2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canmm sana sımsıkı tutunsunlar hayirlar olsun :)

Daha demin Annemdeyim bi teyze var bebek düşünmüyorum diyorum yeterki olsun annen bakar bebeğe diyor kendi kendine gelin güvey oluyor anlamıyorum ben bu insanları seni mi dert aldı
kızz benim düşünmüyorum demeye de yüzüm kalmadı benden sonra evlenen bi arkadaş hemde 2 yıl sonraaa bugun küçk kızını bana bıraktı büyük oglunu okula götürdü... ahhh seneler ahh nasıl geçip gittiler..

Merhaba :) transfer iyi geçti. Kliniğe erken çağırdılar düşündüğümden. Apar topar gittim, bol bol su içtim. İki minişimi alıp geldim. Her şey yolunda, dinleniyorum artık :) Şimdi bekleme ve dua etme zamanı, umarım sen de iyisindir. Bir de biz ne zaman test yaptıracağız ki ?

Ah ah canım benden sonra evlenip kaç ark hamile kaldı doğurdu bile. 5 yıllık evliyim 3 yıldır olmuyor İnşallsh tutar tüplerimiz çok istiyorum rabbim nasip etmiştir inşallah artık insanlardan kaçmak istemiyorum :)

Daha demin Annemdeyim bi teyze var bebek düşünmüyorum diyorum yeterki olsun annen bakar bebeğe diyor kendi kendine gelin güvey oluyor anlamıyorum ben bu insanları seni mi dert aldı
ooo onlar hep aynı :) bekarsın evlenmiyormusun, nisanlanırsın dügün ne zaman, evlenirsin bebek ne zaman, bebek olur ikinciyi düsünmüyor musun zarttt zuurtt

Inşallah canım.Rabbim hepimizin yüzüne gülsün ))

Canım inşallah bebişlerin sımsıkı tutunur sana)4 kisilik hayatinizda mutluluklar)

ben de kimsenin bilmesini istemeyen ddallanığ budaklanmasın diyenlerdenim :) ama sağ olsun kayınvalidem herkese söylemiş sağ olsun bir de kimse duymasın diye annemlere gittim kaldım,hep evime geri gelince her kes aynı soruyu sordu çocuk tedavis cevap vermedi mi diyeaile partmanı olunca zor oluyor

Baen 1.5 yıllık evliyim görenler "bebek yok mu bebek" dediğinde ay daha çok genciz düşünmüyoruz diyorum :) yaş olmuş 38 resmen dalga geçer gibi cvp veriyorum onlara ne anlamış değilim belki geçinemiyorum ALLAH ALLAH.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…