2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar bugün cuma dualarla bekleyelim bebişlerimizi sonuçta ettiğimiz dualar Allah yaklaşmamız sebebiyle mucizeler yaratabilir o yüzden sizinle bir dua paylaşmak istiyorum hadi bakalım dualarımızın kabul olması umuduyla yönelim Allah'a

Ewet canim fitildenmis.. doktrumu ardim olursun bugun yarin.desi.. rahimi temizliyrmua ya yorgun dusmus ondan ama sujurki oldum yarinda tedaviye basliycam insallh.. sagolasin cnmm
İnsan adet oldguna bukarmı sevinir dimi hayırlı olsun inşAllah tedavin canımmmm yumurtaları zor gelişen biri olarak incir ceviz yemeni tavsiye ederim güzel yumoşların olsun snra bebiş olsunda 15 gün snra karnına dolsun inşAllah

Hahahahaaa süper ya ben doktorumu çok seviyorum hasta doktor ilişkisine diyecek yok son derece dikkatli yani senin ilişkin nasıl bilmiyorum ama kendimi şanslı hissediyorum doktorum konusunda hadi bakalım inşallah güzel sonuçlanır canım ama şunu söyleyim dondurulmuş embriyo transferin başarı oranı çok daha yüksekmiş belki seni dinlendirir
Yolumuz emre beye dustugu icin cok sansliyiz diyiruz esimde bende. Martta ilk tedavimide emre beyle yapmistim negatif sldum ama aklimin ucundan bile gecmedi doktorumu degistirmek, hanile kalirsam gebelik takibimide o yapsin istiyorum. Ekibide cok tatli serap hanimi cok seviyorum. Gecen opum cok kotu gecmisti. Bu opudanda cokkorkuyodum serap hanim usenmedi ustunu degistirip sterilize olup opuya benle girdi. Elimi tuttu ben uyuyana kadar.kendimi muaynede gibi hissediyim diye. Ayyy rezalete bakkkk:KK70:

iyi ol iyi canim benim simdi 2.adetinimi beklicez transfer gunun icin kuzumm.oğlusumn ismni babasi ruyasnda gormus çınar bende mert diodum çınar mert olck rabbom kismet edersee bagislarsa bize.iyi iyi cok aciktrio beni limon yedirio bana surekli soyup yiyorm valla eşimde dio Allah senin canni almasn nasil yiyon sen onu dio :) dua ettim az once sizde kattim hemen insallah en kisa zamnda yasarsnz bu duygulari.
Oyyy adini yerim onun bennn:emir_bebek::KK15: evet yaa ysklasik 40 gunn.....

İnsan adet oldguna bukarmı sevinir dimi hayırlı olsun inşAllah tedavin canımmmm yumurtaları zor gelişen biri olarak incir ceviz yemeni tavsiye ederim güzel yumoşların olsun snra bebiş olsunda 15 gün snra karnına dolsun inşAllah

Ewet yaa.. 1sendir adetim geviksede hamileolsam diye dua ederdim simdi ise olduguma sevindim insan oglu iste ne oldum demiycekmissin ne olcam diycekmissin.. bizimkide o hesap tamm canim insallh yerim havuc suyuda yrrli deeler ama incir receli yaptydim o olurmu pekde sewmiyrum inciri.. insallh cnmm yaa insallhh.. olsunda.. gelsinartik.. onun kokusunu duyyorum hergece ryamda kollarimda bir uyniyrum.. kollrim bombis.. allhim herkese nasip etsin.can tasimayi..amin

Kizlar benim transferimin 6 gunu son iki gundur istemsiz uykuda gernesiyorum ben ya kuzularimun tutunmasini etkiliyor mudur
canım benim de bugün 7. günüm. dediğin gibi ben de çok geriniyorum. eşim yapma diyor ama ben istemsiz yapıyorum. inşallah bişey olmaz ya. bu kadarcık şeylerden etkileneceğini düşünmüyorum....

canım benim de bugün 7. günüm. dediğin gibi ben de çok geriniyorum. eşim yapma diyor ama ben istemsiz yapıyorum. inşallah bişey olmaz ya. bu kadarcık şeylerden etkileneceğini düşünmüyorum....
Ins olmaz saglikla tutunurlar ablam vucudun gerinmek istiyor icten geliyor yarari bile olabilir diyo ama ben tedirginim

Kızlar bugün cuma dualarla bekleyelim bebişlerimizi sonuçta ettiğimiz dualar Allah'a yaklaşmamız sebebiyle mucizeler yaratabilir o yüzden sizinle bir dua paylaşmak istiyorum hadi bakalım dualarımızın kabul olması umuduyla yönelim Allah'a​

