2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

slm kızlar bebişlerimin sonucu geldi 6taneden 1tane sağlıklı çıkmış nasıl moralim bozuldu anlatamam ama doktorum normal olduğunu söylüyor sen normal yolla hamile kalıyosun ama bebeklerin sağlıksız olduğu için düşüyo bitanede olsa sağlıklı embriyo bulabilmek bizin için büyük şans dedi c.ertesi transferim var dua edin bana:KK51:
Canim benim moralini bozma benim de 3 tane vardi ikisi cöp oldu birtane koydular tutundu dua et bebisin seninle olsun koyuldugunda az olsun kaliteli olsun insallah

Slm kızlar dualarınıza ihtiyacım var yarın sabah transferim var 3. Gün transferi olucak ben 5 bekliyodum moralim çok bozuldu neler yapmalıyım sizce bide 3. Gün embriyosu transfer edilipte tutan arkadaşlar vardi mıydı bana azcık moral verebilir misiniz morale ihtiyacım var acilen kendimi toparlamam lazım bide transferden sonra neler yapayım sizce

Slm kızlar dualarınıza ihtiyacım var yarın sabah transferim var 3. Gün transferi olucak ben 5 bekliyodum moralim çok bozuldu neler yapmalıyım sizce bide 3. Gün embriyosu transfer edilipte tutan arkadaşlar vardi mıydı bana azcık moral verebilir misiniz morale ihtiyacım var acilen kendimi toparlamam lazım bide transferden sonra neler yapayım sizce
Canım moralini bozma 2. Gün 5. Gün takma kafana böyle şeyler... Rabbim ol dedikten sonra hiç farkı yok. Bak konu sahibemiz umudihar 2. Gün embriyo transferi oldu maşallah bebişi karnında şuan:anneadayı: bak bu sana umut olsun:KK54: 5. Gün olup tutmayanda çok arkadasımız var malesef... Hiç takma şuan senin için moral çookkkkk önemli..

canim benim moralini sakin bozma benim de 3.gün embiriosu hatta tek yumurta kenarda dondurulmusum bilee yok ve tuttu besinci gün ve 3 gün olmasi degil önemli olan kalitesi ve tutunmasi ben iki hafta evde izinliydim tek dikkat ilaclarimin saatine dikkat ettim o cok önemli eger faydasini cok ii istiosan saatine Saat ic bide bol bol dinlendim evde hic bi is yapmadim ama devamlida yatmadim hic olumsuz düsünmedim hep oksadim bebegimle konustum inandim tutunacagina ne olursa olsun sakin belirti arama sabirli ol bence ben bunlari yaptim ve yasadim insallah hayirlisi olur canim bebegini al gel ve insallah tutunur:)

Canım moralini bozma 2. Gün 5. Gün takma kafana böyle şeyler... Rabbim ol dedikten sonra hiç farkı yok. Bak konu sahibemiz umudihar 2. Gün embriyo transferi oldu maşallah bebişi karnında şuan:anneadayı: bak bu sana umut olsun:KK54: 5. Gün olup tutmayanda çok arkadasımız var malesef... Hiç takma şuan senin için moral çookkkkk önemli..
Çok saol vanım benim çok haklısın hemen hemen toplıcam kendimi rabbim ol dedikten sonra ne öndmi var gününün peki neler yapayım yarından sonra

canim benim moralini sakin bozma benim de 3.gün embiriosu hatta tek yumurta kenarda dondurulmusum bilee yok ve tuttu besinci gün ve 3 gün olmasi degil önemli olan kalitesi ve tutunmasi ben iki hafta evde izinliydim tek dikkat ilaclarimin saatine dikkat ettim o cok önemli eger faydasini cok ii istiosan saatine Saat ic bide bol bol dinlendim evde hic bi is yapmadim ama devamlida yatmadim hic olumsuz düsünmedim hep oksadim bebegimle konustum inandim tutunacagina ne olursa olsun sakin belirti arama sabirli ol bence ben bunlari yaptim ve yasadim insallah hayirlisi olur canim bebegini al gel ve insallah tutunur:)
Kuzucum allah razı olsun valla sakinleşiyorum bu sölediklerinizi okudukça sonuçta en iyi biz bizi anlıyoruz allah bebişini bağışlasın sana inş sağ salim kucağına alırsın bana da nasip etsin Allah ım annem geldi bakıcak bana yıllık iznim bar ayın 10 una kadar iyi oldu yani peki neler yemeliyim mesela senin özellikle yediğin bişeler var mı ay heycanlanmaya başladım :)

