2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Caniim benim cok uzuldum inan ama dedigin gibi Hayırlısı boyleymis, ne denir bilemiyorum ki bende düşük yaptığında söylenilen hiçbirşey beni teselli etmiyordu Allahım inşallah tez zamanda kucağına hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip etsin sanada isteyen herkese de[/QUOTE]
Aynen canim bu üc oldu umudumu kaybetmedim bak senin yasadiklarini burda paylastik her söylenen söz hafifletmio ama destek cok güzelmis burda ögrendim sen yilmadin yola devam ettin bize yakisir mi hic annelikten gecmek annelik kolay degil simdiden ögrenioruz aslinda allah razi olsun arkadasim

Canim benim çok üzüldüm gerçekten ne diyeceğimi bilemedim Rabbim inşallah bir sonraki denemende bebeklerini kucağına almayi nasip eder, sen iyisin ya çok şükür Rabbim yardimcin olsun kardeşim
Amin canim insallah bidakine nasib olur dedigin gibi cok sükür iim aklim 6 hafta sonraki genetik test sonucu insallah o temiz cikar siz ne güzel insanlarsiniz insallah bu günlerde gececek canim benim

Kizlar canlar bizim davamiz cok masum özlem dolu yorucu biz farkliyiz aslinda kolay kazanmioruz o yüzden mükafati da okadar degerli oluorki kimsee anlatamioz zamani gelince kazanmakta kaybetmekte biz insanlar icin biz anneyiz annelik kolay degil yolun sonunda özlemlerimiz varsa gelecekse cekilen zahmet mübahtir hepimize destekleriniz icin Allah hepinizden razi olsun simdi genetik boyu arastirilcak rapor 6 hafta sonra insallah hersey sorunsuz cikar hepinize tesekkür ederim dava yol arkadaslarim

[QUOTE=" post: 37620298, member: ana diyene bak sende az degilsin hani canim o zaman cok gaza getirdiler beni ne yapayim:)[/QUOTE]
Ya okadar merak ediyorumkiii. Zamanda geçmiyr bi türlü, haftaya çarşsmba yaptırıcam eger sabredebilirsem[/QUOTE]
Ya boyle oluyormus iste bak simdi benim 2. olunca tecrubeli oluyorum, diyorumki kendi kendime ilk seferde yaptigim hatalari yapmayacagim ama biliyorumki Allah nasip ederde transferim olur ve 7. Gune gelrsem bakmamak icin zor dururum, ilkinde 7. Gun cikmisti bundada cikar eder kan verirken bulurum kendimi :)

[QUOTE=" post: 37620298, member: ana diyene bak sende az degilsin hani canim o zaman cok gaza getirdiler beni ne yapayim:)
Ya okadar merak ediyorumkiii. Zamanda geçmiyr bi türlü, haftaya çarşsmba yaptırıcam eger sabredebilirsem[/QUOTE]
Ya boyle oluyormus iste bak simdi benim 2. olunca tecrubeli oluyorum, diyorumki kendi kendime ilk seferde yaptigim hatalari yapmayacagim ama biliyorumki Allah nasip ederde transferim olur ve 7. Gune gelrsem bakmamak icin zor dururum, ilkinde 7. Gun cikmisti bundada cikar eder kan verirken bulurum kendimi :)[/QUOTE]
Hayrrrr busefer olmayacakkk ole 7.gun falan sabretceksin 10.gun baktrcaksin sonra strese gircekain bilmiyrmuyum bn senii nowwww nowww :)

Hayrrrr busefer olmayacakkk ole 7.gun falan sabretceksin 10.gun baktrcaksin sonra strese gircekain bilmiyrmuyum bn senii nowwww nowww :)[/QUOTE]
Ya seni burada gormeyi o kadar ozlemisim ki, seni cooookkkkk seviyorum ben bakalim birileri simdi yaptirma dedikce icimdeki seytan baktir baktir diyor :) insallah durtmezler beni kasiniyorum ben valla

