2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kuzum kaçıncı gün sonuçta doktorum demişti kandaki test en kesin sonuç üzülme sonuçta daha önce silik çıktı diyosun cnm bnm

canim erkkler bizden biraz farkli biz onlara gore cok daha vicdanki ve dusunceliyiz.kendi kocamdan degil ama cevremdekilerden biliorum.aceba o tedavnn psikoljsni atltamdimi acaba hani tuttumu tutmadmi falan die onun stresnide yasiyo olabilir.bide onlar kendilerne konduramiolar benim kocam sperm ornegi verdgnde 2 gun cok soguktu tuafna gelmis adamin dedi bekrken hic dusunmedim boyle biseyin basima gelceni demisti.sabret bakalim canim gonlunu alir ins.tez vakitte.

Aaaa doktorumuzda ayniymis... benimde 22 embriyodan 7 tane 1. Kalite dondurdular dun. Kalanlarida 2 gun daha gozlemliceklermis

Hahahahaaa süper ya ben doktorumu çok seviyorum hasta doktor ilişkisine diyecek yok son derece dikkatli yani senin ilişkin nasıl bilmiyorum ama kendimi şanslı hissediyorum doktorum konusunda hadi bakalım inşallah güzel sonuçlanır canım ama şunu söyleyim dondurulmuş embriyo transferin başarı oranı çok daha yüksekmiş belki seni dinlendirir

Aaaa doktorumuzda ayniymis... benimde 22 embriyodan 7 tane 1. Kalite dondurdular dun. Kalanlarida 2 gun daha gozlemliceklermis

Hahahahaaa süper ya ben doktorumu çok seviyorum hasta doktor ilişkisine diyecek yok son derece dikkatli yani senin ilişkin nasıl bilmiyorum ama kendimi şanslı hissediyorum doktorum konusunda hadi bakalım inşallah güzel sonuçlanır canım ama şunu söyleyim dondurulmuş embriyo transferin başarı oranı çok daha yüksekmiş belki seni dinlendirir

amin canım amaaan sabah çok kafama taktım üzüldüm de ondan sizle paylaşayım dedim paylaşınca içim biraz rahatladı artık yarın dananın kuyruğu kopacak hayırlısı bakalım

İnşallah canım Rabbim bizleri dermanımız bırakmasını ümitsizliğe kapışmak yok tamam bugün güzel geçir ve mutlu olmaya çalış yarın ola hayrola

Once uzuldum ama simdi geldim kendime bana ne oluyoda allahin taktirine uzuluyorum begenmiyorumki. O boyle arzu etti cok sukur cok iyiyim simdi kuzummmmm oglusumuz nasil bugun annesi?

amin canım amaaan sabah çok kafama taktım üzüldüm de ondan sizle paylaşayım dedim paylaşınca içim biraz rahatladı artık yarın dananın kuyruğu kopacak hayırlısı bakalım

iste bak erken yapmann sikintisi bunlar strse sikintiya giriosun insallah ya valla cok istiorum guzel haberlerle gelmeni.insallah

Baya şiddetliydi canim korkuttu beni. Ama 5-10 dk sonra gecti hemen. Az kaldi rabbim yardim etsin. Umudumu kaybetmiyorum

Sakin ol canım belki sen korktuğun için öyle daha yoğun hissetmiş olabilirsin rahat ol Ztn herşey olacağına varıyo dimi Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin kafanı dağıtmaya çalış lütfen

KIZZZ COOOKKK SEVINDIM SENN KIRMIZLAR GELMIS OKUDUMDA SAYFAYI BULAMDM SONRA HADI BAKALIM TEZ VAKITTE INSALLAH BEBIS HABERINIDE ALIRIZ.

Ayyy bitanemmmm yaaa bnde sewindim.. esim bile bir afalldi askim regli oldum. Dedim diyr tatm bni bunun icinmi aradin bebgimdedi sonra.durdu neeeee dedi sakmi ypiursun faln.dedi soka girdi.. insallh allhim.banabizlere bir can tasimayi nasip etsin.. canimmmm insallj dualarini ustumuzdeneksik etme.. canim bnm evimize bir huzur dolsun.. artik..

Once uzuldum ama simdi geldim kendime bana ne oluyoda allahin taktirine uzuluyorum begenmiyorumki. O boyle arzu etti cok sukur cok iyiyim simdi kuzummmmm oglusumuz nasil bugun annesi?

iyi ol iyi canim benim simdi 2.adetinimi beklicez transfer gunun icin kuzumm.oğlusumn ismni babasi ruyasnda gormus çınar bende mert diodum çınar mert olck rabbom kismet edersee bagislarsa bize.iyi iyi cok aciktrio beni limon yedirio bana surekli soyup yiyorm valla eşimde dio Allah senin canni almasn nasil yiyon sen onu dio :) dua ettim az once sizde kattim hemen insallah en kisa zamnda yasarsnz bu duygulari.

Canım bu duyguyu ben de yaşamıştım hadi hayırlı olsun

ben izmirde irenbe de yaptırdım. aslen Denizliliyim.
transferin ilk günü hastanede 2 saat yattıktan sonra yola çıktık ve denizliye geldik kendi arabamızla. ben hep arkada uzandım. cumartesi ve pazar günleri de yattım sürekli. pazartesiden itibaren normal hayatıma döndüm yemek yapıyorum yürüyorum geziyorum..... çarşamba günü yani transferin 5. günü e2 ve progesteron testi yaptırdım. e2=299 prg=12.13 çıktı. bilmiyorum iyi mi sonuçlar. günde 2 kez crinone jel kullanıyorum ayrıca her gece progestan yumuşak kapsül vajinadan kullanıyorum.bunun yanında çarşambadan itibaren progestan iğneye başladık. dün tortu şeklinde bi akıntım oldu ilk kez bu kadar çok oldu jelin hepsi dışarı çıkmış sanki.... normalde de beyaz akıntım oluyor sürekli. ben de çok sık tuvalete gidiyorum.... bakalım heycanlıyım bekliyorum

Kizlar benim transferimin 6 gunu son iki gundur istemsiz uykuda gernesiyorum ben ya kuzularimun tutunmasini etkiliyor mudur

Sagol canim amin insaallah... rabbim senin embriyolarini dasana bagislasin karnina girip bebis olsunlar insallah ilk tedavimde ohss olmustum yine riskim var oyuzden transfer ertelendi
Olsun cnm hayırlısı onların orda oldugunu bilmekte farklı bi umutmuş nasip olsunlar inşAllah bize

az once okudum yasin falan birsuru dua rabbimden sizide sevindrmesni istedim insallah duyar sesimide canm benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…