Çok saol vanım benim çok haklısın hemen hemen toplıcam kendimi rabbim ol dedikten sonra ne öndmi var gününün peki neler yapayım yarından sonra
Hıhh şöylee...:KK54: Yarın teansferin olacak bence tedavinin en en ennn güzel anı... Transferin olurken ekrandan izliceksin böyle yıldız kayar gibi biley gececek işte o senşn bebişin...:KK68: O andan itibaren kendini çok iyi hissedeceksin muhtesem bi duygu düşünsene bebiş artık yatagında... İlk 3 gün çok önemli. 3 gün boyunca bebişin rahminde gezecek o yuzden bu 3 gün kendine dikkat et... En önemlisi bol bol su içmek bunu sakın atlama. Bşde doktorum nar suyu önerdi hergün bi bardak tutunmaya yardımcı olumus. Forumda kabak çekşrdeği okumuştum. Hıı protein agırlıklı beslen bide.. Bu esnada bebişte 9 aylık yatagını hazırlasın inşallah.....

Canım senin yaşadığın tedirginliği ben de yaşadım hep 5.gün olur diye şartladım kendimi ama benimki de 2.gün 4 hücreli tek embriyo idi ve tuttu çok şükür,ilk söylediklerinde çok canım sıkıldı ama nasipte varsa olur dedik Allah a tevekkül ettik,bi çok ülkede erken transfer ediliyomuş çünkü embriyo ne kadar anne rahmi ile erken tanışırsa tutunması daha iyi oluymuş,tutacak embriyonun günle alakası yok aslında.Embriyo kaç hücreli,kalitesi vs nasıl bilgi verdiler mi?Moral çok önemli,sakın stress yapma canım,hayırlı haberlerini bekliyoruz:KK68:

Günaydin kizlar bugün doktordan geldim ve karmakarisigim:110: bebegim ultrasonda 6+3 günlük ama ben gene göremedim kalp atislarini birakin kendisi yok ortada kesem var hatta büyük ama bebegim gözükmüor sanki bir ara görür gibi olduk ama sadece olduk doktorum cok sasirdi kesen cok ii normelde kalp atislarini duymamiz lazim sasirdim die ve persembe tekrar cagirdi bugün göstermeyen persembe görünürmü ya böyle olan varmidir ki anlamadim haiyrlisi olsun sükür hamd olsun:110:
Benimde oyle oldu cnm merak etme bisey olmaz ama persembe kesin cikmasi lazim yoksa sorun oluyo benimde kesem bebege gore 1hafta kucuk allaha emanet hayirlisi

Canim benim ben iki deneme yaptim ikiside3.gun embriosu ikiside tutundu iljini kaybettim ama sorun benden kaynakliydi yani tutuyor hic uzulme

canim aynen rahat olmaya calisiorum hayirlisini diledim ve saskinim ister istemez binbir soru aklimda bu 3 hamilelik buda olmazsa vermeyen Allah in vardir bi bildigi insallah dedigin gibi persembe görürüm insallah
Hasretle umutla perşembeyi bekliyoruz canım zaten bişe kalmadı :KK66: hadi bakalım iyi haberlerle gel❤️

Canım benim hiç takılma güne Rabbim vermek istedikten sora tutunur Allah'ın izniyle. Dua edelim birbirimize inşallah sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize❤️❤️❤️

slm kızlar bebişlerimin sonucu geldi 6taneden 1tane sağlıklı çıkmış nasıl moralim bozuldu anlatamam ama doktorum normal olduğunu söylüyor sen normal yolla hamile kalıyosun ama bebeklerin sağlıksız olduğu için düşüyo bitanede olsa sağlıklı embriyo bulabilmek bizin için büyük şans dedi c.ertesi transferim var dua edin bana:KK51:
Canım benden 28 yumurta alındı 20si döllendi transfer günü Dr bir tanesinin birinci kalite olduğunu söyledi. Yani sayılara çok takılma. Bir olsun bizim olsun inşallah sağlıkla sonuna kadar gider. Bu iş tamamen kısmet işi Allah nasip ederse olacak. İnşallah nasibimizde vardır bebelerimizi sağlıkla kucağımıza almak❤️

Kuzucum allah razı olsun valla sakinleşiyorum bu sölediklerinizi okudukça sonuçta en iyi biz bizi anlıyoruz allah bebişini bağışlasın sana inş sağ salim kucağına alırsın bana da nasip etsin Allah ım annem geldi bakıcak bana yıllık iznim bar ayın 10 una kadar iyi oldu yani peki neler yemeliyim mesela senin özellikle yediğin bişeler var mı ay heycanlanmaya başladım :)
Canim öyle yedigim özenli özellikli bisey yok sadece biraz daha saglikli beslendim meyvemi cok yedim cayimi azalttim kolaymis asitmis hepsini hayatimdan cikardim insallah canim hepimiz sag salim alalim cok yatma kabiz olursun yoksa sma cokta ayakta kalma herseyini dengele hayirlisi neyse o olsun insallah bide ilaclarina dikkat et

X