2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım Gözün Aydın :KK66:)Allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah:KK66:)

sagol canım. cok tesekkur ederim.
Hadi gözün aydın tatlım ama erken yaptın galiba senin yarın değil miydi?
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

evet canım yarındi, 10.gün. ama dün gece idrarda iki çizgi gördüm. dayanamadım sabah kan verdim ve sonuc cıktı. aceleci davrandım biraz :)

Allahım şükürler olsun hamileyim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK37::KK36::KK36::KK36::KK73::KK73::KK73::KK47:En Büyük KK:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:Kan değerim 174 çıktı kızlar kanımı verdim işe geldim doktorum tel.la aradı ve çok iyi bir değer olduğunu söyledi
Dua eden tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim sizleri seviyorum benim uğurum oldu bu topik iyi ki varsınız:KK49:

Canım, hayırlı uğurlu olsun, sorunsuz ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallahh, bizlere de dua edinn lütfennnnn.

Canlarım bana fikir verin, biraz tedirginim ben.. dün kontrol amaçlı kan vermiştim.
bhcg değerlerim;
10. gün 223
12. gün 475
15. gün 873 (az artmış gibi geldi 14. gün olsaydı normal derdim ama 15. gün)

:KK17:
günaydın hanımlar, bişey sormak istiyorum, ben transfer sonrası için 1 hafta rapor almak istiyorum diğer 2 tedavimde de öyle yaptım, test gününe kadar alıyım diyorum ama kendimde hastanede çalıştığım için 1 haftadan fazla alamıyırum ve bu beni çok tedirgin ediyo minibüsle işe gidip gelmekten çok korkuyorum, aranızda çalışan varmı nasıl yapıyosunuz bu izin işini ayrıca 1 hafta yeter mi bana...
Transferin ne zaman canım? Ben de çalışıyorum.bayramin 3. Günü falan transferim olacak . İlk 2 gün tatil zaten sonraki 3 gün için rapor alcam. Aslında bana kalsa sonuca kadar alırım ama öğrencileri o kadar süre bırakamam. Normal hayatıniza devam edin diyolar ama ben okulda çok stresli oluyorum ve bu yüzden korkuyorum:KK17:

Allahım şükürler olsun hamileyim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK37::KK36::KK36::KK36::KK73::KK73::KK73::KK47:En Büyük KK:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:Kan değerim 174 çıktı kızlar kanımı verdim işe geldim doktorum tel.la aradı ve çok iyi bir değer olduğunu söyledi
Dua eden tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim sizleri seviyorum benim uğurum oldu bu topik iyi ki varsınız:KK49:
Canim gözün aydın rabbim tamamına erdirsin

Canlarım bana fikir verin, biraz tedirginim ben.. dün kontrol amaçlı kan vermiştim.
bhcg değerlerim;
10. gün 223
12. gün 475
15. gün 873 (az artmış gibi geldi 14. gün olsaydı normal derdim ama 15. gün)

canım bence artış güzel. iki katına çıkmış hep neredeyse.

canım ben bahçeci umut tüp bebek kliniğinde tedavi gördüm daha dün sonucumu aldım pozitif :nazar: çok memnunum doktorum ulun bey tavsiye edebilirim canım:KK54:
Tebrikler canım hayırlı oLsun benim doktorum da ulun bey ilk tedavim negatifti önümüzdeki hafta 2. Transferim olacak.ins bu sefer ben de pozitifi görürüm.

X