak, neden utaniyorsak, dusuk yaptim hastanede yatisim yapildi yatamadim koltuga oturdum gelenden gidenden utandim valla :KK70: hele annw kayinvalude gelince yerin dibine girdim, kanaman varmi agrin varmi diyw siruldukca daha kotu olmustum ya… o an biri tutup kolumda goturse beni uzaklara hic hayir demezdim:KK4:[/QUOTE]
Evet kuzum hatırlıyorum bi türlü dedittirememiştik sana:KK48:. Biz nolcaz böle yaaa:-)

a_gurst: 37643053 .!.:
Umutsuzluğa kapılmak yok benden size tam destek full destek hee bu arada siz utanma smilesi koyun ben sizin yerinize bağıra bağıra söylerim olur mu gyilmaz1982 gyilmaz1982 ve yesilinci yesilinci :KK73:
E artik sana kaliyor bagirma isi :KK66: , valla ben kendimi negatifede hazirliyorum, sonra cok aglamayayim :KK43: bazen diyorum cokmu busey istiyorum diye, bir evlat istiyorum, suraya bak herkesin kari koca yaptigi isi biz kac kisi yspiyoruz :KK43: cok zor ya:KK43::KK43:o_O

dedittirememiştik sana:KK48:. Biz nolcaz böle yaaa:-)[/QUOTE]

Ya bu seferde a grur bagiracakmis :) yirttik yani, ya keske hamile kalsakta bagiramayalim bosver, o bi sure sonra belli olacak zaten, ben hem negatifi dusunuyorum hem ikiz nasil olcak bu is anlayamiyorum:KK51:

dedittirememiştik sana:KK48:. Biz nolcaz böle yaaa:-)

Ya bu seferde a grur bagiracakmis :) yirttik yani, ya keske hamile kalsakta bagiramayalim bosver, o bi sure sonra belli olacak zaten, ben hem negatifi dusunuyorum hem ikiz nasil olcak bu is anlayamiyorum:KK51:[/QUOTE]
Kuzucum bende bu tedavime umutsuz başladım her türlü şeye hazırladım kendimi ama emin ol bebişin karnına gelince herseyi basa sarıyosun...

E artik sana kaliyor bagirma isi :KK66: , valla ben kendimi negatifede hazirliyorum, sonra cok aglamayayim :KK43: bazen diyorum cokmu busey istiyorum diye, bir evlat istiyorum, suraya bak herkesin kari koca yaptigi isi biz kac kisi yspiyoruz :KK43: cok zor ya:KK43::KK43:o_O
Seve seve bağırırım şekerim dediğin gibi bende ne kadar pozitif olsamda aklımın bir köşesinde negatif duruyor ama uzakta duruyor :) senin gibi bende zamanında o kadar çok Ağladım söyledim neden ben çokmu şey istiyorum diye ama öyle düşünmüyorum biz ve çocuklarımız seçilmiş özel kişileriz ben inanıyorum el Birliği'yle bu sınavımızı atlatacağız dualarla başladık biz bu yola dualarla bitireceğiz Rabbimin izniyle

[QUOTEinci, post: 37646365, member: 612883"]Ya bu seferde a grur bagiracakmis :) yirttik yani, ya keske hamile kalsakta bagiramayalim bosver, o bi sure sonra belli olacak zaten, ben hem negatifi dusunuyorum hem ikiz nasil olcak bu is anlayamiyorum:KK51:[/QUOTE]
Kuzucum bende bu tedavime umutsuz başladım her türlü şeye hazırladım kendimi ama emin ol bebişin karnına gelince herseyi basa sarıyosun...[/QUOTE]
Senin kacinci tedavin bu ve kac yasindasin? Birde sen ohss ilmustun diye hatirliyorum amh degerin kac?

