2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Başka bi doktora iyi bi hastaneye git cnm
Ah canim iste onu yapamiorum burda özel die bisey yok bir doktordan öbür doktora gecemiorum kurallar varmis persembe gene cagirdi anlam veremiorum olmadi esime yalvarip kadin dogumcuma gidecem oda gec termin verior gittigm yer direk ayrintili bebek ve hormon üzerine hastane

Selam kızlar
inofolic kullanan varmı aranızda.. sadece pko lularmı kullanıyo
tedavi öncesi başlasam sakıncası varmı bilen yardım etsin nolur

Canım hiç panik yapma pek çok kişinin başına gelebiliyor. İnşallah Perşembe görürsünüz. Allah'a emanet hep bebelerimiz perşembeye kadar kendini ferah tutmaya çalış ki Bebişin rahatlasın kendini göstersin inşallah

canim aynen rahat olmaya calisiorum hayirlisini diledim ve saskinim ister istemez binbir soru aklimda bu 3 hamilelik buda olmazsa vermeyen Allah in vardir bi bildigi insallah dedigin gibi persembe görürüm insallah

Coookkkkk sevindim canım, cok güzel bi haber bu. Yerim onun minik ellerini annesi.Rabbim onu sana bağışlasin hep güzel haberlerini duyalim

canim aynen rahat olmaya calisiorum hayirlisini diledim ve saskinim ister istemez binbir soru aklimda bu 3 hamilelik buda olmazsa vermeyen Allah in vardir bi bildigi insallah dedigin gibi persembe görürüm insallah
Aferin canım rahat ol işte böyle. Perşembe günü inşallah görürsün bebeğini. Herşey yolunda merak etme:)

Kızlar ben de dün doktordaydim, Keselerimi gördüm Rabbim bir isterken iki vermiş şükürler olsun. Haftaya perşembe de inşallah kalp atislarini duyarım.

Canim harika haber Rabbim kucağına almayi da nasip etsin inşallah darısı başımıza :)

Canım seni biraz erken çağırmış gibi geldi bana,beni nerdeyse 7.hafta olacağı zaman çağırdı kalp atışı için,bide bazı bebeklerde kalp atışı geç duyulabiliyormuş,inşallah bi sıkıntı yoktur moralini bozma hemen,dua edelim,perşembe mutlu haberini alırız

Canim benim ilk bebegimi 6+6 haftalikken gördüm kalp atisini gectim kesede bebegi göremiorum doktor biraz yüzü asik konusuncada icime dert oldu

arkadaşlar merhaba tüp bebek denememin olumsuz sonuçlanmasından sona doktorum birkaç tane vitamin önerdi bunlar arginmax womens biesteron coenzym Q-10 verdi bunları kullananlar varmı aranızda acaba çünkü adet olmam gerekiyor kullananlarınız varsa ve bu durumla karşılaştılarsa bilgi verirmisiniz

Canım coenzym Qh kullandım bende. İlk tüp denememde yumurtalarımın kalitesi kötüydü. İkinci denememe kadar bu ilacı verdi doktor ve 28 yumurtamdan 26 sı birinci kalitedeydi. Bir çeşit antiokdidanmış canım öyle söylemişti

slm kızlar bebişlerimin sonucu geldi 6taneden 1tane sağlıklı çıkmış nasıl moralim bozuldu anlatamam ama doktorum normal olduğunu söylüyor sen normal yolla hamile kalıyosun ama bebeklerin sağlıksız olduğu için düşüyo bitanede olsa sağlıklı embriyo bulabilmek bizin için büyük şans dedi c.ertesi transferim var dua edin bana

ne kadar kullandın ve sende adet düzensizliği yaptı mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…