Aynen canim bu üc oldu umudumu kaybetmedim bak senin yasadiklarini burda paylastik her söylenen söz hafifletmio ama destek cok güzelmis burda ögrendim sen yilmadin yola devam ettin bize yakisir mi hic annelikten gecmek annelik kolay degil simdiden ögrenioruz aslinda allah razi olsun arkadasim[/QUOTE]
Canım bu kadar olgunlukla karşılaman o kadar guzelki , inşallah bu sondurda bi dahaki tedavin hem pozitif hem de sonuna kadar giden sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı ve hayırlı bir evlat eline alarak sonlanir

[QUOTE=" post: 37620298, member: ana diyene bak sende az degilsin hani canim o zaman cok gaza getirdiler beni ne yapayim:)
Ya boyle oluyormus iste bak simdi benim 2. olunca tecrubeli oluyorum, diyorumki kendi kendime ilk seferde yaptigim hatalari yapmayacagim ama biliyorumki Allah nasip ederde transferim olur ve 7. Gune gelrsem bakmamak icin zor dururum, ilkinde 7. Gun cikmisti bundada cikar eder kan verirken bulurum kendimi :)[/QUOTE]
Tutucam kendimi ilk tedavimdede 11. Gün baktırmıştım... Ama bi sıkıntı var bu defa kendimi çok dinliyorum belirti bulmaya calışıyorum. Yapmak istemiyorum ama çünkü ilaçlardan biliyorum... Test günü düşününcede kötü oluyorum, aslında öğrenmeye cesaretimde yok sanki.... Ufff karmakarışığım... Bak buda ilaçlardan hormonlarım tavan yaptı

Canım bu kadar olgunlukla karşılaman o kadar guzelki , inşallah bu sondurda bi dahaki tedavin hem pozitif hem de sonuna kadar giden sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı ve hayırlı bir evlat eline alarak sonlanir[/QUOTE]
Aminn canimm insallahh hepimizinn sende yaz suraya artik hanileyim die zamanini bekle ben 16. Gûn yaptirm8stim insallah bu sefer pozitifinle sorunsuz gebelik yasarsin insallah hepimizzz

Hayrrrr busefer olmayacakkk ole 7.gun falan sabretceksin 10.gun baktrcaksin sonra strese gircekain bilmiyrmuyum bn senii nowwww nowww :)
Ya seni burada gormeyi o kadar ozlemisim ki, seni cooookkkkk seviyorum ben bakalim birileri simdi yaptirma dedikce icimdeki seytan baktir baktir diyor :) insallah durtmezler beni kasiniyorum ben valla[/QUOTE]
Bende seni cok sewiyrummm birtanemmm sen baktrrsan trligi yiceksin heee izin vermiycem busefer.. Olmaz.. Allhim yardimcimiz olsunn. Insallh.. Ben hep bir telin ucundayim arayan bulur yewrimmmm :))

Ya okadar merak ediyorumkiii. Zamanda geçmiyr bi türlü, haftaya çarşsmba yaptırıcam eger sabredebilirsem
Tutucam kendimi ilk tedavimdede 11. Gün baktırmıştım... Ama bi sıkıntı var bu defa kendimi çok dinliyorum belirti bulmaya calışıyorum. Yapmak istemiyorum ama çünkü ilaçlardan biliyorum... Test günü düşününcede kötü oluyorum, aslında öğrenmeye cesaretimde yok sanki.... Ufff karmakarışığım... Bak buda ilaçlardan hormonlarım tavan yaptı[/QUOTE]
Amanda amannn bnm kuzumm yatarmistaa.. Beklermis pamugunu.. Zamn yaklasinca ole bir cesaretin oluyrki.. Bn test gunu uyuyakalmistim hahaha ozamn gelince hersey cok guzel olcak allhin izniyle..