[QUOTEinci, post: 37646365, member: 612883"]Ya bu seferde a grur bagiracakmis :) yirttik yani, ya keske hamile kalsakta bagiramayalim bosver, o bi sure sonra belli olacak zaten, ben hem negatifi dusunuyorum hem ikiz nasil olcak bu is anlayamiyorum:KK51:
Kuzucum bende bu tedavime umutsuz başladım her türlü şeye hazırladım kendimi ama emin ol bebişin karnına gelince herseyi basa sarıyosun...[/QUOTE]
Senin kacinci tedavin bu ve kac yasindasin? Birde sen ohss ilmustun diye hatirliyorum amh degerin kac?[/QUOTE]
26 yasindayim bu ikinci tedavim kuzum. Dogru hatirliyosun ilk tedavimde ohss olmustum. Amh 11 kusurlerdeydi. Polikistikiverim den yuksrk cikmisti. 2. Tedavimde transfer olmadan donduruldu oyuzden ohss olmadim cok sukur

E="a_gurur, post: 37647669, member: 523958"]Seve seve bağırırım şekerim dediğin gibi bende ne kadar pozitif olsamda aklımın bir köşesinde negatif duruyor ama uzakta duruyor :) senin gibi bende zamanında o kadar çok Ağladım söyledim neden ben çokmu şey istiyorum diye ama öyle düşünmüyorum biz ve çocuklarımız seçilmiş özel kişileriz ben inanıyorum el Birliği'yle bu sınavımızı atlatacağız dualarla başladık biz bu yola dualarla bitireceğiz Rabbimin izniyle[/QUOTE]
Canim Benim insallah bitiririz hayirlisiyla :) ben
aslinda tedaviye baslamadan once bu kadar istemiyordum mutluydum cocuksuzda yani, ne
zamanki hamile oldugumu ogrendim dedimki bi kadinin yasayabilecegi en guzel duyguymus hamilelik, bebegini kucagina almak nasil olur acaba hirs yaptim:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

26 yasindayim bu ikinci tedavim kuzum. Dogru hatirliyosun ilk tedavimde ohss olmustum. Amh 11 kusurlerdeydi. Polikistikiverim den yuksrk cikmisti. 2. Tedavimde transfer olmadan donduruldu oyuzden ohss olmadim cok sukur[/QUOTE]
Benim amh 22 den büyük çıktı:KK43: gecenkinde olmadım ama bu sefer korkuyorum :KK43: ilaç dozun kaçtı o zaman, ben gecen tedavudede şimdide 175 ünite puregon kullanıyorum :)

Ahhhhh canım ahhhh kucağımıza almak nasip olmadı az bir sürede olsa anne olma duygusunu yaşadık dediğin gibi nasıl Mucizevi bir olay o zaman anlamıştım ne diyoruz umudihar umudihar ın dediği gibi o bebek bu eve girecek gyilmaz1982 gyilmaz1982 rabbimizin izniyle durmak yok yola devam :)

26 yasindayim bu ikinci tedavim kuzum. Dogru hatirliyosun ilk tedavimde ohss olmustum. Amh 11 kusurlerdeydi. Polikistikiverim den yuksrk cikmisti. 2. Tedavimde transfer olmadan donduruldu oyuzden ohss olmadim cok sukur
Benim amh 22 den büyük çıktı:KK43: gecenkinde olmadım ama bu sefer korkuyorum :KK43: ilaç dozun kaçtı o zaman, ben gecen tedavudede şimdide 175 ünite puregon kullanıyorum :)[/QUOTE]
Cok cikmis kuzum... ben her ikisindede bi gun 200 bigun225 kullandim... benim transfere kadar hic sorun yoktu transferin oldugu gece ohss oldum.. insallah olmazsin:KK43:

E="yesilinci, post: 37656500, member: 612883"]Benim amh 22 den büyük çıktı:KK43: gecenkinde olmadım ama bu sefer korkuyorum :KK43: ilaç dozun kaçtı o zaman, ben gecen tedavudede şimdide 175 ünite puregon kullanıyorum :)[/QUOTE]
Cok cikmis kuzum... ben her ikisindede bi gun 200 bigun225 kullandim... benim transfere kadar hic sorun yoktu transferin oldugu gece ohss oldum.. insallah olmazsin:KK43:[/QUOTE]
Nasil Anlasildi ohss oldugun? Bende sonucu gorunce korktum iste :KK43: neyse ya olmsm heralde :KK66:

X