2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Tabiki canim sana faydam dokunursa ne mutlu bana :) senin ilk denemenmiydi?

Kaybetmemeye calisiyirum ama Allahim bu sefer gonlumdekini hayirli edip nasip eder insallah, hep dua ediyorum bu sefer belki ikiz olur [/QUOTE]
İnşallah kuzucum rabbim çok büyük bellimi olurrrr

="a_gurur, post: 37640858, member: 523958"]Yok canım bu benim 3. Ve son tedavim olacak inşallah :)[/QUOTE]
İnsallah canim son olur :) umarim bizlerinde bu son olur

yesilinci, post: 37641075, member: 612883"]Kaybetmemeye calisiyirum ama Allahim bu sefer gonlumdekini hayirli edip nasip eder insallah, hep dua ediyorum bu sefer belki ikiz olur [/QUOTE]
İnşallah kuzucum rabbim çok büyük bellimi olurrrr[/QUOTE]
İnsallah Senin safak 6 sanirim neler yapiyirsun beklerken?

yesilinci, post: 37641075, member: 612883"]Kaybetmemeye calisiyirum ama Allahim bu sefer gonlumdekini hayirli edip nasip eder insallah, hep dua ediyorum bu sefer belki ikiz olur
İnşallah kuzucum rabbim çok büyük bellimi olurrrr[/QUOTE]
İnsallah Senin safak 6 sanirim neler yapiyirsun beklerken?[/QUOTE]
Evveeettt şafak 6 mesela bugün çıktım saçlarımı kestirdim yürüdüm alışveriş yaptım... Düşünmemeye çalışıyorum ama aklımdan çıkmıyoooooo

="a_gurur, post: 37640858, member: 523958"]Yok canım bu benim 3. Ve son tedavim olacak inşallah :)
İnsallah canim son olur :) umarim bizlerinde bu son olur [/QUOTE]
Aminnnnn canım benim Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inan ben o kadar umutluyum ki Rabbimin izniyle olacağına o kadar inanıyorum ki yeterki o ol desin

İnşallah kuzucum rabbim çok büyük bellimi olurrrr
İnsallah Senin safak 6 sanirim neler yapiyirsun beklerken?[/QUOTE]
Evveeettt şafak 6 mesela bugün çıktım saçlarımı kestirdim yürüdüm alışveriş yaptım... Düşünmemeye çalışıyorum ama aklımdan çıkmıyoooooo[/QUOTE]
Ya ben sanki bu sefer dahami rahatim ne valla transferden sonra hep yatip dinlenecegim o kadar yoruldum ki dinlenmek iyi gelecek bana :) ilac kullaniyormusun?

İnsallah canim son olur :) umarim bizlerinde bu son olur
Aminnnnn canım benim Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inan ben o kadar umutluyum ki Rabbimin izniyle olacağına o kadar inanıyorum ki yeterki o ol desin[/QUOTE]
Farkettim sendeki umudu :) Allahim insallah bu sefer nasip eder:)

İnsallah Senin safak 6 sanirim neler yapiyirsun beklerken?
Evveeettt şafak 6 mesela bugün çıktım saçlarımı kestirdim yürüdüm alışveriş yaptım... Düşünmemeye çalışıyorum ama aklımdan çıkmıyoooooo[/QUOTE]
Ya ben sanki bu sefer dahami rahatim ne valla transferden sonra hep yatip dinlenecegim o kadar yoruldum ki dinlenmek iyi gelecek bana :) ilac kullaniyormusun?[/QUOTE]
Evet kuzum kullanıyorum. Dondurulmus tedavisi ya benim estrofem, fitil, folikasit, coraspin kullanıyorum. Transferden sonra anneme geldik biz çok iyi oldu ben hep keyif yaptım annem pervane oldu Allah razı olsun. Annem memur, bir hafta izin almıştı ama ben yarın evime geçme niyetindeyim. Oda bırakmam pazara kadar diyr... Biraz yanlız kalmak istiyorum.. Ya bende çok tuhaf bişey var bebeğimin olacak olması yada işte bebek konuşması bile gecse çok utanıyorum... Annemden büle utanıyorum... Mesela kasıgın agrıyomu ne hissediuosun felan diyo kendimi çok kötü hissediyorum ben nasıl aşıcam bu durumu yaaa bak buraya yazarken bile tuhaf oldum

