2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

evet cok ii anlıyorum seni. kafanı başka şeylerle dagıtmaya calis, stres en büyük düşmanımız. yarın güzel haberler alacaksın insallah.
teşekkür ederim canım moral desteğin için.
ağlayabilecek derecede gerginim şu an.tüm duygularım alt üst durumda.niye böyle abartılı bir haldeyim bilmiyorum.
ah bu hormonlar suçlu galiba:))

Heyet alma durumun yokmu? Ozel sektordesin sanirim.valla bebegin ve sen hetseyden onemlisiniz.aman diim canim.

Tatlim bence senin doktor biraz sallapati calismis.acilen degistir derim.bende ilk ikisini acemelikle yaptirdim birine.negatif... 3. De ciddi bi arastirmayla buldum doktorumu.cok sukur hamileyim.ve uzerime titriyor resmen.ozel hastane benimki.gece 22; 30da benim icin hastaneye geldigi oldu adamin.butun hastalarina ayni ozeni gosteriyor.

[QUOTE="rabishlek, post: 36927465 bişe sorcam ben de progestan iğne vurunuyorum artık biter diye umut ettim 3-4 ay diyosunuz kalçam mosmor perişan böyle mi devam etcek hakkaten
Benim bugun 26. Gunumdu progestan ignede.3-4 hafta daha devam edecek galiba.benimde odem oldu hep.hemsire yer bulamiyo artik.su 12 hafta bi tamamlansa allahin izniyle.dusuk riskim var.yatiyorum evde.sonunda kucagima alayim melegimide 9 ay olayim igne viz gelir tiris gider valla :)[/QUOTE]
Orası öyle canım kuzularımız için katlanıyoruz nihayetinde Popom popom olmaktan çıktı valla ama morluklarımı seviyom oy kuzularım benim diye :)

Yaptırmaya korkuyorum ya negatif çıkarsa 9.gün.cuma bir günlüğüne de olsa ise gitmem gerek.gitmeden önce öğrenmek istiyorum.hayirlisi
Benimde 9.gunum cumaya denk gelmisti.cuma gununun mubarekligine diyip yaptirdim.pozitiiiiifff allahim sanada nasip etsin insallah.5.gun embriyosuydu benim.

Sakın sakın sıcak uygulama bin beter morarırsın buz torbasıyla geziyorum iki gündür hem morluklar açıldı hem de ödem dağıldı alkollü pamuk falan hiç bir faydası yok buz en iyisi

Dualarımız seninle ne denirki başka Rabbim yeniden güzellikler yaşatsın inşallah canım

canim nane yeme maydonoz yeme bunlar dusugu tetikliomus cunki aklinda bulunsun ben 12 hafta maydonz nane roka yemedim hic.☺☺☺ hersey onlar icin rabbim dusmanma bile artmadan versin cok zor yokluklari arkdslarmz bebislerini severken esimle benim icim hep buruk olurdu simdi bile gozlerim doluo.bide icimde onun buyudgnu bilmk cok duygulandrio beni.

seninkide erkekti demi.tabi onlar saglikli olsunda herseye katlanirz biz.arkdslarm diolar bana simdiden bol bol uyu dogunca uykuyu unut diolar bende icimden hep diorjm saglikli olsn kucagma alayimda ben sabaha kadar bile basinda beklerim diorum.Simdiden duygsu cok guzel Rabbim burdakilern hepsne versin insallah.

kızlar merhaba bende kontrolden geldim bugün tedavinin 8.günü bu akşam ve yarında iğnelerimi olup perşembe kontrole gidicem sabahtan kan vericem ona göre çatlatma iğnesini yapıcağı zamana karar vericekmiş doktor siz bu yumurtlatma iğnelerini kaç gün kullandınız 10 gün uzun bir süre mi bi de yumurta toplama işleminden sonra ne ilaçları kullandınız bi bilgi verirseniz mutlu olurum

Hımm anladım valla 9 ay iğne kullananı bile duydum. Çok şükür sağlıklı ilerlesin de yapcak bişey yok inşallah seninki de bi an önce yerine yerleşir :) hepimiz sağlıkla bebelerimize kavuşalım inşallah

Orası öyle canım kuzularımız için katlanıyoruz nihayetinde Popom popom olmaktan çıktı valla ama morluklarımı seviyom oy kuzularım benim diye :)[/QUOTE]
ben o iğneden 40 tane yedim kızlar nihayet geçen hafta bitirdik ama dediğiniz gibi popo pert oldu ama olsun sonuçta bebişler için bunlar da katlanılır dimi :)

S sebus09 nerelerden geçip bu günlere geldik çok şükür Rabb'ime bi poponun lafı mı olur canım yaa yeterki sonunda sağlıkla hayırla kuzularımıza kavuşalım nasıl olsa geçer bugünler de :)

Merhaba

Yaşadığım duyguları o kadar güzel anlatmışsınız ki cevap yazmadan duramadım. Değer yükselecek mi, kese, kalp atışı riskli haftalar. Allah'ım hayırlısıyla herkese kucağına almayı nasip kısmet etsin.

Canım 10 gün çok değil normal. Yumurta toplamadan sonra progestan iğne başlamıştı antibiyotik prednol bi de coraspin hal kullandım tabi bi de östrojen bantları var. Sonra zaten o kutlu gün gelecek Transfer günü İnşallah seninki de hayırla sonuçlanır. Allah hepimizi sonuna kadar sevindirsin bebelerimizi kucağımıza alalım inşallah

inşallah tek istediğim o herşey olumlu giderde bize de nasip olur peki yumurta toplama işlemi sonrası çok ağrınız oldu mu bi de sen transfer yaptırdın mı kaç tane yaptırdın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…