2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Merhaba canım, banada doktor yumurta toplamadan sonra verdi. Cok önemli olsa tedaviye başlarken verirdi. Ben folbiol kullanıyorum. Kafana takıp boşuna canını sıkma.

Merhaba canım, banada doktor yumurta toplamadan sonra verdi. Cok önemli olsa tedaviye başlarken verirdi. Ben folbiol kullanıyorum. Kafana takıp boşuna canını sıkma.
Çok Tşk ederim canım bende diğer tedavilerimde folbiol kullanmıştım.pazartesi doktorumdan haber gelir zaten ona göre haraket ederim artık.içim rahatladı çok sağol:)

Kizlar keseyi gormek icin muayeneye gittiginizde doktor normal ultrasonla mi yoksa vajinal ultrasonla bakiyor

Nasılsıniz kızlar uzun zamandır giremedim bi bakim dedim napiyosunuz bende geçen perşembe günü kürtaj oldum rabbim yardimcim olsun moraller sıfır esimin de benimde dua niz a talibim
Rabbim sabır versin tekrarını göstermesin.yüce Rabbim en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin.dualarım seninle canım

Nasılsıniz kızlar uzun zamandır giremedim bi bakim dedim napiyosunuz bende geçen perşembe günü kürtaj oldum rabbim yardimcim olsun moraller sıfır esimin de benimde dua niz a talibim
Canim ne desek icindeki boslugu gidermez Allah im en kisa zamanda esinimde seninde toparlanmana yardim etsin zaman herseyin ilacidir ikinci bebegine hamile kaldiginda ve kucagina aldiginda acin dahada eksilecektir insallah

Sag ol canim cevabin icin.14 tane esas soyledikleri sanirim onun disinda 2-3 tane de ufaklar varmis.sali gunu yumurta toplama yapacaklarmis.insallah en kisa zamanda kavusuruz bebeklerimize.

Folbiol kullandım 1 hafta öncr diğer vitaminleri de içeren içende folik asitte dahil previt positive başaldım sen al folbiol adındaki hapı kullanmaya başla a_gurur

Kızlar sizr bişey sorabilir miyim ben bugün ikinci iğnemi vurdum göbekten gonal f ama onun yanında hiçbişey kullanmıyorum doktor salı günü kontrole çağırdı duruma göre dozajı artırıcam falan dedi de siz de başta sadece iğneyle mi başladınız tedaviye

canim ben folik asit bide apsendislon die bir ilac kullandim ultragaston la beraber bide ilk ignemden iki yada üc gün sonra ekstra bir igne daha Verdi iki cesit igne kullandim herkesin problemine yada istege göre uygulanior olabilinir benim sorunum sebebsiz buarada esimde bende saglikliyiz ama olmuor

R ravza54 X xxxplnxxx benimde hep su gibi ama sadece az once yumurta aki gibi cok az geldi bi daha gelmedi simdide su gibi gelmeye devam ediyo bi sikinti olur mu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…