2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ewet canim. Su 3 ay gecene kadar bnde birsey diyemiyrdum allha hergun dua et insallh. Kesni gorceksin sonra bebgi kalbini ohh diye rahtliycaksin. 12haftana gelince dahada iyi olcak. Cok sukur diyceksin. Bnde ilk duydugumda oleydim su ilk 3ayi atlatayim dedim hep. Cok sukur. Allhim geride kalan arkadaslarimizada nasip eylesin insallh. Allhim kimsenin kucagini bos birkmasin insallh. Yuce mewlam.
Ewet canim. Su 3 ay gecene kadar bnde birsey diyemiyrdum allha hergun dua et insallh. Kesni gorceksin sonra bebgi kalbini ohh diye rahtliycaksin. 12haftana gelince dahada iyi olcak. Cok sukur diyceksin. Bnde ilk duydugumda oleydim su ilk 3ayi atlatayim dedim hep. Cok sukur. Allhim geride kalan arkadaslarimizada nasip eylesin insallh. Allhim kimsenin kucagini bos birkmasin insallh. Yuce mewlam.
canım tekrar ben 9.gün testim akşam yapmıştım 32 çıkmıştı.11.gün bu sabah yaptırdım 61 cıktı doktor cok iyi dedi bilmiyorum artık hala tedirginim kısmetten öte yok

kızlar benimde ayın 12. opum var 17 side tarnsferim olacak bişey soracagım bebekler transfer edildikten sonra normal hayatınıza döndünüzmü yoksa evde yattınızmı ne olur hamile kalanlar yazsın ya

Crinone u bırakmak büyük boşluk olmuştu bende :) Elim her akşam başucumda durduğu yere gidiyordu vallaaa :) Bıraktığım halde 10 gün daha döküntüler gelmişti... Panik olmaa devam ederse...
Bu doktrun verdigi ilaclar igrenccc... Migdemi kaldirdi dedgin kadar varmiss yaa hayrlisi allhtan ne diyim.. Pamuklar iyi olsunda herseye raziyiz hepbirlikte.. Rabbim bugunlerimizede sukur.. Nediyim. Geride kalan can dostlarimada nasip etsin insallh..[/QUOTE]
Ewet iğrençlerrr... Demir hapı yine o kadar kötü değil de öbürü çok fena. Ben 19. haftama kadar midem bulanırken hiç kullanamadım o vitamini. Gerçi demir hapı da mideyi rahatsız edermiş ama tadı kötü değil en azından. Öbürünü ağzıma atınca midem kalkıyodu.. Tabi canım artık bizim sıkıntılarımız geçici sıkıntılar inşallahh.. Yok midem bulandı yok midem yanıyo... Allah isteyen kimseyi çocuksuz bırakmasın...

kızlar benimde ayın 12. opum var 17 side tarnsferim olacak bişey soracagım bebekler transfer edildikten sonra normal hayatınıza döndünüzmü yoksa evde yattınızmı ne olur hamile kalanlar yazsın ya
Canım transfer günü ile birlikte 3 gün evde dinlendim. Ama sürekli kesinlikle yatmadımm.. İlk gün bile 1 saat yatıp 1 saat kalkıyodum. Dolanıyordum. Çünkü sürekli yatmak da kan dolaşımını yavaşlatıyor. Rahmin ihtiyacı olan kan akışı sağlanamıyor. 2. gün 3. gün daha az yattım mesela günde 1 en fazla 2 saat. Ama çok eğilip kalmadım, karın kaslarımı zorlayacak hiçbir şey yapmadımm.. 3.günden sonra normal hayatıma döndüm. İşe başladım, araba kullandım.. Ama yine karın kaslarını zorlayacak hiçbir şey yapmamaya dikkat ettim ve tabi ki çok yorulmadımm.. Allah yardımcın olsun. İnşallah güsel haberler alırsınn...

Mervisimmmmmm bnmmm iyiz ikili twstini yaptik bebgin harektlerini gorduk. Hop hop ediyr masallh. Cnm bnm sen nasilsinn.. Iyimisinn bebis nasil masallh 13 haftasnin icinde masallh subhanallh allhim saglikli sihhetli kucagimiza almayi nasip etsin insallh. Rbbim geride kaln arkadaslarimiza nsip etsin insallh aminn
Umudummmm guzel haberlere cok sevindim balimmm bicirik demek hopliip duruodu hee cinsiyet tahmininde bulundumu doktorunuz
Bizde iyiyiz dok sukur buyuyoruz bizimde randevumuz vardi pazrtesi gunu bnm cimcime de kipir kipirdi masallah
Cimcime diorum evt doktor teyzemiz kiz benzetti ama tam kesin olmamakla beraber :)
O anda ve her animda her zaman dua ediorum allahim burdaki arkadaslarima da en yakin zamanda nasip etSin insallah
Bizlere de saglicakla dogumlar (aminnn)

