2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Allhin izniyle hele ogunler bir gelsinde insallh gorcezzz.. :) uyutmak yukk :)[/QUOTE]
Sen neden uyumadin daha?

Tutucam kendimi ilk tedavimdede 11. Gün baktırmıştım... Ama bi sıkıntı var bu defa kendimi çok dinliyorum belirti bulmaya calışıyorum. Yapmak istemiyorum ama çünkü ilaçlardan biliyorum... Test günü düşününcede kötü oluyorum, aslında öğrenmeye cesaretimde yok sanki.... Ufff karmakarışığım... Bak buda ilaçlardan hormonlarım tavan yaptı[/QUOTE]
Amanda amannn bnm kuzumm yatarmistaa.. Beklermis pamugunu.. Zamn yaklasinca ole bir cesaretin oluyrki.. Bn test gunu uyuyakalmistim hahaha ozamn gelince hersey cok guzel olcak allhin izniyle..[/QUOTE]
Evveettttt bekliyorum kuzumm inşallah hersey yolunda gider... Heee hatırlıyorum test günü uyudugunu hormonlardanmış meger

Amanda amannn bnm kuzumm yatarmistaa.. Beklermis pamugunu.. Zamn yaklasinca ole bir cesaretin oluyrki.. Bn test gunu uyuyakalmistim hahaha ozamn gelince hersey cok guzel olcak allhin izniyle..[/QUOTE

Kuzum srnde entrresansin yani uyuyabiliyorsun ben geceleri bile uyuyamiyorum test gunu uyudugum u hic dusunemiyorum hem sren benide yesilinciyide uyutmazsin herslde [/QUOTE]
Bencede bu kız biz uyumak istesekte uyutmaz, o gün bizen daha heycanlı olcak kesin

Tutucam kendimi ilk tedavimdede 11. Gün baktırmıştım... Ama bi sıkıntı var bu defa kendimi çok dinliyorum belirti bulmaya calışıyorum. Yapmak istemiyorum ama çünkü ilaçlardan biliyorum... Test günü düşününcede kötü oluyorum, aslında öğrenmeye cesaretimde yok sanki.... Ufff karmakarışığım... Bak buda ilaçlardan hormonlarım tavan yaptı[/QUOTE]
Valla insan gercekten belirti ariyo, bende ilkinde bisey olsa hemen ilaclarin yan etkilerini acip prospektusten okuyordum sonrada bu ilacin yan etkisiymis diyip oturuyordum kendini dinledigin zaman oyle yap senin kacinci gun embriyosuydu?[/QUOTE]
Sorma valla aklımı hep başka yerlere vermeye calışıyorum ki zaten susn belirti felanda yok gibi benim dondurulmuş tedavisiydi 3. Gün dondurulmuştu. 2 gün önce çözüp blast oldu

Aynen canim bu üc oldu umudumu kaybetmedim bak senin yasadiklarini burda paylastik her söylenen söz hafifletmio ama destek cok güzelmis burda ögrendim sen yilmadin yola devam ettin bize yakisir mi hic annelikten gecmek annelik kolay degil simdiden ögrenioruz aslinda allah razi olsun arkadasim[/QUOTE]
Canım oldunmu kürtaj, iyimisin

Anladim canim insallah yaza kadar bakarsin olur insallah Allah yeter ki istesin dimi o genetik testi hic sorma 2 ay cok degilmi benimde simdi genetiksel arastirilacak hem esimin hem benim 6 hafta sürer demisti demekki her yer ayni degil insallah gönlünce olur

Aminn canimm insallahh hepimizinn sende yaz suraya artik hanileyim die zamanini bekle ben 16. Gûn yaptirm8stim insallah bu sefer pozitifinle sorunsuz gebelik yasarsin insallah hepimizzz
Ne kadar gec baktirmissin, iyi dayanmissin valla canım inşallah hepimiz birlikte yazarız [/QUOTE]
Aynen canim bana kalsa coktan baktirirdimda doktorum engelledi insallah birak hamileyyimi bebislerimizin resmini paylasiriz insallah tüm zorlu yolun mükafati die

Canım oldunmu kürtaj, iyimisin[/QUOTE]
Yok canim simdi gidiorum hastaneye bakayim kacta alcaklar

Canim benim güzel dualarin icin Allah razi olsun insallah hepimize nasib etsin yok kanama agri hic bisey yok hatta normel hamilelik herseyim belirtelerim as ermelerim vücudum sadece kesemin ici bos kesem bile büyük hersey normel gözüküo tek bebek yok nasib böyleymis

Günaydin canlar hastenedeyim sirami bekliorum ama iim insallah dahada ii olcam hepimiz ya gectik ya gecioz Allah im kimseye yasatmasin güzel hayirli günlere insallah

