2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Al bendende o kadar asiklari ağrıyor belime de vuruyor agri.ara ara kramplar geliyor.diğer kızlarda da aynı mi oldu acaba.ayın 19,22,23,24 eylülde test yapacak arkadaşlar sizler dede böyle mi oluyor?
Evet canım batmalar oluyor bendede

Kizlar merhaba bende 9 eylulde transfer yaptirdim 5. Gün bugün ve hic bi degisiklik yok yine diger denemelerdeki bekleyiş gibi. Bu 3.deneme dondurulmus 2 embriyo transfer ettiler. Cok korkuyorummm yaaa olmamismidir yine diye.. 3 tane igne kullanıyorum acısı çabası.. rabbim hepimizin yardımcısı olsunn...

Günaydın her geçen gün beklemek daha zorlaşıyor kendimi dinliyorum devamlı o böyle bu böyle acaba pozitif mi diye hareketlerim kısıtlanması zoruma gidiyo
gunaydın nezooo... çok zor biliyoruz hepimiz ama dua ederken aklıma gelıyosun sen ve bi kaç arkadaş nıklerı aklıma gelenlere Allahım şu nıklı arkadaşa da hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat ver diyorum. canım benim Allah yardımcın olsun bi de benim açımdan düşün daha transferim yapılmadı kafayı yemiş gibiyim bende durum hiç iç açıcı değil ya sabırlı olmaya çalış canımsın.. güzel sonuçlar alacaksın inşallah...

bibebemolsa canım benim bu konuda yorum yapmak zor normalde hiç sıkıntı yok Dr sadece ağırlık kaldırmayın çok yukarılara uzanmayın diyor bunun dışında hersey serbest diyeceğim şu tatil için sıkıntı yok ana düşeceği var ise ve bu tatilde olursa kendine çok yüklenirsin keşke gitmeseydim diye
Ben giderdim sende kendine suç atmayacaksan bence git tabiki mümkün olduğunca Dr bilgi almaya çalış

ğğsağol canım ya inşallah sende çok güzel sonuçlar alacaksın senin neden iç açıcı değil öyle düşünmek yok pozitif ol ol bana diyorsun da sen neden öylesin peki

ğğsağol canım ya inşallah sende çok güzel sonuçlar alacaksın senin neden iç açıcı değil öyle düşünmek yok pozitif ol ol bana diyorsun da sen neden öylesin peki
ben daha transferden once bu kadar heyecan yaptım transfer sonrası Allah yardımcım olsun bunu kast ettim canım ama benim içime hep sonucum güzel olcakmış gibi doğuyo bilemıyorum hayırlısını versın Rabbim.. o bizim için iyi olanı biliyo biz bilmesek de.. belki de bizi çok seviyo o yuzden boyle sınıyo bizi dua edip kendine yakın olmamızı istiyo... ne kadar olumlu düşünmeye çalışıyorum bak

ohh ne güzel,işte hep böyle ol :) hepimiz güzel sonuçlar görelim:)geçiyor zaman sadece belirsizlik zor oluyor :)

Seninle aynı gün yapılmış transferimiz haftaya pazar kader günü.çok heyecanlıyım.sabah sabah boşuna yaptım testi sonuç negatif çıkmıştı.halbuki önce kana geçer belli olmazdi ki.kan testi olsa neyse.olmazsa perşembe kan testi yaptırırim cuma bir günlüğüne de olsa ise gideceğim rapor bitiyor.isim çok yoğun ve hareketli old.için rapor almıştım

Ben kullanoyorum canim.transfer sonrasi 4 gunde bir yaptiriyorum.cok yagli bir igne.yaptirmaya giderken yaninda biri olsun.enjeksiyon sonrasi yanindaki alkollu pamukla sertce bastirsin.ignenin dagilmasina yardimci oluyor.
Canim senin kullanmaya başladığında idrar rengin değişti mi benim ki kırmızıya yakın geliyor acaba iğneden mi oldu diye düşünüyorum

Kızlar ne olur yardımcı olun idrar rengim kırmızıya yakın bi renge döndü dün proluton depo diye bi iğne yaptırdım ondan olmuş olabilir mi Bebeğimi bişey oldu kullanan varsa ne olur cevap versin

Yaa dr git dedi ama bakalım cnm cvp için saol

Canım benim ben yan dönünce karnım çok ağrıyo o yüzden kullanıyorum senin kasıklarında mı gerilme var yani öyle mi hissediyosun anlamadım
Benim her yerimde ağrı var)) kasıklarımda da var özellikle üst karın bölgesi öyle geriliyor ki yemek falan da yiyince çatlayacağım sanıyorum..şimdi böyleyse bi kaç ay sonra nolur hiç bilmiyprum)

Kızlar ne olur yardımcı olun idrar rengim kırmızıya yakın bi renge döndü dün proluton depo diye bi iğne yaptırdım ondan olmuş olabilir mi Bebeğimi bişey oldu kullanan varsa ne olur cevap versin
canım ben kullanmadım inş bir sıkıntı yoktur sadece sakin ol ne olur endişe etme lütfen

Kızlar doktor 10 gün sonra cagirmis ti kese için cumartesi ye denk geliyor Cuma mi gitsem pazartesi mi sizce

Canlarim hepinize hayirli pazarlar :) bisey sorucam transfer gununude hesapliyormuyuz gun sayarken benim bugun 7. gunum transferle birlikte

canım benim hepimiz aynı duygulardayız, hepimiz aynı hislerdeyiz. öyle zor ki bu iş, öyle zor ki beklemek, neyi beklediğini bilmemek...hayırlısını diliyorum rabbimden, elimden başka birşey gelmiyor...

canım 6.gün biraz erken, sabretmeliyiz! :)

Canlarim hepinize hayirli pazarlar :) bisey sorucam transfer gununude hesapliyormuyuz gun sayarken benim bugun 7. gunum transferle birlikte

canım internette söyle diyor: "Transfer günü sıfır kabul edilip, ondan sonraki 12. gün herhangi bir sağlık kuruluşunda bhcg testi (gebelik testi) için kan verilip, sonucu mutlaka kliniğinize bildirmelisiniz" Adres burada: http://www.tupbebektv.com/tup-bebek...t-edilecek-noktalar.html#sthash.im4WxJo6.dpuf"

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…