2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kuzumm muhakkak yasadigin sorunda haklilik payin vardir ama bizim bu donemde ilaclarin etkisicle duygusalligimiz tavan yapiyo... ilaclarinda etkisini hesaba katarak tekrar bi dusun kuzum simdi belkide yasadiginiz olay senin gormek istedigin gobi diildirrr....

canım bu eşler yokmu tam cocuk gibiler bizim kadar ince fikirli ve düşünceli olsalardı zaten kavga gürültü olmazdı .ben opuya girerken beni ağlattı ve ona çok ihtiyacım oldugunu bildiği halde bütün hemşireler başıma toplandı neyiniz var diye diyemedimm onlara hiç bir şey sadece ağladım .

hayırlısı olsun inşallah canım

Wowww isye aynn bnde.senn gibi dusunuyrum bacim.. hayrlisi olsunda tek cift farketmez.. neden 2tane koyunca.. sans artiyrki.. okadar eminlermi tutcagina yaaaaa bende.artik anne olmk iatiyrum yafuuu

Kızlarrr günaydın üyelik ismimi değiştirme talebinde bulunmuştum birkaç gün önce değiştirmişler sonra bu kim demeyin.
Dün 3,60 sonucu aldıktan sonra eşim etrafımda döndü durdu internetten araştırmış c vitamini almak gerekiyomuş kivi almış ton balık almış gelmiş canım benim. Test günüm c.tesi ya c.tesi mi yapayım pazar mı testi kararsız kaldım

held diorum kim bu :) bence pazar tekrrla moralini yuksek tut canim benim.

Wowww isye aynn bnde.senn gibi dusunuyrum bacim.. hayrlisi olsunda tek cift farketmez.. neden 2tane koyunca.. sans artiyrki.. okadar eminlermi tutcagina yaaaaa bende.artik anne olmk iatiyrum yafuuu
benim doktorum transferden önce bizimle konuştu biri 13 hücreli diğeri 8 hücreli 2 yumurtanız bugün için hazır ama biz ilk deneme olduğu için tek embriyo transfer edeceğiz dedi bizde 2 olsun diye rica ettik ikiz olursa olabilecek şeyleri anlattı biz genede 2 olsun dedik zaten 1 embriyo %25 şans 2 embriyo %50 şanstır dedi onun için 2 de ısrar edin ilk deneme de olsa yapıyolar

Oyssss canim bnmmm bir eerkegin ham maddesi nedir odundur.. senonu alip guzelce..sekillendirceksin.. .. bnmkide oleydi bn soleye solwye anlata anlata artik daha anlyisli bak 3gundur reglimi bnle nirlikte bekliyr.. hergun 3saate bir oldunmu diyr.. uzme kndiniii canim bnmm oda hatasini anliycak.. sen bu hldeykn birde bunu dusunme..

Kuzumm muhakkak yasadigin sorunda haklilik payin vardir ama bizim bu donemde ilaclarin etkisicle duygusalligimiz tavan yapiyo... ilaclarinda etkisini hesaba katarak tekrar bi dusun kuzum simdi belkide yasadiginiz olay senin gormek istedigin gobi diildirrr....
Gunaydin kuzum pazari bosuna bekleme bence ctesi yaptir hatta cuma aksam is cikisi bilee olabilir mubarek gun sonucta icin rahat olsun cuma sonucu kesin sonuc olur:)

bence olcaksin canm sen.cunki cok pozitifsn beyne hep olumlu sinyaller gonderiosun. şimdi tekte sansin benm gibi yaşında genc %60 benm drum oyle demisti ama iki transferde biri tutunmazsa digeri tutunabilir o yuzden sansin %70 oluo o 10luk kisim bile cok buyuk avantaj tupbebekte canim.ha bide soyle bi durum var toplnn yumurta ve sperlern kakitesi olusan embriyo kalitesi benm embriyolar 5.gune kadr gitti kuzum buda guclu ve kaliteli oldgnu gosterio hatta bana embriyolg %80 tutunck ama kactne bilmem dedi %20lik kisimda kismet Allahn bilecegi iş demisti canim.

Oyssss canim bnmmm bir eerkegin ham maddesi nedir odundur.. senonu alip guzelce..sekillendirceksin.. .. bnmkide oleydi bn soleye solwye anlata anlata artik daha anlyisli bak 3gundur reglimi bnle nirlikte bekliyr.. hergun 3saate bir oldunmu diyr.. uzme kndiniii canim bnmm oda hatasini anliycak.. sen bu hldeykn birde bunu dusunme..

Ewet farkettim yeni ismini .. cnm esin cok meehametli masallh.. baksin sana.bksinn.. sende ye ic.. huzelce.. 12.ci gunun nezamnsa ozamn bak tr cnm artik nwt olsun cikcakmi incekmi olmasin.. insallh.. zaten doktrun 14.hunde.isyer.muhtemelen.. emin olmk icin..

ayyy canimm benimm ya valllahi cok duygulaniyorum yaa umudnj kaybetme degrin yukselck 5yakin cikmis cunki canim insallah bebegin senn icindedir guldrr yuzunu kuzum.iyidr heralde ya ttam hissedemedgn icin.ara mide bulantilrmla anliorum iyi oldgnu.

Ayy hadi insallh.. canm bnde sokteumla konusurumda.. ona gore harwket ederiz.. amma guzelmis sansi artirr biri tutunmazsa oteki tutunur ya neden su yas sinirini koyup onumuzu engelliyrlar anlmiyrumki.. okadar emk okadar para.. tek embryo ya olucak ya olmuycak diye bwkle dur.. ama dewlet izin verseydi.. koyrdik.. insallh dokteum.izin verr..

Gunaydin kuzum pazari bosuna bekleme bence ctesi yaptir hatta cuma aksam is cikisi bilee olabilir mubarek gun sonucta icin rahat olsun cuma sonucu kesin sonuc olur

yok bu sefer akıllandım c.tesiyi kesin bekliycem

doktor c.tesi test günü vermişti c.tesi iş çıkışı yaptırsam pazar sabahla çok fark etmez herhalde değerler. sen ne yaptın canım var mı gelen giden

ayyy canimm benimm ya valllahi cok duygulaniyorum yaa umudnj kaybetme degrin yukselck 5yakin cikmis cunki canim insallah bebegin senn icindedir guldrr yuzunu kuzum.iyidr heralde ya ttam hissedemedgn icin.ara mide bulantilrmla anliorum iyi oldgnu.
inşallah canım benimmmm ayyy mide bulantını severim seninnn o bulantıyı çekiptemutlu hissetmek çok farklı bi duygudur eminim Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etesin canım beniiimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…