canım tekrar ben 9.gün testim akşam yapmıştım 32 çıkmıştı.11.gün bu sabah yaptırdım 61 cıktı doktor cok iyi dedi bilmiyorum artık hala tedirginim kısmetten öte yok
Tedirgin olma canim yawrularimiz allha emnet allh ne derse o dua etmkten baska caremiz yok biliyrum korkuyrsun.. Ama korkularini hissettirme yawruna.. Dusunme.. Pozitif dusun guzel olcak insallh

Tutucam kendimi ilk tedavimdede 11. Gün baktırmıştım... Ama bi sıkıntı var bu defa kendimi çok dinliyorum belirti bulmaya calışıyorum. Yapmak istemiyorum ama çünkü ilaçlardan biliyorum... Test günü düşününcede kötü oluyorum, aslında öğrenmeye cesaretimde yok sanki.... Ufff karmakarışığım... Bak buda ilaçlardan hormonlarım tavan yaptı:-)
Valla insan gercekten belirti ariyo, bende ilkinde bisey olsa hemen ilaclarin yan etkilerini acip prospektusten okuyordum sonrada bu ilacin yan etkisiymis diyip oturuyordum kendini dinledigin zaman oyle yap :KK66: senin kacinci gun embriyosuydu?[/QUOTE]
Sorma valla aklımı hep başka yerlere vermeye calışıyorum ki zaten susn belirti felanda yok gibi:KK17: benim dondurulmuş tedavisiydi 3. Gün dondurulmuştu. 2 gün önce çözüp blast oldu[/QUOTE]
Benimde ilk tedavimde 5. Gun embriyosuydu, dun dr dediki 3. Gun de yapabiliriz bu sefer transferi cunku dosyama bakti 3. Gune kadar guzel gelmisler 3. Gunden sonra kotulesmeye baslamislar :KK43: ya boyle bahsedince bilwe kotu oluyorum gogus kafesim birbirine giriyor sanki :KK43:

Bu doktrun verdigi ilaclar igrenccc... Migdemi kaldirdi dedgin kadar varmiss yaa hayrlisi allhtan ne diyim.. Pamuklar iyi olsunda herseye raziyiz hepbirlikte.. Rabbim bugunlerimizede sukur.. Nediyim. Geride kalan can dostlarimada nasip etsin insallh..
Ewet iğrençlerrr... Demir hapı yine o kadar kötü değil de öbürü çok fena. Ben 19. haftama kadar midem bulanırken hiç kullanamadım o vitamini. Gerçi demir hapı da mideyi rahatsız edermiş ama tadı kötü değil en azından. Öbürünü ağzıma atınca midem kalkıyodu.. Tabi canım artık bizim sıkıntılarımız geçici sıkıntılar inşallahh.. Yok midem bulandı yok midem yanıyo... Allah isteyen kimseyi çocuksuz bırakmasın...[/QUOTE]
Aminnnnnnnnnn allhim kabul etsin insallh herkese nasip etsin insallhhh.

Umudummmm guzel haberlere cok sevindim balimmm bicirik demek hopliip duruodu hee cinsiyet tahmininde bulundumu doktorunuz
Bizde iyiyiz dok sukur buyuyoruz bizimde randevumuz vardi pazrtesi gunu bnm cimcime de kipir kipirdi masallah
Cimcime diorum evt doktor teyzemiz kiz benzetti ama tam kesin olmamakla beraber :)
O anda ve her animda her zaman dua ediorum allahim burdaki arkadaslarima da en yakin zamanda nasip etSin insallah
Bizlere de saglicakla dogumlar (aminnn)
Ayyyy masallhhh cnmmm bnmm vallhi sanirim bizimkisi erkk gibi duruyr ama saglikli sihhetli gelsinlerde dunyamiza gununde zamaninda.. Insallh.. Allhim herkesin kucagini bebklerle doldursun demk kiz dedi he 27sinde rndwwum var ozan allh nasip ederse. 15.haftalik olcak net olur bizim doktr erkn aolemeyi pek. Etik bulmuyr.. O biliyr ama solemedi sanirim hayirli olsun insallhh..