gyilmaz1982 canım benim hepimiz o kadar zorlu yollardan geçiyoruz Rabbim sabretmeyi şükretmeyi öğretiyor bize ben ikizlerimi kaybettikten sonra bir daha tedaviye başlayamam diyordum tam 4 yıl aradan sonra tekrar denemeye karar verdim bu 4 yıl boyunca kendimi hep bu zamana hazırladım bakalım Rabbim umutlarımızı emeklerimizi boşa çıkarmasın tek dileğimiz hayırlı sağlıklı evlâtlara sahip olmak ben hep diyorum işimiz Rabbimize kaldıysa olmuş biliriz elhamdulillah yeter ki o ol desin amannnn ne uzun yazdım ben ya :)

tt şafak 6 mesela bugün çıktım saçlarımı kestirdim yürüdüm alışveriş yaptım... Düşünmemeye çalışıyorum ama aklımdan çıkmıyoooooo
Ya ben sanki bu sefer dahami rahatim ne valla transferden sonra hep yatip dinlenecegim o kadar yoruldum ki dinlenmek iyi gelecek bana :) ilac kullaniyormusun?[/QUOTE]
Evet kuzum kullanıyorum. Dondurulmus tedavisi ya benim estrofem, fitil, folikasit, coraspin kullanıyorum. Transferden sonra anneme geldik biz çok iyi oldu ben hep keyif yaptım annem pervane oldu Allah razı olsun. Annem memur, bir hafta izin almıştı ama ben yarın evime geçme niyetindeyim. Oda bırakmam pazara kadar diyr... Biraz yanlız kalmak istiyorum.. Ya bende çok tuhaf bişey var bebeğimin olacak olması yada işte bebek konuşması bile gecse çok utanıyorum... Annemden büle utanıyorum... Mesela kasıgın agrıyomu ne hissediuosun felan diyo kendimi çok kötü hissediyorum ben nasıl aşıcam bu durumu yaaa bak buraya yazarken bile tuhaf oldum[/QUOTE]
:) bende aynen senin gibiyim :) utanmadigim tek insan esim hele annemden dahada cok utaniyoeum o yuzden nasil asacaginla ilgili hic bisey diyemem, ben esime dedimki bu sefer kimse bilmesin, hemen gitmis kayinvalideme soylemis oda ne dedi doktor diye sordu dedim tedaviye baslamak icin gitmedim ben ne zaman baslayabilieim diye gittim bakalim opu ve transferden sonra esim anneme gidiyoruz dwmesse iyidir, aslunda kayinvaldwm cok iyidir ama hem utaniyor hemde rahat edemiyorum

Ya ben sanki bu sefer dahami rahatim ne valla transferden sonra hep yatip dinlenecegim o kadar yoruldum ki dinlenmek iyi gelecek bana :) ilac kullaniyormusun?
Evet kuzum kullanıyorum. Dondurulmus tedavisi ya benim estrofem, fitil, folikasit, coraspin kullanıyorum. Transferden sonra anneme geldik biz çok iyi oldu ben hep keyif yaptım annem pervane oldu Allah razı olsun. Annem memur, bir hafta izin almıştı ama ben yarın evime geçme niyetindeyim. Oda bırakmam pazara kadar diyr... Biraz yanlız kalmak istiyorum.. Ya bende çok tuhaf bişey var bebeğimin olacak olması yada işte bebek konuşması bile gecse çok utanıyorum... Annemden büle utanıyorum... Mesela kasıgın agrıyomu ne hissediuosun felan diyo kendimi çok kötü hissediyorum ben nasıl aşıcam bu durumu yaaa bak buraya yazarken bile tuhaf oldum[/QUOTE]
:) bende aynen senin gibiyim :) utanmadigim tek insan esim hele annemden dahada cok utaniyoeum o yuzden nasil asacaginla ilgili hic bisey diyemem, ben esime dedimki bu sefer kimse bilmesin, hemen gitmis kayinvalideme soylemis oda ne dedi doktor diye sordu dedim tedaviye baslamak icin gitmedim ben ne zaman baslayabilieim diye gittim bakalim opu ve transferden sonra esim anneme gidiyoruz dwmesse iyidir, aslunda kayinvaldwm cok iyidir ama hem utaniyor hemde rahat edemiyorum [/QUOTE]
Yaaa niye böyleyiz biz, bende aynen annem babam ve kardesimden cok utanıyorum. Kardeşim yegenşmi sıkı tut abla diyo yerin dibine giriyorum, annem bişeyler diyo yada soruyo kötü oluyorum nokcak böyle??? Annem dua ediyo amin bile diyemiyorum oyuzden yarın kendi evime kacıcammmm