A adakar tekrar tedaviye baslamana cok sevindim insallah bu sefer hersey yolunda gider korkma yeterki bebisine inan insallah hersey dahada güzel olcak gönlûne göre versin rabbim insallah tedavin hayirli olsun
yok canım benim tedaviye başlamadım doktor testler verdi yaptırıyorum testimin bir tanesi 25 kasımda sonucu ne zaman çıkar bilmiyorum doktor 2 ay sürer dedi yaptırdığım testler neden tutmadığına dair genetik testler hayırlısı şuan maddi anlamda sıkıntılarım var üstelik işyerindede sıkıntılarım var işyerim batmak üzere yaza doğru tekrara deneyeceğim inşallah

sınav canım Allah büyük Sloganımız neydi Obebek bizim evlerimize gelecek hayırlısıyla

Canımmm inan çok üzüldüm Ne desek boş,bizim bilmediğimizi bilen Rabbimiz var ve inşallah sonunda sana ve hepimize evlatlarımızı nasip eder.Herhangi bi sıkıntın varmıydı,kanama vs.İnşallah genetik testin sonucu iyi çıkar.Dualarım seninle canım...

yesist: 37623012 .!.:
Ya okadar merak ediyorumkiii. Zamanda geçmiyr bi türlü, haftaya çarşsmba yaptırıcam eger sabredebilirsem
Tutucam kendimi ilk tedavimdede 11. Gün baktırmıştım... Ama bi sıkıntı var bu defa kendimi çok dinliyorum belirti bulmaya calışıyorum. Yapmak istemiyorum ama çünkü ilaçlardan biliyorum... Test günü düşününcede kötü oluyorum, aslında öğrenmeye cesaretimde yok sanki.... Ufff karmakarışığım... Bak buda ilaçlardan hormonlarım tavan yaptı[/QUOTE]
Valla insan gercekten belirti ariyo, bende ilkinde bisey olsa hemen ilaclarin yan etkilerini acip prospektusten okuyordum sonrada bu ilacin yan etkisiymis diyip oturuyordum kendini dinledigin zaman oyle yap senin kacinci gun embriyosuydu?

Canım bu kadar olgunlukla karşılaman o kadar guzelki , inşallah bu sondurda bi dahaki tedavin hem pozitif hem de sonuna kadar giden sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı ve hayırlı bir evlat eline alarak sonlanir
Aminn canimm insallahh hepimizinn sende yaz suraya artik hanileyim die zamanini bekle ben 16. Gûn yaptirm8stim insallah bu sefer pozitifinle sorunsuz gebelik yasarsin insallah hepimizzz[/QUOTE]
Ne kadar gec baktirmissin, iyi dayanmissin valla canım inşallah hepimiz birlikte yazarız

Amanda amannn bnm kuzumm yatarmistaa.. Beklermis pamugunu.. Zamn yaklasinca ole bir cesaretin oluyrki.. Bn test gunu uyuyakalmistim hahaha ozamn gelince hersey cok guzel olcak allhin izniyle..[/QUOTE

Kuzum srnde entrresansin yani uyuyabiliyorsun ben geceleri bile uyuyamiyorum test gunu uyudugum u hic dusunemiyorum hem sren benide yesilinciyide uyutmazsin herslde

Amanda amannn bnm kuzumm yatarmistaa.. Beklermis pamugunu.. Zamn yaklasinca ole bir cesaretin oluyrki.. Bn test gunu uyuyakalmistim hahaha ozamn gelince hersey cok guzel olcak allhin izniyle..[/QUOTE

Kuzum srnde entrresansin yani uyuyabiliyorsun ben geceleri bile uyuyamiyorum test gunu uyudugum u hic dusunemiyorum hem sren benide yesilinciyide uyutmazsin herslde [/QUOTE]
Allhin izniyle hele ogunler bir gelsinde insallh gorcezzz.. :) uyutmak yukk :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…