2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

tatli heycan bunlar olur olur :) bide boyle moralinn yernde olmasida cok guzel sarkilar soyle sen bol bol. hadi bakalim kalinlasmstr insallahta bir an once kavjsrsn minigine.

Hadi bismillah canim allhim keyfini bozmasin heersey istedigin gibi olurda bibebenolur

Bosber canim.kim.ne.diyrsa.deain unutma.gelecegimizi guzel yaomalaiyiz bizde gelecwk cocuklari yetstrcez,. Insallh hayrlisi olcak.. hepaini at denize hahahah

canım tedavin hayırlı olsun su gibi akıp geçsin sonuda pozitif olsun

canım tedavin hayırlı olsun su gibi akıp geçsin sonuda pozitif olsun

Canım benim gözün aydin, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, bende yarin 13. Günüm son kez yaptircam bakalım kaç olmuş:)
canım inşallah değerin kat kat yükselmiştir

Merhaba arkadaslar.. sitede sorun vardi ve bende sonra giremedim. Ben yarin test yapicam. Yalniz buradaki haberleri kacirdim... hamis haberleri geldimi ? Umudihar ne.alemdesin balim ? Siteden uzak.kaldim ama aklim sizde kaldi
canım hayırlı haberler gel arkadaşım

ya arkadaslar gittim yine test aldim bu seferde cikmadi deli olacam
Günaydın canım idrar testini genelde sabah ilk idrarla yapmak daha iyi oluyor çünkü gün içerisinde su içtiğimiz için test yanılabiliyor sabah ilk idararınla yap tatlım ondan da çıkmamış olabilir inşallah kan tstin pozitiftir hayırlı haberlerini bekliyoruz

Anlamiyorum kizlar yaa...... az once haberlerde izledim nisantasinda coplerin arasinda bi kiz bebek cesedi bulunmus.... gercekten anlamiyorum bu insanlari.... kalpleri bukadarmi kararmis, bukadarmi merhametsiz vicdansizlar yaaa...... inanamiyorum gercekten inanamiyorum.......

bi kac ay oncede bizim burda erkek bebek cesedi buldular eşim jandrma oldgu icin ihbar gelmis gitmis bakmaya 15 gun once dogum yapmis atmis pislik oraya telefnda fotgrflrı unutmus gordum bi kac hafta kendime gelemdim vicdanszlar Allah korkusu yok onlarda olsa boyle yaparlarmi gerckten cok uzucu bi durum.

Böyle haberleri duyunca ağlamaktan içim dışıma çıkıyo çok üzüldüm yaa vicdansız da laf mı öyle insanlara söylenecek söz bulamıyorum

Dayanamiyorum kuzum yaaa.... gormen cok kotu olmus suna bak yaa 15 gunlu melek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…