La İlahe İllalahul Melikül Hakku'l Mübin 200 defa okuyan kişi Allah'tan ne isterse verilir... Allah kabul etsin inşallah

Ya Rakib 312 defa zikrederek istediğini Allah'a bildirirsen istediğin kabul olur...

bende dün ilk defa başvurdum çok çok yeniyiz daha Allah hepimize hayırlısıyla nasip eder inşallah ultrason ve kan tamam diğer testler kaldı adımları çok iyi bilmiyorum ptesi kan sonuçları çıkacak rahim filmini bile çektiremedik alet bozukmuş. dosya nasıl açtıracağım tüm testler bittikten sonra evraklarla nereuye başvuracağım zeynep kamilde. bilen bir kardeşim bana cevap yazabilir mi

bende dün ilk defa başvurdum çok çok yeniyiz daha Allah hepimize hayırlısıyla nasip eder inşallah ultrason ve kan tamam diğer testler kaldı adımları çok iyi bilmiyorum ptesi kan sonuçları çıkacak rahim filmini bile çektiremedik alet bozukmuş. dosya nasıl açtıracağım tüm testler bittikten sonra evraklarla nereuye başvuracağım zeynep kamilde. bilen bir kardeşim bana cevap yazabilir mi

Tedavin hayrli olsun cnm insallh sennide guzel haberlerini aliriz insallh bnm bilgim yokama arkadaslar yardimci olur insallh.. allhim yolumuzu acik tuutsun..

Benim de 7. Günum ben en bastan beri oyleyim.ve cok hapsuruyom. Alerjik olarak.ama bisey olmazmis korkmayin.benim eltim hamile oldugunu ogrenince saatlerce ip atladi basket oynadu koltuklarin tepesinden atladi. Ama o bebek 3 yasina girdi. Rahat olun. Ben pazartesi yaptircam kan testi pozitif cikarsa idrar alip sirf 2 cizgiyi gormek icin yapcam evde. Negatif çıkarsa da drnizliye anneme gitcem.

Ewet yaa.. 1sendir adetim geviksede hamileolsam diye dua ederdim simdi ise olduguma sevindim insan oglu iste ne oldum demiycekmissin ne olcam diycekmissin.. bizimkide o hesap tamm canim insallh yerim havuc suyuda yrrli deeler ama incir receli yaptydim o olurmu pekde sewmiyrum inciri.. insallh cnmm yaa insallhh.. olsunda.. gelsinartik.. onun kokusunu duyyorum hergece ryamda kollarimda bir uyniyrum.. kollrim bombis.. allhim herkese nasip etsin.can tasimayi..amin
Kuzum yaa biz hepimiz aynıyız aynı rüyaları görüp aynı üzüntülerle uyanırız bizi bizde başka kimse anlamaz eşlemiz bile eğer tedavilerimizde aksaklık olmazsa trabsferlerimiz yakın olcak nasipse canım inşAllah inşAllah❤️❤️

Merhaba canım, öncelikle hayırlı olsun tedavin.
Ben de sabah zeynep kamildeydim, ilk kez gidiyorum ben de, gerekli test,tahlil ,evrak listesini aldım tüp bebek bölümünden, hepsini tamamlayıp yine tüp bebek bölümüne gidiyorsunuz eşin ile birlikte dosya açılması için. Orada yönlendiriyorlar. Sen tahlilleri dışarıda mı yaptırdın? Ben hastane ortamını pek beğenmedim, özellikle rahim filmini orada çektirmek istemiyorum , dışarıdan kabul ediliyor mu onu da sormayı unuttum. Bildiklerimizi paylaşırız artık.

Benim de 7. Günum ben en bastan beri oyleyim.ve cok hapsuruyom. Alerjik olarak.ama bisey olmazmis korkmayin.benim eltim hamile oldugunu ogrenince saatlerce ip atladi basket oynadu koltuklarin tepesinden atladi. Ama o bebek 3 yasina girdi. Rahat olun. Ben pazartesi yaptircam kan testi pozitif cikarsa idrar alip sirf 2 cizgiyi gormek icin yapcam evde. Negatif çıkarsa da drnizliye anneme gitcem.
O ikinci cizgiyi gormeyi bende cok istiyorummmmm..... transferden sonra 11. Gun yaptiricam testimi esime soylemeden eger pozitif cikarsa hemen bi idrar testi yapip esime cift cizgiyle supriz yapicam hep boyle hayal ediyorummmm:KK33:

X