Köyü
Valla insan gercekten belirti ariyo, bende ilkinde bisey olsa hemen ilaclarin yan etkilerini acip prospektusten okuyordum sonrada bu ilacin yan etkisiymis diyip oturuyordum kendini dinledigin zaman oyle yap :KK66: senin kacinci gun embriyosuydu?
Sorma valla aklımı hep başka yerlere vermeye calışıyorum ki zaten susn belirti felanda yok gibi:KK17: benim dondurulmuş tedavisiydi 3. Gün dondurulmuştu. 2 gün önce çözüp blast oldu[/QUOTE]
Benimde ilk tedavimde 5. Gun embriyosuydu, dun dr dediki 3. Gun de yapabiliriz bu sefer transferi cunku dosyama bakti 3. Gune kadar guzel gelmisler 3. Gunden sonra kotulesmeye baslamislar :KK43: ya boyle bahsedince bilwe kotu oluyorum gogus kafesim birbirine giriyor sanki :KK43:[/QUOTE]
kötü olma kuzummmm hersey çok güzel olscak inşallah bu defa... Sınavdayız işte bitanem rabbim verip deniyr alıp deniyr... Ama çok şükür bak umudunu kaybetmedin. Allaha isyan etmeyip Allahtan umudunu kesmemek inan en önemlisi bu...

E="ravza54, post: 37627774, member: 629423"]Ne kadar gec baktirmissin, iyi dayanmissin valla :KK43: canım inşallah hepimiz birlikte yazarız :KK43:[/QUOTE]
Aynen canim bana kalsa coktan baktirirdimda doktorum engelledi insallah birak hamileyyimi bebislerimizin resmini paylasiriz insallah tüm zorlu yolun mükafati die[/QUOTE]
Canim İnsallah ya :KK43: benim calistigim yerde hep birlikte hamilw kalma planlari yaptigim bi arkadasim vardi, onunla birlikte hamile kaldik ama o normal hamile kaldi tup degil yani, onun 2 ye giden bir oglu var kizim olur diye hamile kalmıştı, simdi oğlu olacağını öğrenmiş biraz üzgündü :KK43: hala son ana kadar belki bi kızım olur diye düşünüyormuş, belki yanlış görmüşlerdir falan diyormus :KK43: üzgündü baya bana birşey deniyorlar üzülüyorum diye ama duyuyo rum iste :) hayat cok tuhaf iste kimileri cocuk ister kimilerinin olur kiz erkek ayirir :KK43:

merhhaba,ben 2011 de tedavi ile hamile kaldım ve çok şükür şuan oğlum 28 aylık.Transferim ctesi sabah saatlerinde olmuştu.Transferden sonra yaklaşık 1 saat hastanede dinlendirilmiştim.Sonra eve döndüm ve 4 kat merdiven çıkmıştım asansörsüz bir evdeydik.2 gün evde dinlenip Pazartesi işe başlamıştım.Oturarak çalışıyordum ama hergün 45 dk servisle gisip geldim dur kalk:)Çok şükür Allah nasip etti de verdi.İnşallah size de nasip eder.

Aman da aman kimler gelmiş buralara özlemiştik seni bebişimiz nasıl umudihar umudihar bu arada benimde tedavim 14 kasımda başlıyor rabbim nasip ederse çok heyecanlıyım çok sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik :)

Canım ben başladım :KK43: seni beklemek isterdim ama erken adet oldum:KK43: bu aksam 2. İgnemi vurulacagim, ama senide takibi bırakmayacağını inşallah :)

kötü olma kuzummmm hersey çok güzel olscak inşallah bu defa... Sınavdayız işte bitanem rabbim verip deniyr alıp deniyr... Ama çok şükür bak umudunu kaybetmedin. Allaha isyan etmeyip Allahtan umudunu kesmemek inan en önemlisi bu...[/QUOTE]
Kaybetmemeye calisiyirum :KK43: ama Allahim bu sefer gonlumdekini hayirli edip nasip eder insallah, hep dua ediyorum :KK43: bu sefer belki ikiz olur :KK66:

Bol bol dua edelim birbirimize ze

Eklentiler

• IMG-20141102-WA0004.jpg
    IMG-20141102-WA0004.jpg
    286,7 KB · Görüntüleme: 70
Canım ben başladım :KK43: seni beklemek isterdim ama erken adet oldum:KK43: bu aksam 2. İgnemi vurulacagim, ama senide takibi bırakmayacağını inşallah :)
Çokkkkk sevindim canım benim başlamana hatta benden önce başlamana daha çok sevindim ne güzel bana bol bol destek olacaksın Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın bu sefer olacak ben inanıyorum dualarım seninle canım :)

X