Günaydin canlar hastenedeyim sirami bekliorum ama iim insallah dahada ii olcam hepimiz ya gectik ya gecioz Allah im kimseye yasatmasin güzel hayirli günlere insallah
Metanetine masallah diyorum..... rabbim yar ve yardimcin olsun insallah... tevekkul edebilmen ne guzel, insallah bundan sonrasi gonlune gore olsun

hamileliğiniz hayırlı olsun.bende turan çetinde bu ayki adetimle başlıyorum kısmetse.eşim azosperm ve doktormuz için seçtik.siz memnun ayrıldınızmı.kısa protokolmü uzun protokolmü uygulandı size.bende şükür bir şey çıkmadı.kısa protokol dedi turan hoca.ama bu iyimi kötümü bilmiyorum.11 yıllık evliyim.ilk defa hazırlanacağım.hiçbirşey bilmiyorum.size zahmet olmazsa bana yaşadıklarınızı anlatabilirmisiniz.doktorunuz kimdi bu arada.rahim filmini nerde kime çaktirdiniz.ilaçlar ne kadar tuttu.toplam ne kadar ödediniz.çok sordum ama kusura bakmayın.tedavide parayı düşünmek istemiyorum.çok birikmişimiz yok.süprizlerle karşılaşmaktan korkuyorum.ilaçları merkezdenmi aldınız dışardanmı.

Allhin izniyle hele ogunler bir gelsinde insallh gorcezzz.. :) uyutmak yukk :)
Sen neden uyumadin daha?[/QUOTE]
Korkudann yaw uyuyamadim gece crinone jelle birlikte kahverengi gelmeye baslayinca trstim.. Bugun doktra gittim ikili testimin sonucunu almk icin sonuc guzel cikti cok sukur.. Artik crinone jelide biraktik.. Cok sukur tahris oldu hep.. Simdi iyim cok sukur.. Allhima..

Amanda amannn bnm kuzumm yatarmistaa.. Beklermis pamugunu.. Zamn yaklasinca ole bir cesaretin oluyrki.. Bn test gunu uyuyakalmistim hahaha ozamn gelince hersey cok guzel olcak allhin izniyle..[/QUOTE]
Evveettttt bekliyorum kuzumm inşallah hersey yolunda gider... Heee hatırlıyorum test günü uyudugunu hormonlardanmış meger[/QUOTE]
Ewettt canim bnmm insallh pmugum annesni sewmistr.. Haberini bekliyrum vallhi bnde.. Insallh.. Allhim hakkimizda hayrlisni versin insallh..

Amanda amannn bnm kuzumm yatarmistaa.. Beklermis pamugunu.. Zamn yaklasinca ole bir cesaretin oluyrki.. Bn test gunu uyuyakalmistim hahaha ozamn gelince hersey cok guzel olcak allhin izniyle..
Evveettttt bekliyorum kuzumm inşallah hersey yolunda gider... Heee hatırlıyorum test günü uyudugunu hormonlardanmış meger[/QUOTE]
Ewettt canim bnmm insallh pmugum annesni sewmistr.. Haberini bekliyrum vallhi bnde.. Insallh.. Allhim hakkimizda hayrlisni versin insallh..[/QUOTE]
Amin kuzummm.... Çok şükür ikili test te güzel çıkmış... Artık hamileliğin tanıdı çıkar kuzum doya doya

Sen neden uyumadin daha?
Korkudann yaw uyuyamadim gece crinone jelle birlikte kahverengi gelmeye baslayinca trstim.. Bugun doktra gittim ikili testimin sonucunu almk icin sonuc guzel cikti cok sukur.. Artik crinone jelide biraktik.. Cok sukur tahris oldu hep.. Simdi iyim cok sukur.. Allhima..[/QUOTE]
Crinone u bırakmak büyük boşluk olmuştu bende :) Elim her akşam başucumda durduğu yere gidiyordu vallaaa :) Bıraktığım halde 10 gün daha döküntüler gelmişti... Panik olmaa devam ederse...

Crinone u bırakmak büyük boşluk olmuştu bende :) Elim her akşam başucumda durduğu yere gidiyordu vallaaa :) Bıraktığım halde 10 gün daha döküntüler gelmişti... Panik olmaa devam ederse...[/QUOTE]
Bu doktrun verdigi ilaclar igrenccc... Migdemi kaldirdi dedgin kadar varmiss yaa hayrlisi allhtan ne diyim.. Pamuklar iyi olsunda herseye raziyiz hepbirlikte.. Rabbim bugunlerimizede sukur.. Nediyim. Geride kalan can dostlarimada nasip etsin insallh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…