E="a_gurur, post: 37642020, member: 523958"] gyilmaz1982 canım benim hepimiz o kadar zorlu yollardan geçiyoruz Rabbim sabretmeyi şükretmeyi öğretiyor bize ben ikizlerimi kaybettikten sonra bir daha tedaviye başlayamam diyordum tam 4 yıl aradan sonra tekrar denemeye karar verdim bu 4 yıl boyunca kendimi hep bu zamana hazırladım bakalım Rabbim umutlarımızı emeklerimizi boşa çıkarmasın tek dileğimiz hayırlı sağlıklı evlâtlara sahip olmak ben hep diyorum işimiz Rabbimize kaldıysa olmuş biliriz elhamdulillah yeter ki o ol desin amannnn ne uzun yazdım ben ya :)[/QUOTE]
Guzel Yazdin ama canim benim, zaman cik cabuk geciyor malesef birtek biz transferden sonra sinuc bekledigimizde yavasliyo sanki biraz :) insallah bu topigin son 3 hamileside biz oluruz sen, ben, yesilinci :) ben ilk burada ywzmustim hamile oldugumu yine burada yazmak usterim bu topigi baska seviyorum :)

:) bende aynen senin gibiyim :) utanmadigim tek insan esim hele annemden dahada cok utaniyoeum o yuzden nasil asacaginla ilgili hic bis. diyemem, ben esime dedimki bu sefer kimse bilmesin, hemen gitmis kayinvalideme soylemis oda ne dedi doktor diye sordu dedim tedaviye baslamak icin gitmedim ben ne zaman baslayabilieim diye gittim bakalim opu ve transferden sonra esim anneme gidiyoruz dwmesse iyidir, aslunda kayinvaldwm cok iyidir ama hem utaniyor hemde rahat edemiyorum [/QUOTE]
Yaaa niye böyleyiz biz, bende aynen annem babam ve kardesimden cok utanıyorum. Kardeşim yegenşmi sıkı tut abla diyo yerin dibine giriyorum, annem bişeyler diyo yada soruyo kötü oluyorum nokcak böyle??? Annem dua ediyo amin bile diyemiyorum oyuzden yarın kendi evime kacıcammmm[/QUOTE]
Kqrdeslerim dogum yapti annem yanlarinda kaldi, baktim kardesim hic utanmiyo emziriyo seviyo falan ben hic istemem annemi kardeslerimi falan, valla hayalini bile kuramiyorum ben dedim zaten annen kayinvalidem ve kardeslerime yanlislikla dogurursam falan siz gelmeyin yanima ben cok utaniyorum, arkadaslarimin yaninda daha rahat hissediyorum kendimi

gyilmaz1982 rabbim sesinden duysun canım benim ilk yesilinci den alırız güzel haberi sonra arkasından biz veririz peşpeşe güzel haberleri bende bu topiği ayrı seviyorum zaten sonucumu alınca hemen yazıcam buraya kocaman hamileyim diye inşallah o güzel günleri görmek nasip olur bizede :)

Allah razi olsun canim benim güzel dileklerin için. Senin de Allah bu razi oluşunun, sabrinin ve iyiliğinin mukafatini verecektir mutlaka. Birazcık dinlen moral topla sonra yeni umutlarla tekrar yola.. Bu uğurda yilmak yok:)

Yaaa niye böyleyiz biz, bende aynen annem babam ve kardesimden cok utanıyorum. Kardeşim yegenşmi sıkı tut abla diyo yerin dibine giriyorum, annem bişeyler diyo yada soruyo kötü oluyorum nokcak böyle??? Annem dua ediyo amin bile diyemiyorum oyuzden yarın kendi evime kacıcammmm[/QUOTE]
Kqrdeslerim dogum yapti annem yanlarinda kaldi, baktim kardesim hic utanmiyo emziriyo seviyo falan ben hic istemem annemi kardeslerimi falan, valla hayalini bile kuramiyorum ben dedim zaten annen kayinvalidem ve kardeslerime yanlislikla dogurursam falan siz gelmeyin yanima ben cok utaniyorum, arkadaslarimin yaninda daha rahat hissediyorum kendimi[/QUOTE]
Aynı bensin sennn

Valla benide motive ediyorsun :) ben utsniyorum yazamiyorum biz yesilinciyle utanma smile i koyarsak anlaki hamilwyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…