2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Biz bebegimiz olsunda onu pamuklara saralim diyoruz... onlarda bebklerine copu layik goruyo allah buyuk elbet yanlatina kalmaz yaptiklari

bizim yavrumuz olsa eline çöp batsa sakınırız düşse içimiz acır
Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın bunları minicik melek yavrum yaa valla çok üzüldüm

Tobe tobe... allhim yaaa bole birsey olcagini biliyrsunda afedersin de ne adamin altina yatiyrsun hasiyetsiz cok sinirlendim birde nisantasi gibi bir yaerde.. allhim sen gor yarrbim bizim gibi omrumu gozyasi nurunu veren senin kapina gelip ewlat dilyenlere vee yaresulallhhh

gunaydin ardaslarim bendee uzuldum habere bu nasil vicdan yaa allahim ne aci biraz once bende kan verdim yarin alacakmisim sonucu pek umidim yok ama yine kafamda soru kalmasin yaptirdim bir bel agrisi var arkadaslar anlatamam dunde bacaklarim vucudum nasil atesliydi yatamadim vallahi saga sola dondum ama fayda yok bu neyin nesi niye boyle oluyorum bilmiyorum yururken resmen belimi tutarak yuruyorum ortadan ayrilacak gibi agrim var bu neyinnesi kizlar anlamiyorum

gunaydin ardaslarim bendee uzuldum habere bu nasil vicdan yaa allahim ne aci biraz once bende kan verdim yarin alacakmisim sonucu pek umidim yok ama yine kafamda soru kalmasin yaptirdim bir bel agrisi var arkadaslar anlatamam dunde bacaklarim vucudum nasil atesliydi yatamadim vallahi saga sola dondum ama fayda yok bu neyin nesi niye boyle oluyorum bilmiyorum yururken resmen belimi tutarak yuruyorum ortadan ayrilacak gibi agrim var bu neyinnesi kizlar anlamiyorum

canım bel ağrısı bende de var aynı senin dediğin gibi belimden orta yerden ayrılcak gibiyim ateşlenme falan olmadı ama bel ağrısını bende çekiyorum, ayrıca umudum demek yok bizde hep olumlu hep pozitif olcaz

Canim.stres yapma insallh bebegin sennledir.. insalhh.. netten bakamiyrmusun.. sonuclara.. varmi ole bir bakabilme ihtimalin..

bugün 6. Gunum arkadaşlar telefondan giriyorum tek tek tanımıyorum hiç birinizi ama toplu olarak burdan hepimize bol şanslar diliyorum Rabbim hepimizin yüzüne gülsün inşallah. Benim bugün de biraz kasık ağrım var. Ama umutsuzluğa yer yok biliyorum bebeğim benimle. Umudumuzu kaybetmeyelim. Sevgiler

Yaww bende.ne gelen vRr ne gidennn hic adaet olcakmis gibide hisstmiyrum.. streste yapmiyrum.. dungece fitillide kestim blki olurum.diye ama tik yok annemde uzuluyr kizim blki allh mucize veemistr hamilesindir diye umutlaniyr annecim bn sanmiyrum.. diyrum uzuluyr.. yaa ahh annecimmm yaaaaa

Cok tesekkur ederiz cnmmm bnmm insallhhh hayrli haberlerini duyariz... allh razi olsun..

İnşallah hayırlı haberler vermek nasip olur canım

Herkese gunaydinnnnnn
Sanirim aradigim toppigi buldum. 38 yasindayim . Ilk tup bebek denemem .. 9.agustosta transfer oldum. Beklemedeyim.donmus 2 embiryo transfer edildi.pazartesi test yaptiracagim.temkinli bir hayat sürüyorum. Hikayem cok uzun.olursa 7.gebeligim olacak.allahtan hayirlisi. Herkese dua edicem. Birseyi cok arzu etmek seytandandir. Niyet edip allaha havale edin.o en dogru karari verir bizim icin.hayirli bebisler herkese........

Slm ctesi benim transferim senin ki cuma mi. Benim de kasik agrim var bugun. Hayirlisi hepimize arkadasim. Allah kucagina saglikli bebisler almayi nasip etsin. Kac embiryo ? Kac hucreliydiler?

Hosgeldinnnn canim bnm topimigize pazartesi insallhhhh huzel haberlerini duyariz... allj ikiz ikiz versin tutsunnn bebislerin.cnm bnmm dualarin icin.allh razi olsun ..

Olursun kuzum azcik daha bekle... hem fitilin etkilemistir hemde havalar asiri sicak... ee heyecanda var tabi... heran olabilirsin ama kuzum....

Hosgeldinnnn canim bnm topimigize pazartesi insallhhhh huzel haberlerini duyariz... allj ikiz ikiz versin tutsunnn bebislerin.cnm bnmm dualarin icin.allh razi olsun ..
Hogeldin topigimize.... cok xor zamanlar gecirmissin belli. Dile kolay 6 gebelik insallah rabbim bu defa sana gonlundekini en hayirli sekilde verir....

günaydın aarkadaşım.ben de 9 ağustosta transfer oldum,ilk denemem ve bana da 2 donmuş embriyo transfer edildi.İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.benim test tarihi 21 ağustos,sana pzartesi diye doktor mu dedi sen mi erken yapacaksın?

Olursun kuzum azcik daha bekle... hem fitilin etkilemistir hemde havalar asiri sicak... ee heyecanda var tabi... heran olabilirsin ama kuzum....

Bende fitili kestim canim heyecan yokta bole gozumu kapatip avsam jepsi bitmis.olsa diyrum.ne.olcaksa olsun diyrum.beklmek.cok.sikici cunku. Halay cekesim bar.bugun nedense icim.kipir.. kipir haha kafayi yedim galiba..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…